Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Finale Krajského přeboru mládeže PDŠS 2016/17 28.05.17

Ve dnech 27.-28.května 2017 uspořádal šachový klub 2222 ŠK Polabiny v Hostinci U přívozu v Kuněticích finalové turnaje Krajského přeboru PDŠS mládeže v kategoriích H/D 10,12,14 a 16, do nichž si vybojovalo účast 32 nejlepších z kvalifikačních turnajů.
Kategorie H/D 10 měla vítěze v Janu Šlosarovi z Polabin následovaném Lukášem Nejedlým z Chotěboře a Leonou Bártovou z Moravské Třebové.
Kategorie H/D 12 skončila 'mrtvým během' Karla Brožky a Víta Pilaře (oba Polabiny), třetí místo patřilo Michalu Ďuriančíkovi ze Svitav.
V kategorii H/D 14 zvítězil Adam Josef Ret před Janem Jirouškem (oba Polabiny), na třetím místě skončila Soňa Leksová z Ústí n/O..
V kategorii H/D 16 byl nejlepší Tomáš Ludvík z Polabin před Rudolfem Junem z Chotěboře a Michalem Jarešem ze Železných hor.
Postup na Mistrovství Čech si kromě všech medailistů vybojovali ještě další hráči na 4(5) místech.


Finálový turnaj KP mládeže PDŠS v šachu 2016/17
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Michal Novotný
Hlavní rozhodčí : Michal Novotný
Bedenkzeit : 7 kol, 40 min + 30 sek. na tah se zápisem až do konce partie
Místo : Hostinec U přívozu, Kunětice
Datum od : 2017/05/27 Datum do 2017/05/28
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 2 Šlosar Jan  1082 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 17 0
2 1 Nejedlý Lukáš  1029 TJ CHS Chotěboř 5 15,5 0
3 3 Bártová Leona  1100 TJ Slovan Moravská Třebová 4,5 12,75 0
4 6 Jun Robert  1109 TJ CHS Chotěboř 4,5 10,75 0
5 8 Jun Rostislav  1100 TJ CHS Chotěboř 3,5 6,75 0
6 7 Paar David  1078 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 6,5 0
7 4 Sadílek Filip  1100 TJ Lanškroun 1 0,5 0
8 5 Tyč Karel  1100 ŠS Železné hory 0,5 2,25 0
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 6 Brožka Karel  1573 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 15,5 0,5
  8 Pilař Vít  1582 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 15,5 0,5
3 2 Ďuriančík Michal  1334 ŠK Svitavy 5 13 0
4 7 Kobr Matěj  1288 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 11,75 0
5 3 Stoček Martin  1528 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 8,5 0
6 5 Roub Radek  1233 ŠS Železné hory 2 3 0
7 4 Nešpůrek Jakub  1153 ŠS Železné hory 1,5 3,5 0
8 1 Váňa Jakub  1079 2222 ŠK Polabiny, z.s. 0,5 0,75 0
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 3 Ret Adam Josef  1825 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 18 0
2 8 Jiroušek Jan  1694 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 15,25 0
3 4 Leksová Soňa  1373 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 10,25 0
4 7 Rožek Jan  1179 ŠS Železné hory 3,5 9,75 0
5 2 Třasáková Adéla  1225 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 11 0
6 1 Půlpán Ondřej  1419 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 8,75 0
7 5 Píše Michal  1304 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 6 0
8 6 Šulcová Tereza  1292 2222 ŠK Polabiny, z.s. 1,5 5 0
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 4 Ludvík Tomáš  2054 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 16,5 0
2 2 Jun Rudolf  1756 TJ CHS Chotěboř 5 15,25 0
3 7 Jareš Michal  1720 ŠS Železné hory 5 14 0
4 3 Pavlíček Lukáš  1723 TJ Štefanydes Polička 3,5 10,25 0
5 5 Novotný Ondřej  1623 ŠO Hlinsko 3,5 9 0
6 1 Zeman Daniel  1694 TJ Štefanydes Polička 2 7,25 0
7 6 Simon Michal  1562 TJ Štefanydes Polička 2 5 0
8 8 Brokl Daniel  1449 TJ Štefanydes Polička 1,5 3,75 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.