Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev žáků 2016/17 - poslední dvě kola 01.04.17

V sobotu 1.dubna 2017 se v Poličce odehrála závěrečná dvě kola Krajského přeboru družstev žáků, z nichž vyšel vítěz a postupující do 1.ligy družstev mládeže. Stalo se jím družstvo Chotěbořští draci - Blahopřejeme!!!, které v posledním kole zvítězilo nad dosavadním vedoucím Lanškrounem B.


Krajský přebor družstev starších žáků PDŠS 2016/2017 
Konečné pořadí
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2
1 7 Chotebořští draci 7 5 1 1 16 27
2 2 ŠK Ústí nad Orlicí 7 5 0 2 15 30,5
3 4 TJ Lanškroun B 7 5 0 2 15 27
4 6 ŠK Svitavy 7 4 0 3 12 22
5 3 TJ Štefanydes Polička C 7 4 0 3 12 18,5
6 8 ŠS Železné hory A 7 3 1 3 10 22,5
7 5 Milečeja Orlicko 7 1 0 6 3 12,5
8 1 ŠS Železné hory B 7 0 0 7 0 7
6. Kolo Datum kola 2017/04/01 Hodina 9.00
Šach. 1 ŠS Železné hory B ELO - 4 TJ Lanškroun B ELO 1½:4½
1/1   Hlína, Adam  (w) 1079 -   Brejša, Adam  (b) 1449 ½ - ½
1/2   Le, Adam  (b) 1000 -   Chládek, Josef  (w) 1299 1 - 0
1/3   Ozank, Tobias  (w) 1000 -   Černohous, Marek  (b) 1250 0 - 1
1/4   Törvenyi, Vojtěch  (b) 1000 -   Kalousová, Julie  (w) 1384 0 - 1
1/5   Paďouk, Jaroslav  (w) 1100 -   Málková, Barbora  (b) 1157 0 - 1
1/6   Bureš, Daniel  (b) 1100 -   Málek, Filip  (w) 1050 0 - 1
Šach. 2 ŠK Ústí nad Orlicí ELO - 5 Milečeja Orlicko ELO 6 : 0
2/1   Holásek, Vojtěch  (w) 1651 -   Mikmek, Jonáš  (b) 1063 1 - 0
2/2   Píše, Jiří  (b) 1644 -   Balcar, Vojtěch  (w) 1233 1 - 0
2/3   Šmajzrová, Veronika  (w) 1500 -   Dušek, Ondřej  (b) 1115 1 - 0
2/4   Píše, Michal  (b) 1375 -   Šítek, Vojtěch  (w) 1000 1 - 0
2/5   Holásková, Veronika  (w) 1354 -   Horský, Vojtěch  (b) 1000 1 - 0
2/6   Leksová, Soňa  (b) 1403 -   Prokopec, Filip  (w) 1000 1 - 0
Šach. 6 ŠK Svitavy ELO - 7 Chotebořští draci ELO ½ :5½
3/1   Borýsek, Martin  (w) 1308 -   Jun, Rudolf  (b) 1697 0 - 1
3/2   Ďuriančík, Michal  (b) 1284 -   Klabeneš, Petr  (w) 1449 0 - 1
3/3   Moravec, Jakub  (w) 1180 -   Nejedlý, Radek  (b) 1217 0 - 1
3/4   Bulva, František  (b) 1419 -   Pejřimovská, Viola Ruby  (w) 1295 0 - 1
3/5   Bohuňovská, Tereza  (w) 1048 -   Pejřimovský, Tadeáš Rubel  (b) 1128 ½ - ½
3/6   Brázda, Zdeněk  (b) 1250 -   Jun, Robert  (w) 1116 0 - 1
Šach. 3 TJ Štefanydes Polička C ELO - 8 ŠS Železné hory A ELO 1 : 5
