Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 4.turnaj 10.04.17

Závěrečný čtvrtý kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-12 v sezoně 2016/17 se konal v sobotu 8.dubna 2017 v Poličce za střízlivé účasti 59 hráčů.
V kategorii H/D 10 se vítězem stal Lukáš Nejedlý z Chotěboře před Filipem Klodnerem ze Svitav a Davidem Paarem z Polabin, nejlepší z dívek byla Leona Bártová z Moravské Třebové na čtvrtém místě.
V kategorii H/D 12 byl nejúspěšnější Martin Stoček z Polabin následovaný Radkem Roubem ze Železných hor a Matějem Kobrem z Ústí n/O., jedinou dívkou byla Adéla Třasáková z Polabin na šestém místě.
Závěrečné pořadí v obou ukončených kategoriích nalezneze zde.


4. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS do 10 let a do 12 let - 8.4.2017, Polička 
Organizátor : TJ Štefanydes Polička, z.s.
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. David Schaffer
Hlavní rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Rozhodčí : Adam Sodomka
Bedenkzeit : 2 x 20 min. + 5s/tah
Místo : školní jídelna ZŠ Na lukách Polička
Datum : 2017/04/08
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 11 Nejedlý Lukáš  1069 TJ CHS Chotěboř 6 22 29,5 25
2 12 Klodner Filip  1048 ŠK Svitavy 5,5 23 32,5 24,75
3 13 Paar David  1007 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 20,5 27 18,25
4 3 Bártová Leona  1100 TJ Slovan Moravská Třebová 5 21,5 30 20,5
5 2 Šlosar Jan  1163 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 19,5 28,5 17,5
6 5 Horák Prokop  1100 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 18 25 15,5
7 8 Tyč Karel  1100 ŠS Železné hory 4,5 22,5 30,5 17,75
8 7 Suchodol Lukáš  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 22 31 17,75
9 1 Jun Rostislav  1217 TJ CHS Chotěboř 4,5 19,5 27 15,5
10 27 Nguyen David  1000 ŠS Železné hory 4 20,5 27,5 12,5
11 9 Večeř Martin  1100 TJ Lanškroun 4 19 27,5 13,5
12 14 Holásek Tomáš  1001 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 19 24,5 11
13 6 Paďouk Jaroslav  1100 ŠS Železné hory 4 18,5 26 9,5
14 4 Dolejš Mikuláš  1100 TJ Štefanydes Polička 4 18 25,5 12
15 10 Zmek Jaroslav  1100 TJ CHS Chotěboř 4 14 19 8
16 19 Bouška Petr  1000 TJ Štefanydes Polička 3,5 18,5 27 10,5
17 31 Černý David  1000 ŠO Hlinsko 3,5 16,5 22,5 8,75
18 22 Kalous Kryštof  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 12,5 18,5 6,75
19 24 Kössler Michal  1000 TJ Štefanydes Polička 3 17,5 24,5 7,5
20 17 Bouška Jonáš  1000 ŠO Hlinsko 3 17 24 8
21 30 Zmek Michal  1000 TJ CHS Chotěboř 3 15,5 22 7
22 16 Bouška Jiří  1000 ŠO Hlinsko 3 15,5 21 5,5
23 15 Beňadik Dino  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 13,5 20 6
24 29 Vágnerová Eliška  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 18 24,5 7,75
25 18 Bouška Pavel  1000 TJ Štefanydes Polička 2,5 17,5 24,5 7
26 25 Mikuš Zdeněk  1000 ŠS Železné hory 2,5 15,5 21 6
27 23 Kulhan Václav  1000 ŠK Svitavy 2,5 15 21,5 5,5
28 26 Nešporová Barbora  1000 TJ Štefanydes Polička 2 13 20,5 3
29 20 Burešová Beáta  1000 ŠS Železné hory 2 13 18,5 2
30 21 Horák Václav  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 12 16,5 2
31 28 Pelz Dominik  1000 ŠK Svitavy 1 15 22 0,5
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Stoček Martin  1467 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 30 22,5 27,75
2 3 Roub Radek  1464 ŠS Železné hory 5,5 31,5 22,5 22,75
3 4 Kobr Matěj  1370 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 32,5 22,5 18,25
4 1 Ďuriančík Michal  1584 ŠK Svitavy 4,5 31 22 19,25
5 9 Jun Robert  1245 TJ CHS Chotěboř 4,5 31 21,5 16,75
6 5 Třasáková Adéla  1360 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 30,5 21 17,75
7 7 Málek Filip  1287 TJ Lanškroun 4,5 29,5 20 17,25
8 10 Váňa Jakub  1223 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 28 20,5 15,75
9 6 Nešpůrek Jakub  1312 ŠS Železné hory 4,5 28 19,5 13,75
10 12 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1167 TJ CHS Chotěboř 4,5 25,5 19 14,75
11 8 Šafář Václav  1277 TJ Štefanydes Polička 4 23,5 17 10
12 24 Nastoupil Adam  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 22 16 10,5
13 11 Zelenka Adam  1188 ŠO Hlinsko 3,5 25,5 20 9,75
14 27 Včela Martin  1000 TJ CHS Chotěboř 3,5 25,5 18,5 10,25
15 18 Vašíček Martin  1036 ŠS Železné hory 3,5 23,5 18 8,75
16 15 Přibyl Adam  1100 TJ Lanškroun 3,5 23,5 17 9,25
17 20 Fajgl Patrik  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 20 14 7,25
18 19 Klapka Matyáš  1015 ŠO Hlinsko 3 23 16,5 6,5
19 21 Kovanda David  1000 TJ CHS Chotěboř 3 21,5 15 7
20 23 Macan Tomáš  1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 19,5 13,5 5,5
21 13 Beil Florian  1100 ŠK Svitavy 2,5 24,5 17 8
22 17 Schmidt Jakub  1036 ŠO Hlinsko 2,5 22 15 5,5
23 16 Brázda Zdeněk  1052 ŠK Svitavy 2 22,5 15 4,5
24 14 Bureš Daniel  1100 ŠS Železné hory 2 21,5 16 2,5
25 22 Krupička Filip  1000 TJ CHS Chotěboř 2 18,5 13,5 3
26 26 Vystavěl Benjamín  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 2 17,5 12 2,5
27 28 Šlesinger David  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1,5 18 13 2,75
28 25 Spančok Aleš  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 16,5 11,5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.