Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 4.turnaj 29.04.17

Poslední čtvrtý kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 14-16 v sezoně 2016/17 proběhl v sobotu 29.dubna 2017 v Ústí n/O. za účasti 52 hráčů.
V kategorii H/D 14 se nejvíce dařilo Ondřeji Půlpánovi z Polabin, na druhém místě skončila Soňa Leksová z Ústí n/O. a třetí místo obsadil Jan Rožek ze Železných hor.
V kategorii H/D 16 zvítězil Michal Jareš ze Železných hor před Rudolfem Junem z Chotěboře a Lukášem Pavlíčkem z Poličky, nejlepší z dívek byla Jitka Pilná z Polabin.
Závěrečné pořadí ve všech kategoriích nalezneze zde.


Krajský přebor PDŠS 2016/2017
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Rozhodčí : David Kameník
Bedenkzeit : 2 x 20 min na partii + 5 s / tah
Místo : Jídelna Rieter Elitex, Ústí nad Orlicí
Datum : 2017/04/29
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Půlpán Ondřej  1390 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 29 31,5 28,5
2 6 Leksová Soňa  1361 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 26 28,5 22
3 4 Rožek Jan  1384 ŠS Železné hory 5,5 27 30,5 21
4 7 Třasáková Adéla  1360 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 28 32,5 22,5
5 17 Kýr Michal  1111 ŠK Svitavy 5 26 29 19,5
6 1 Ďuriančík Michal  1584 ŠK Svitavy 5 23,5 27 16
7 9 Nejedlý Radek  1312 TJ CHS Chotěboř 4,5 27 31,5 16,25
8 5 Kobr Matěj  1370 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 24,5 29 16
9 12 Jun Robert  1245 TJ CHS Chotěboř 4,5 23 26,5 14,25
10 2 Píše Michal  1456 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 28 33,5 16,25
11 26 Minář Milan  1037 TJ Lanškroun 4 22,5 27,5 11,5
12 16 Holásková Markéta  1127 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 22,5 25 10
13 15 Tran Tuan Anh  1155 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 22 26 10,5
14 8 Málková Barbora  1340 TJ Lanškroun 4 22 25 12,5
15 23 Zlatník Jiří  1096 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 19 23,5 11
16 14 Václavík Patrik  1192 ŠK Svitavy 3,5 19 23 7,5
17 11 Šafář Václav  1277 TJ Štefanydes Polička 3,5 19 22 7,75
18 10 Málek Filip  1287 TJ Lanškroun 3,5 16,5 20 7,75
19 27 Sadílek Jakub  1025 TJ Lanškroun 3 22,5 28,5 9,5
20 20 Kotizová Lucie  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 22,5 27,5 8,5
21 19 Krátký Adam  1109 ŠK Svitavy 3 21,5 28,5 7,5
22 13 Jun Rostislav  1217 TJ CHS Chotěboř 3 19 22,5 5,5
23 21 Neumann Jiří  1100 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 18 21 4,5
24 28 Šmajzrová Dominika  1022 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 17,5 21,5 5,5
25 18 Nekoranec Jakub  1111 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 17,5 21,5 5,5
26 33 Vajsar Martin  1000 TJ Hronov 2,5 22 28,5 8,5
27 29 Holásek Tomáš  1001 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 19,5 24,5 6,75
28 24 Huang Pavel  1054 ŠK Svitavy 2,5 18 21 5,25
29 31 Brandejs Patrik  1000 ŠK Svitavy 2,5 15 19,5 3
30 25 Novotný Samuel  1048 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 14,5 20 3,75
31 22 Sadílek Filip  1100 TJ Lanškroun 2 17,5 23,5 3
32 32 Nahodilová Ludmila  1000 ŠK Svitavy 1,5 13 20,5 3,5
33 30 Brandejs Ondřej  1000 ŠK Svitavy 1 15 21,5 1,5
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Jareš Michal  1525 ŠS Železné hory 6 26 28 22
2 1 Jun Rudolf  1886 TJ CHS Chotěboř 5,5 26 30 21,25
3 3 Pavlíček Lukáš  1614 TJ Štefanydes Polička 5,5 25,5 29,5 22
4 2 Zeman Daniel  1684 TJ Štefanydes Polička 4,5 27 31,5 16,75
5 6 Brokl Daniel  1514 TJ Štefanydes Polička 4,5 26 31 16
6 12 Pilná Jitka  1333 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 24 27,5 12,25
7 8 Vašková Marie  1485 ŠO Hlinsko 4 22 26,5 11
8 7 Kalousová Julie  1487 TJ Lanškroun 4 21 25 12,75
9 9 Holásková Veronika  1447 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 19,5 24,5 8,5
10 10 Liška Kryštof  1421 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 22,5 27,5 9
11 4 Klabeneš Petr  1578 TJ CHS Chotěboř 3,5 21,5 26,5 10,75
12 13 Chládek Josef  1302 TJ Lanškroun 3,5 19,5 24 8,75
13 15 Martínek Michal  1225 TJ Štefanydes Polička 3,5 17,5 22 6
14 16 Langrová Ilona  1215 TJ Štefanydes Polička 3 21 26 8,5
15 11 Bulva František  1412 ŠK Svitavy 3 19,5 24,5 5,5
16 19 Tanko Pavel  1000 ŠK Svitavy 2 17 26 4,5
17 17 Svatoš Martin  1206 TJ Lanškroun 2 15,5 22 3,5
18 14 Nikolinko Tomáš  1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 15 24 2,5
19 18 Mráz Václav  1000 ŠK Svitavy 2 12,5 20,5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.