Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže v rapidu 20.05.17

V sobotu 20.května 2017 se Mistrovicích odehrál Krajský přebor mládeže kategorií H/D do 10, 12, 14 a 16-20 let v rapidu, kterého se zúčastnilo celkem 108 hráčů a hráček ze 14 oddílů našeho kraje.
V kategorii H/D 10 zvítězil Radek Nejedlý před Lukášem Nejedlým (oba Chotěboř), z dívek byla nejlepší Eliška Vágnerová z Kunvaldu.
V kategorii H/D 12 se suverénním vítězem stal Rudolf Jun z Chotěboře s plným bodovým ziskem 9/9 (!) před Michalem Jarešem ze Železných hor, nejlepší dívkou se stala Adéla Třasáková z Polabin.
V kategorii H/D 14 byl první Jan Jiroušek z Polabin před Danielem Zemanem a Lukášem Pavlíčkem (oba Polička), z dívek byly nejúspěšnější Veronika Holásková z Ústí n/O. před Jitkou Pilnou z Polabin.
Všichni výše jmenovaní si vybojovali postup do MČR mládeže v rapidu, do něhož má v kategorii H10 přímý postup ještě Karel Brožka z Polabin.
V kategorii H/D 16-20 zvítězil Jakub Cach z Polabin před Lukášem Bouchalem z Mistrovic a Jakubem Ježkem, mezi dívkami byla nejlepší Julie Kalhousová (oba Lanškroun).


Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2017
Organizátor : TJ Sokol Mistrovice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Karel Halbrštát
Hlavní rozhodčí : Mgr. Jiří Krištof
Bedenkzeit : 2x15 min. + 5 s./tah
Místo : Mistrovice
Datum : 2017/05/20
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Nejedlý Radek  1352 TJ CHS Chotěboř 8 39,5 51,5 46
2 5 Nejedlý Lukáš  1266 TJ CHS Chotěboř 7,5 39,5 51,5 41
3 1 Kobr Matěj  1377 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 7 38 49 33,5
4 8 Málek Filip  1236 TJ Lanškroun 6 38,5 48 26,5
5 2 Jun Robert  1368 TJ CHS Chotěboř 6 38 50 30,75
6 6 Váňa Jakub  1262 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 37 48,5 28
7 15 Pešek Martin Jakub  1082 ŠO Hlinsko 6 36 45 26
8 9 Brázda Zdeněk  1203 ŠK Svitavy 6 33,5 43 25,5
9 11 Šlosar Jan  1147 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 36,5 46,5 25,5
10 25 Bouška Jonáš  1000 ŠO Hlinsko 5,5 31 40 23,25
11 4 Nešpůrek Jakub  1316 ŠS Železné hory 5 41 52,5 27,25
12 12 Horák Prokop  1123 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 36 47,5 22,5
13 17 Večeř Martin  1071 TJ Lanškroun 5 34,5 42,5 20,5
14 20 Zmek Jaroslav  1035 TJ CHS Chotěboř 5 33,5 43 19,5
15 13 Fajgl Patrik  1102 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 32 41,5 19
16 7 Voborník Jiří  1252 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 38,5 49,5 21,25
17 19 Dolejš Mikuláš  1054 TJ Štefanydes Polička 4,5 33,5 43 17,5
18 16 Katzer Vít  1080 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 31,5 39,5 16,25
19 21 Jun Rostislav  1024 TJ CHS Chotěboř 4,5 29 38,5 12,25
20 14 Suchodol Lukáš  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 37 48 17,75
21 18 Tyč Karel  1056 ŠS Železné hory 4 31,5 39,5 13
22 23 Beňadik Dino  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 31 40 12
23 34 Vágnerová Eliška  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 29,5 37,5 14,75
24 33 Vystavěl Benjamín  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 4 27,5 35 11,5
25 32 Sysrová Eliška  1000 Letohrad 4 25,5 32,5 12,5
26 30 Nováček Jakub  1000 TJ CHS Chotěboř 4 25,5 32,5 11
27 22 Bártová Leona  1023 TJ Slovan Moravská Třebová 3,5 27,5 34,5 10,25
28 24 Bouška Jiří  1000 ŠO Hlinsko 3,5 25,5 33,5 11,75
29 36 Černý David  1000 ŠO Hlinsko 3,5 22,5 28,5 7,25
30 31 Sysr Vojtěch  1000 Letohrad 3,5 20,5 27 7,75
31 10 Holásek Tomáš  1160 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 28 37,5 10
32 29 Nahodilová Ludmila  1000 ŠK Svitavy 2,5 27,5 35,5 8
33 28 Kulhan Václav  1000 ŠK Svitavy 2,5 20,5 26,5 4,75
34 35 Zmek Michal  1000 TJ CHS Chotěboř 2 27,5 35 5
35 27 Kalousová Eva  1000 TJ Lanškroun 2 25 32,5 5,5
36 26 Kalous Kryštof  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1,5 24 32 4,75
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Jun Rudolf  1811 TJ CHS Chotěboř 9 39 51,5 51,5
2 2 Jareš Michal  1794 ŠS Železné hory 8 38,5 51,5 42,5
3 3 Ret Adam Josef  1697 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 39 52,5 35,5
4 5 Stoček Martin  1550 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 39 50,5 26,5
5 8 Ďuriančík Michal  1431 ŠK Svitavy 5,5 36 48 26
6 7 Pilař Vít  1450 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 36 47 23
7 15 Tran Tuan Anh  1183 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 33 41,5 23,25
8 18 Sedlák Jakub  1124 TJ Lanškroun 5,5 32 43 22,25
9 6 Juchelka Marek  1503 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 37,5 50 23
