Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - jedenácté kolo 02.04.17

V závěrečném jedenáctém kole kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Polička D - Choceň 3,5:4,5, Železné hory - Polabiny E 2:6, Rapid E - Bohdaneč 4,5:3,5, Chrudim B - Hlinsko A 4:4, Hlinsko B - Rapid D 1,5:6,5, Chotěboř B - Bohemia B 6:2
Prvenství a postup do Krajského přeboru 1.třídy mělo již kolo před koncem zajištěno Hlinsko A, do Krajské soutěže sestupují Hlinsko B, Choceň a také Rapid Pardubice E.


Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
 
TJ Štefanydes Polička D - ŠK Choceň   TJ ŠO Chrudim B - ŠO Hlinsko A
Navrátil Ladislav (Z) 1720F 0 - 1 1912F Kučera Jan (H,Z) Linhart Zbyněk (Z) 1959F 1 - 0 2025F Říha Vojtěch (Z)
Kopecký Václav (Z) 1606F 0 - 1 1748F Marinov Peter (Z) Starý Lukáš (H,Z) 1863F 0 - 1 2066F Hájek Jiří (H,Z)
Simon Jakub 1507F 1 - 0 1701F Vavroušek Petr (Z) Honek Jan (H,Z) 1836F 0 - 1 1951F Dvořák Slavomil (Z)
Jirek Zdeněk 1250N 0 - 1 1645F Janeček František (Z) Hájek Jaroslav (H,Z) 1895F ½ - ½ 1831F Konrád František (H)
Brokl Daniel 1310F 1 - 0 1592F Nedelčev Radim (Z) Němec Bohumil (Z) 1854F 1 - 0 1619F Novotný Ondřej
Ryšavá Monika 1369F 0 - 1 1240F Flos Petr Bartoš Martin (Z) 1722F 1 - 0 1781F Londin Milan
Stodola Josef 1298F 1 - 0 1519F Šmejdíř Waldemar (Z) Česenek Vladimír 1738F 0 - 1 1624F Vojanec Hynek
Langrová Ilona 1061N ½ - ½ 1559F Doseděl Zdeněk (Z) Chvojka Jan 1576F ½ - ½ 1576N Indrová Jana
  :     4 : 4  
 
ŠS Železné hory - 2222 ŠK Polabiny E   ŠO Hlinsko B - ŠK Rapid Pardubice D
Šilar Lubomír (Z) 2064F ½ - ½ 2056F Korol Jiří (Z) Štorek Luboš (Z) 1632F 0 - 1 1616F Ret Adam Josef (H,Z)
Jareš Michal (Z) 1674F 0 - 1 1922F Bělohlav Jan (Z) Vašková Marie (Z) 1382F 0 - 1 1726F Svítil Radek (Z)
Vančura Milan (H,Z) 1580F ½ - ½ 1886F Škroch Martin (Z) Severýn Jaromír (Z) 1411F 0 - 1 1769F Hon Jiří (Z)
Jura Jiří 1485F ½ - ½ 1578F Krejčí Jan Vašek Petr (Z) 1495F 0 - 1 1773F Marcinko Patrik (Z)
Roub Radek 1411F 0 - 1 1587F Vorel Bohuslav Cach Tomáš (H) 1577F ½ - ½ 1619F Mikulenka Tomáš (Z)
Kravařík Jindřich 1223F ½ - ½ 1610F Frgalová Hana Janoušek Petr (H) 1564F ½ - ½ 1663F Joukl Jakub
Roub Radek 1255F 0 - 1 1464F Kvapil Pavel Štěrba Bohumír 1542F 0 - 1 1365F Macek Ondřej
Koláček Petr 0 0 - 1 1491F Brázda Vít Stránský Luboš 1568F ½ - ½ 1428F Stehlík Pavel
  2 : 6     :  
 
ŠK Rapid Pardubice E - Sokol Lázně Bohdaneč   TJ CHS Chotěboř B - ŠK Bohemia Pardubice B
Provazník Jiří (Z) 1849F ½ - ½ 1803F Rež Matouš (Z) Ondráček Ondřej (V,Z) 2089F 1 - 0 1998F Třasák Ondřej (Z)
Režný Zdeněk (Z) 1712F 0 - 1 1820F Kouba Petr (Z) Sukdolák Radek (Z) 1946F 1 - 0 1895F Mudruňka Pavel (Z)
Janko Jan (Z) 1721F 1 - 0 1749F Sekyrka Josef (Z) Fiala Milan (Z) 1840F ½ - ½ 1917F Laušman Petr (Z)
Hrnčiarik Karel 1897F 1 - 0 1676F Jouza Petr (Z) Novotný Tomáš (Z) 1908F 1 - 0 1990F Mazuch Jan
Kalhous Miroslav 1546F ½ - ½ 1638F Zmek Jaroslav (Z) Jun Rudolf (Z) 1758F 1 - 0 1723F Juchelka Petr
Kolomý Robert 1434F ½ - ½ 1576F Svoboda Jiří Michal Milan 1702F ½ - ½ 1619F Šindler Jaromír
Fiala Jan 1381F ½ - ½ 1458F Mácha Martin Pejřimovská Viola Ruby 1430F 1 - 0 1395F Juchelka Marek (H)
Štekl Filip 1205F ½ - ½ 1479F Pištora Lubomír Pejřimovský Tadeáš Rubel 1295F 0 - 1 1127F Horáčková Isabela
  :     6 : 2  
Tabulka po 11. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠO Hlinsko A 10 1 0 31 69 60
2. TJ CHS Chotěboř B 9 0 2 27 55,5 44
3. TJ ŠO Chrudim B 7 1 3 22 55,5 44
4. 2222 ŠK Polabiny E 7 1 3 22 53,5 40
5. ŠK Bohemia Pardubice B 6 1 4 19 46 34
6. Sokol Lázně Bohdaneč 5 1 5 16 40,5 27
7. TJ Štefanydes Polička D 4 0 7 12 37,5 29
8. ŠS Železné hory 3 2 6 11 39 24
9. ŠK Rapid Pardubice D 3 1 7 10 37,5 23
10. ŠK Rapid Pardubice E 2 3 6 9 29 16
11. ŠK Choceň 2 2 7 8 33,5 25
12. ŠO Hlinsko B 1 1 9 4 31,5 23

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.