Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - desáté kolo 19.03.17

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Ústí n/O. C - Kunvald 4:4, Polička C - Dolní Čermná 4:4, Svitavy B - Letohrad 3,5:4,5, Moravská Třebová - Horní Čermná 5,5:2,5, Žamberk - Mistrovice 7:1, Jablonné n/O. - Česká Třebová 3,5:4,5
Předposlední kolo definitivně potvrdilo sestup Jablonnému n/O., boj o prvenství a postup však zůstává stále otevřený stejně jako boj o setrvání v KP2 východ.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 19. 03. 2017
ŠK Ústí nad Orlicí C – ŠO K a.s. Kunvald TJ Štefanydes Polička C – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Glembek Bohumír Rozhodčí: Houška František
1. Kapoun V. 1798 1/2 Buráň J. H 2197 1. Švanda O. V 2022 0:1 Merta M. 1754
2. Kylar P. 1757 1/2 Verdiyan B. 1912 2. Smejkal J. V 1862 0:1 Merta J. 1864
3. Glembek B. 1785 1:0 Vymetálek P. 1812 3. Zeman L. H 1769 1/2 Motl L. 1629
4. Mareš P. 1717 0:1 Hloušek Z. H 1908 4. Charouz M. 1709 0:1 Slavíček M. 1721
5. Holásek V. 1706 1:0 Hodek R. 1678 5. Stodola J. 1717 1:0 Židek P. 1708
6. Holásek V. 1682 1/2 Dvořák E. 1691 6. Buchta M. 1643 1:0 Dostálek V. 1520
7. Dudla M. 1596 1/2 Bém T. 1538 7. Kašpar J. 1644 1:0 Marek J. 1432
8. Driemer J. 1541 0:1 Rusz G. 1604 8. Simon M. 1544 1/2 Seidl P. 1597
4 : 4 4 : 4
ŠK Svitavy B – TJ Spartak Letohrad TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Sokol Horní Čermná
Rozhodčí: Krušina Adolf Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1. Bartoš K. V 1783 1/2 Mikyska K. 1916 1. Kotva M. H 2042 1:0 Cimprich M. 1683
2. Havel F. V 1689 0:1 Lorenc J. 1819 2. Urbášek O. H 1966 1:0 Kalousek M. 1790
3. Rosenkranz J. 1676 1:0 Lorenc A. 1818 3. Meleshko A. 1894 1:0 Dušek J. 1735
4. Jedlička E. 1634 0:1 Janeček V. 1821 4. Grepl P. 1913 1/2 Motl J. 1668
5. Krušina A. 1590 0:1 Papáček M. 1775 5. Sojma Z. 1862 1/2 Betlach J. 1630
6. Vodička S. 1419 0:1 Maceška B. 1749 6. Chvojka A. 1774 0:1 Šilar J. 1590
7. Davídek M. 1342 1:0 Sysr P. 1579 7. Endl V. 1604 1/2 Vacek M. 1478
8. Pazderský J. 1000 1:0 Lorencová J. 1444 8. Pavlíček L. H 1709 1:0 Havel D. 1493
3.5 : 4.5 5.5 : 2.5
SK + Sokol Žamberk – Sokol Mistrovice TJ Jablonné nad Orlicí – Proplast Česká Třebová
Rozhodčí: Wiesinger Wolfgang Rozhodčí: Vaníček Jan
1. Wiesinger W. 1965 1:0 Glöckner J. 1882 1. Filip L. 1856 0:1 Hurt L. 2085
2. Koper Š. H 1929 1:0 Ježek J. H 1678 2. Trampota L. 1678 0:1 Šimek Z. H 1952
3. Kalous T. 1851 1:0 Valenta R. 1652 3. Černohous J. 1674 1:0 Vencl J. 1717
4. Havrlík P. 1852 1:0 Mlynář M. H 1519 4. Černohous M. H 1667 1:0 Kovář V. 1622
5. Mazura M. 1869 1:0 Špinler B. 1466 5. Vaníček J. 1735 0:1 Jasanský K. 1701
6. Brdíček D. 1786 1:0 Janota J. 1528 6. Kubíček V. 1656 0:1 Pail M. H 1867
7. Martinec J. 1767 1/2 Ježek J. 1000 7. Palla S. H 1666 1:0 Flídr R. 1000
8. Zámečník B. 1740 1/2 Halbrštát K. 1684 8. Vorlíček P. 1593 1/2 Bureš M. 1529
7 : 1 3.5 : 4.5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. SK + Sokol Žamberk 10 9 1 0 28 60.5 : 19.5 47
2. TJ Slovan Moravská Třebová 10 9 0 1 27 59.5 : 20.5 50
3. TJ Spartak Letohrad 10 8 2 0 26 54 : 26 44
4. ŠK Ústí nad Orlicí C 10 6 2 2 20 53 : 27 41
5. TJ Sokol Horní Čermná 10 3 3 4 12 34.5 : 45.5 21
5. ŠO K a.s. Kunvald 10 3 3 4 12 34.5 : 45.5 21
7. ŠK Dolní Čermná 10 3 1 6 10 33 : 47 21
8. Proplast Česká Třebová 10 3 1 6 10 32 : 48 19
9. TJ Štefanydes Polička C 10 2 2 6 8 32 : 48 22
10. Sokol Mistrovice 10 2 2 6 8 27 : 53 15
11. ŠK Svitavy B 10 2 0 8 6 31 : 49 16
12. TJ Jablonné nad Orlicí 10 1 1 8 4 29 : 51 15

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.