4/1   Brokl, Daniel  (w) 1263 -   Jareš, Michal  (b) 1709 0 - 1
4/2   Martínek, Michal  (b) 1510 -   Rožek, Jan  (w) 1173 ½ - ½
4/3   Langrová, Ilona  (w) 1061 -   Chudý, Vladimír  (b) 1238 0 - 1
4/4   Šafář, Václav  (b) 1020 -   Roub, Radek  (w) 1282 0 - 1
4/5   Grubhoffer, Stanislav  (w) 1117 -   Nešpůrek, Jakub  (b) 1117 ½ - ½
4/6   Dolejš, Mikuláš  (b) 1100 -   Maňáková, Mira  (w) 1064 0 - 1
7. Kolo Datum kola 2017/04/01 Hodina 12.00
Šach. 8 ŠS Železné hory A ELO - 6 ŠK Svitavy ELO 2½:3½
1/1   Jareš, Michal  (w) 1709 -   Borýsek, Martin  (b) 1308 ½ - ½
1/2   Rožek, Jan  (b) 1173 -   Ďuriančík, Michal  (w) 1284 0 - 1
1/3   Chudý, Vladimír  (w) 1238 -   Moravec, Jakub  (b) 1180 0 - 1
1/4   Roub, Radek  (b) 1282 -   Bulva, František  (w) 1419 ½ - ½
1/5   Nešpůrek, Jakub  (w) 1117 -   Bohuňovská, Tereza  (b) 1048 1 - 0
1/6   Maňáková, Mira  (b) 1064 -   Brázda, Zdeněk  (w) 1250 ½ - ½
Šach. 2 ŠK Ústí nad Orlicí ELO - 3 TJ Štefanydes Polička C ELO 5½: ½
2/1   Holásek, Vojtěch  (w) 1651 -   Brokl, Daniel  (b) 1263 ½ - ½
2/2   Píše, Jiří  (b) 1644 -   Martínek, Michal  (w) 1510 1 - 0
2/3   Šmajzrová, Veronika  (w) 1500 -   Langrová, Ilona  (b) 1061 1 - 0
2/4   Píše, Michal  (b) 1375 -   Šafář, Václav  (w) 1020 1 - 0
2/5   Holásková, Veronika  (w) 1354 -   Grubhoffer, Stanislav  (b) 1117 1 - 0
2/6   Leksová, Soňa  (b) 1403 -   Dolejš, Mikuláš  (w) 1100 1 - 0
Šach. 4 TJ Lanškroun B ELO - 7 Chotebořští draci ELO 2 : 4
3/1   Brejša, Adam  (w) 1449 -   Jun, Rudolf  (b) 1697 0 - 1
3/2   Chládek, Josef  (b) 1299 -   Klabeneš, Petr  (w) 1449 ½ - ½
3/3   Černohous, Marek  (w) 1250 -   Nejedlý, Radek  (b) 1217 0 - 1
3/4   Kalousová, Julie  (b) 1384 -   Pejřimovská, Viola Ruby  (w) 1295 ½ - ½
3/5   Málková, Barbora  (w) 1157 -   Pejřimovský, Tadeáš Rubel  (b) 1128 1 - 0
3/6   Málek, Filip  (b) 1050 -   Jun, Robert  (w) 1116 0 - 1
Šach. 5 Milečeja Orlicko ELO - 1 ŠS Železné hory B ELO 3½:2½
4/1   Mikmek, Jonáš  (w) 1063 -   Hlína, Adam  (b) 1079 ½ - ½
4/2   Balcar, Vojtěch  (b) 1233 -   Le, Adam  (w) 1000 ½ - ½
4/3   Dušek, Ondřej  (w) 1115 -   Ozank, Tobias  (b) 1000 1 - 0
4/4   Šítek, Vojtěch  (b) 1000 -   Törvenyi, Vojtěch  (w) 1000 0 - 1
4/5   Horský, Vojtěch  (w) 1000 -   Paďouk, Jaroslav  (b) 1100 ½ - ½
4/6   Prokopec, Filip  (b) 1000 -   Bureš, Daniel  (w) 1100 1 - 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.