Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - jedenácté kolo 02.04.17

V závěrečném jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Česká Třebová - Ústí n/O. C 4:4, Mistrovice - Jablonné n/O. 4:4, Horní Čermná - Žamberk 0,5:7,5, Letohrad - Moravská Třebová 2,5:5,5, Dolní Čermná - Svitavy B 4:4, Kunvald - Polička C 2,5:5,5
V posledním kole doposud vedoucí Žamberk nezaváhal a po vítězství nad posledním Jablonným n/O. si zajistil postup do Krajského přeboru 1.třídy - Blahopřejeme !!! Poslední kolo a závěr 2.ligy D rozhodly o tom, že Jablonné n/O. doprovodí do Krajské soutěže ještě týmy Svitavy B a také Mistrovice.


Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
 
Proplast Česká Třebová - ŠK Ústí nad Orlicí C   TJ Spartak Letohrad - TJ Slovan Moravská Třebová
Šimek Zdeněk (H,Z) 1956F ½ - ½ 1979F Mareš Petr (V,Z) Mikyska Kamil (Z) 1912F 0 - 1 1971F Urbášek Oleg (H,Z)
Borek Pavel (Z) 1842F ½ - ½ 1815F Kapoun Vít (Z) Lorenc Josef (Z) 1825F ½ - ½ 1913F Meleshko Andriy (Z)
Vencl Jiří (Z) 1695F ½ - ½ 1805F Smola Jan (Z) Lorenc Adam (Z) 1806F 0 - 1 1907F Grepl Pavel (Z)
Kovář Václav (Z) 1613F ½ - ½ 1741F Kylar Pavel (Z) Janeček Václav (Z) 1826F 1 - 0 1856F Sojma Zdeněk (Z)
Racek Josef (H,Z) 1638F ½ - ½ 1796F Glembek Bohumír (Z) Řehák Jiří (H,Z) 1804F 0 - 1 1759F Chvojka Antonín (Z)
Jasanský Karel (Z) 1695F ½ - ½ 1707F Mareš Petr Pulkrábek Aleš (Z) 1666F ½ - ½ 1597F Endl Vlastimil (Z)
Pail Milan (H) 1868F ½ - ½ 1733F Holásek Vojtěch Maceška Bohumír 1747F ½ - ½ 1714F Pavlíček Lukáš (H,Z)
Vencl Jiří 1511F ½ - ½ 1553F Driemer Jaroslav Sysr Pavel 1567F 0 - 1 1696F Navrátil Miroslav (H)
  4 : 4     :  
 
Sokol Mistrovice - TJ Jablonné nad Orlicí   ŠK Dolní Čermná - ŠK Svitavy B
Glöckner Jaromír (Z) 1885F 1 - 0 1852F Filip Libor (Z) Merta Josef (Z) 1874F ½ - ½ 1780F Bartoš Karel (V,Z)
Ježek Jakub (H,Z) 1670F 1 - 0 1685F Černohous Jiří (Z) Motl Ladislav (Z) 1633F 1 - 0 1669F Křeček Jiří (Z)
Valenta Rudolf (Z) 1642F 0 - 1 1673F Černohous Miloslav (H,Z) Dostálek Vladimír (Z) 1513F 1 - 0 1694F Rosenkranz Jindřich (Z)
Bouchal Lukáš (Z) 1701F ½ - ½ 1730F Vaníček Jan (Z) Nikl Josef (Z) 1704F ½ - ½ 1667F Vodička Martin (Z)
Špinler Bronislav (Z) 1463F 0 - 1 1647F Kubíček Vlastimil (Z) Marek Jan (Z) 1423F 0 - 1 1629F Jedlička Eduard (Z)
Langr Petr (Z) 1561F 1 - 0 1580F Matoulek Václav (H,Z) Seidl Pavel 1594F ½ - ½ 1580F Krušina Adolf
Janota Jiří (Z) 1521F ½ - ½ 1579F Hejl Petr Málek Ondřej (H) 1303N ½ - ½ 1342N Davídek Miroslav
Hanák Vladimír 1571F 0 - 1 1589F Vorlíček Pavel Málková Barbora (H) 1142F 0 - 1 1442F Bulva František
  4 : 4     4 : 4  
 
TJ Sokol Horní Čermná - SK + Sokol Žamberk   ŠO K a.s. Kunvald - TJ Štefanydes Polička C
Cimprich Miroslav (Z) 1679F 0 - 1 2262F Výprachtický David (H,Z) Hloušek Zdeněk (H,Z) 1918F 0 - 1 1902F Nešpor Jakub (Z)
Dušek Josef (Z) 1711F 0 - 1 1916F Dungl Petr (Z) Hodek Roman (Z) 1661F 0 - 1 1841F Smejkal Jan (V,Z)
Motl Josef (Z) 1674F 0 - 1 1973F Wiesinger Wolfgang (Z) Dvořák Eduard (Z) 1678F ½ - ½ 1768F Zeman Ladislav (H,Z)
Vacek Miroslav (Z) 1485F 0 - 1 1933F Koper Štefan (H,Z) Bém Tadeáš 1547F 0 - 1 1699F Charouz Milan (Z)
Šilar Josef 1536F ½ - ½ 1856F Kalous Tomáš (Z) Štěpán Stanislav 1618F 0 - 1 1745F Stodola Jakub (Z)
Šilar Karel 1346F 0 - 1 1854F Havrlík Pavel (Z) Rusz Gustav 1597F 0 - 1 1656F Buchta Martin (Z)
Havel Dominik 1484F 0 - 1 1790F Brdíček David (Z) Tobiška Jaroslav 1562F 1 - 0 1653F Kašpar Jiří
Dušek Adam 1245N 0 - 1 1738F Zámečník Bohumír Bém Tomáš 1471F 1 k 0 0 0
  ½ :     :  
Tabulka po 11. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. SK + Sokol Žamberk 10 1 0 31 68 54
2. TJ Slovan Moravská Třebová 10 0 1 30 65 54
3. TJ Spartak Letohrad 8 2 1 26 56,5 45
4. ŠK Ústí nad Orlicí C 6 3 2 21 57 41
5. ŠO K a.s. Kunvald 3 3 5 12 37 23
6. TJ Sokol Horní Čermná 3 3 5 12 35 21
7. TJ Štefanydes Polička C 3 2 6 11 37,5 27
8. ŠK Dolní Čermná 3 2 6 11 37 23
9. Proplast Česká Třebová 3 2 6 11 36 19
10. Sokol Mistrovice 2 3 6 9 31 18
11. ŠK Svitavy B 2 1 8 7 35 18
12. TJ Jablonné nad Orlicí 1 2 8 5 33 18

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.