10 9 Třasáková Adéla  1415 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 36 47 22
11 20 Zlatník Jiří  1110 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 35,5 46,5 20
12 12 Moravec Jakub  1339 ŠK Svitavy 5 34,5 45 21
13 10 Roub Radek  1368 ŠS Železné hory 5 31,5 42,5 18,25
14 21 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1103 TJ CHS Chotěboř 5 31,5 40,5 21
15 13 Šafář Václav  1271 TJ Štefanydes Polička 5 31,5 40,5 19,5
16 17 Pejřimovská Viola Ruby  1131 TJ CHS Chotěboř 4,5 38 49 19,25
17 4 Půlpán Ondřej  1557 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 37 48,5 23
18 11 Šulcová Tereza  1344 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 35 43,5 18,5
19 22 Tyč Jakub  1101 ŠS Železné hory 4,5 31 40,5 18,25
20 32 Schmidt Jakub  1000 ŠO Hlinsko 4 30,5 39,5 15,5
21 33 Sysr Vít  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 30 37,5 13,75
22 16 Balcar Michal  1158 TJ Sokol Horní Čermná 4 29 37 13
23 25 Přibyl Adam  1071 TJ Lanškroun 4 29 36 10
24 30 Kopecký Jan  1000 ŠK Svitavy 4 27,5 34,5 10
25 29 Faltus Marek  1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 26 33 10
26 19 Kotizová Lucie  1110 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 24 33,5 9
27 31 Mičík Dan  1000 Moravská Třebová 3,5 25,5 32,5 10
28 23 Nekoranec Jakub  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 24 30,5 7,75
29 26 Beil Florian  1065 ŠK Svitavy 3 26 33,5 8
30 14 Holásková Markéta  1187 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 25 33 7,25
31 27 Brandejs Ondřej  1000 ŠK Svitavy 2 24 31 4,5
32 34 Šlesinger David  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 22,5 28,5 4
33 24 Včela Martin  1100 TJ CHS Chotěboř 2 21 28 4
34 28 Brandejs Patrik  1000 ŠK Svitavy 1,5 23,5 30 3
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Jiroušek Jan  1652 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 38 49,5 40,25
2 1 Zeman Daniel  1675 TJ Štefanydes Polička 7 37,5 49 36,25
3 7 Holásková Veronika  1375 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 38,5 50 33,75
4 4 Pavlíček Lukáš  1627 TJ Štefanydes Polička 6 38 48 28,5
5 5 Pilná Jitka  1388 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 36,5 47 26,25
6 2 Novotný Ondřej  1653 ŠO Hlinsko 5,5 39,5 51,5 28,75
7 11 Váňa Vojtěch  1239 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 32,5 41,5 17,5
8 9 Kýr Michal  1284 ŠK Svitavy 5 30 39,5 16,5
9 6 Leksová Soňa  1382 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 35,5 45,5 16,75
10 8 Málková Barbora  1328 TJ Lanškroun 4,5 34,5 43,5 15,25
11 12 Martínek Michal  1195 TJ Štefanydes Polička 4,5 30,5 39,5 13,25
12 10 Langrová Ilona  1257 TJ Štefanydes Polička 4,5 30 38,5 13,5
13 16 Haas Matouš  1054 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 28 37 15
14 15 Kössler Ondřej  1086 ŠK Svitavy 4 21 27 11
15 19 Tanko Pavel  1000 ŠK Svitavy 3,5 26 33,5 8,5
16 14 Minář Milan  1100 TJ Lanškroun 3,5 23,5 31 8,5
17 13 Hegrová Jana  1108 TJ Slovan Moravská Třebová 3 27 35,5 9
18 18 Straka Michal  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 3 24 30 8,5
19 17 Kotrčová Daniela  1000 TJ Lanškroun 2 25,5 33 4
Kategorie H/D 20
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Cach Jakub  1927 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 37 48,5 37
2 7 Bouchal Lukáš  1644 Sokol Mistrovice 7 36,5 46,5 33,75
3 4 Ježek Jakub  1697 TJ Lanškroun 6 38 49,5 31,75
4 2 Kupsa Matěj  1750 TJ Lanškroun 6 37 48 30,5
5 8 Kolomý Adam  1641 TJ Lanškroun 5,5 35,5 44 22,75
6 10 Kalousová Julie  1449 TJ Lanškroun 5 37 47,5 23,25
7 6 Holásek Vojtěch  1663 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 36 45,5 21
8 9 Nešpůrek Jan  1594 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 35 43,5 21,75
9 12 Bílek Marek  1343 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 30 39 18,5
10 13 Chládek Josef  1322 TJ Lanškroun 5 28,5 36,5 15,5
11 15 Plíva Petr  1185 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 25,5 32 14,5
12 3 Holásek Vít  1739 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 37,5 48,5 20,75
13 5 Cach Ondřej  1691 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 34,5 43,5 17,5
14 11 Bulva František  1377 ŠK Svitavy 4,5 29 36,5 14,75
15 19 Novák Adam  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 4 25 31,5 10,5
16 16 Balcar Vojtěch  1177 TJ Sokol Horní Čermná 3,5 24,5 33 8
17 17 Svatoš Martin  1129 TJ Lanškroun 3 25 32 6
18 14 Hrdina Filip  1216 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 25 31 7
19 18 Bohuňovská Tereza  1101 ŠK Svitavy 2 26 33,5 3,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.