Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor PDŠS jednotlivců 2017 08.05.17

Ve dnech 6.-8.května 2017 se v Poličce uskutečnil 'Krajský přebor jednotlivců PDŠS pro rok 2017', kterého se zúčastnilo 18 hráčů převážně z Poličky a Ústí n/O.
V turnaji hraném švýcarským systémem na 6 kol byl nejúspěšnější vysoce favorizovaný FM Marian Sabol z Vysokého Mýta před poličskými hráči Adamem Sobotkou a Ondřejem Švandou (který byl současně nejlepším juniorem, dorostencem i žákem), nejlepším seniorem se stal Jiří Vencl z České Třebové a prvenství ve všech ženských kategoriích patří Veronice Šmajzrové z Ústí n/O..


KP jednotlivců PDŠS 2017 
Organizátor : TJ Štefanydes Polička
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. David Schaffer
Hlavní rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Bedenkzeit : 2 x 90 minut + 30 s/tah
Místo : Sokolovna Polička
Datum : 2017/05/06
Ø ELO turnaje : 1809
Konečné pořadí po 6 kolech
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Sabol Marian  2370 2337 ŠK Vysoké Mýto 4,5 13,5 20,5 14,5
2 7   Sodomka Adam  1893 1908 TJ Štefanydes Polička 4,5 13,5 20 14
3 6   Švanda Ondřej  2031 2003 TJ Štefanydes Polička 4 15,5 21,5 13
4 4   Holásek Pavel  2040 2072 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 15 22 13,25
5 5   Houška Bronislav  2035 2029 TJ Štefanydes Polička 3,5 14,5 22 11,5
6 9   Jun Rudolf  1804 1697 TJ CHS Chotěboř 3 13,5 18,5 5,5
7 2   Krátký Josef  2102 2093 TJ Lanškroun 3 12,5 19 8,75
8 10   Holásek Vít  1768 1705 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 12 19 8,5
9 8   Smejkal Jan  1856 1833 TJ Štefanydes Polička 3 10,5 14,5 4,5
10 13   Macek Oldřich  1705 1737 T.J. Sokol Šumperk 2,5 14 19 6
11 11   Holásek Vojtěch  1751 1651 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 11,5 18,5 6,25
12 17   Brokl Daniel  1363 1263 TJ Štefanydes Polička 2,5 11,5 17,5 5,25
13 14   Schaffer David  1623 1632 TJ Štefanydes Polička 2,5 10 13,5 2,25
14 15   Šmajzrová Veronika  1563 1500 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 9,5 13 2,25
15 12   Švanda Adam  1733 1678 TJ Štefanydes Polička 2 11 15 2,75
16 16   Vencl Jiří  1512 1564 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1 13 17 0
17 3   Lorenc Oldřich  2080 2082 TJ Štefanydes Polička 1 11 16,5 3
18 18   Stodola Josef  1329 1388 TJ Štefanydes Polička 0 11,5 16 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.