Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - desáté kolo 19.03.17

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Choceň - Chotěboř B 2,5:5,5, Bohemia B - Hlinsko B 4,5:3,5, Rapid D - Chrudim B 2,5:5,5, Hlinsko A - Rapid E 7:1, Bohdaneč - Železné hory 1,5:6,5, Polabiny E - Polička D 6,5:1,5
Předposlední kolo jen potvrdilo letošní suverénnost Hlinska A, které se již stalo vítězem a postupujícím do KP1 - Blahopřejeme !!!, boj o 'Černého Petra' a sestup do Krajské soutěže rozřeší až závěrečné kolo.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 19. 03. 2017
ŠK Choceň – TJ CHS Chotěboř B ŠK Bohemia Pardubice B – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Krejčík Tomáš Rozhodčí: Mazura Tomáš
1. Kučera J. H 1901 1:0 Krejčík T. 1936 1. Novák A. V 2078 1:0 Ročňák M. 1537
2. Marinov P. 1753 0:1 Sukdolák R. 1941 2. Mudruňka P. 1902 1/2 Štorek L. 1602
3. Vavroušek P. 1708 0:1 Fiala M. 1831 3. Makeš M. 1998 0:1 Severýn J. 1393
4. Podgorný R. H 1745 0:1 Jun R. 1755 4. Mazura T. 1863 1:0 Vašek P. 1499
5. Flos P. 1650 0:1 Tomek K. 1764 5. Kvapil P. 1664 1:0 Cach T. H 1598
6. Šmejdíř W. 1488 1:0 Ďoubal P. 1702 6. Urbánek J. 2053 1:0 Janoušek P. H 1551
7. Doseděl Z. 1555 1/2 Dobšinský P. 1621 7. Šindler J. 1632 0:1 Štěrba B. 1493
8. Starý S. 1410 0:1 Michal M. 1706 8. Horáčková I. 1129 0:1 Stránský L. 1535
2.5 : 5.5 4.5 : 3.5
ŠK Rapid Pardubice D – TJ ŠO Chrudim B ŠO Hlinsko A – ŠK Rapid Pardubice E
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Indrová Jana
1. Ret A. H 1605 0:1 Linhart Z. 1966 1. Říha V. 2071 1/2 Pavlovec V. 1812
2. Svítil R. 1738 0:1 Starý L. H 1858 2. Roušar Z. 1947 1:0 Janko J. 1708
3. Hon J. 1763 0:1 Honek J. H 1839 3. Dvořák S. 1938 1:0 Kalhous M. 1563
4. Prokop M. 1952 1:0 Hájek J. H 1908 4. Novotný O. 1606 1:0 Sedlák P. H 1480
5. Mikulenka T. 1605 1/2 Ždímal P. 1747 5. Janda L. 1788 1:0 Kolomý R. 1438
6. Joukl J. 1683 0:1 Němec B. 1862 6. Šťulík J. 1773 1:0 Vinš K. 1393
7. Joukl M. 1637 1:0 Bartoš M. 1735 7. Londin M. 1789 1/2 Kocian Š. 1168
8. Stehlík P. 1441 0:1 Kokeš B. 1972 8. Vojanec H. 1609 1:0 Štekl F. 1208
2.5 : 5.5 7 : 1
Sokol Lázně Bohdaneč – ŠS Železné hory 2222 ŠK Polabiny E – TJ Štefanydes Polička D
Rozhodčí: Sekyrka Josef Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Rež M. 1806 0:1 Švanda P. H 2079 1. Kourek J. V 2052 1:0 Navrátil L. 1725
2. Kouba P. 1829 0:1 Šilar L. 2061 2. Bělohlav J. 1919 1:0 Schaffer D. 1643
3. Veselý E. 1770 0:1 Dunajčík J. 1836 3. Škroch M. 1883 1:0 Kopecký V. 1609
4. Sekyrka J. 1748 1/2 Šindelář P. H 1775 4. Krejčí J. 1565 1/2 Brokl D. 1300
5. Jouza P. 1686 0:1 Jareš M. 1688 5. Vorel B. 1576 1:0 Stodola J. 1277
6. Zmek J. 1664 0:1 Vančura M. H 1554 6. Frgalová H. 1593 1:0 Zeman D. 1650
7. Svoboda J. 1569 1/2 Tyč M. 1703 7. Kvapil P. 1451 1:0 Martínek M. 1486
8. Mácha M. 1458 1/2 Jareš O. 1446 8. Brázda V. 1491 0:1 Langrová I. 1061
1.5 : 6.5 6.5 : 1.5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko A 10 10 0 0 30 65 : 15 57
2. TJ CHS Chotěboř B 10 8 0 2 24 49.5 : 30.5 39
3. TJ ŠO Chrudim B 10 7 0 3 21 51.5 : 28.5 41
4. 2222 ŠK Polabiny E 10 6 1 3 19 47.5 : 32.5 36
5. ŠK Bohemia Pardubice B 10 6 1 3 19 44 : 36 33
6. Sokol Lázně Bohdaneč 10 5 1 4 16 37 : 43 26
7. TJ Štefanydes Polička D 10 4 0 6 12 34 : 46 26
8. ŠS Železné hory 10 3 2 5 11 37 : 43 24
9. ŠK Rapid Pardubice D 10 2 1 7 7 31 : 49 18
10. ŠK Rapid Pardubice E 10 1 3 6 6 24.5 : 55.5 14
11. ŠK Choceň 10 1 2 7 5 29 : 51 21
12. ŠO Hlinsko B 10 1 1 8 4 30 : 50 23

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.