Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - deváté kolo 05.03.17

V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Žamberk B - Mistrovice B 2,5:2,5, Lanškroun B - Kunvald B 2,5:2,5, Lanškroun C - Kunvald C 4:1, Ústí n/O. D - Kunvald D 4,5:0,5,Ústí n/O. E - Němčice 4,5:0,5, Červená Voda - Městečko Trnávka 1,5:3,5, Letohrad B volno


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 05. 03. 2017
TJ Spartak OEZ Letohrad B – volný los SK + Sokol Žamberk B – Sokol Mistrovice B
Rozhodčí: Dušek Josef
1. Kopal V. 1522 0:1 Dušek J. H 1735
2. Šulc J. 1595 0:1 Glöckner J. V 1882
3. Mazura J. 1562 1:0 Mikmek J. 1252
4. Janeček M. 1496 1/2 Mikmek J. 1063
5. Uřičář P. 1226 1:0 Dušek O. 1115
2.5 : 2.5
TJ Lanškroun B – ŠO K a.s. Kunvald B TJ Lanškroun C – ŠO K a.s. Kunvald C
Rozhodčí: Krištof Jiří Rozhodčí: Krištof Jiří
1. Šebrle J. 1682 1/2 Rusz G. 1604 1. Kupsa M. 1789 1/2 Řehák J. 1470
2. Boháč L. 1560 1/2 Vaníček J. H 1735 2. Vaculík J. 1728 1:0 Michalička V. 1403
3. Palla S. 1666 1/2 Štěpán S. 1629 3. Kolomý Š. 1697 1/2 Mlynář M. 1519
4. Křivohlávek J. 1454 1/2 Tobiška J. 1559 4. Kalousová J. 1375 1:0 Šejnoha J. 1076
5. Lapáček L. 1509 1/2 Rusz R. 1507 5. Krištof J. 1611 1:0 Šejnoha L. 1367
2.5 : 2.5 4 : 1
ŠK Ústí nad Orlicí D – ŠO K a.s. Kunvald D ŠK Ústí nad Orlicí E – TJ Sokol Němčice
Rozhodčí: Kylar Pavel Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina
1. Kylar P. V 1757 1/2 Dvořák E. V 1691 1. Holásek V. 1706 1:0 Pail M. 1867
2. Píše J. 1682 1:0 Bém T. 1538 2. Mastný T. 1683 1:0 Myška F. 1616
3. Kapoun V. V 1798 1:0 Bém T. 1527 3. Dudla M. 1596 1/2 Jasanský K. H 1701
4. Driemer J. 1541 1:0 Obermajerová G. 1192 4. Šmajzrová K. V 1691 1:0 Kapoun M. 1000
5. Píše M. 1259 1:0 Biedla V. 1137 5. Holásková V. 1208 1:0 Vencl J. H 1526
4.5 : 0.5 4.5 : 0.5
ŠS Červená Voda – Sokol Městečko Trnávka
Rozhodčí: Matoulek Václav
1. Černohous M. 1667 0:1 Burian M. 1732
2. Matoulek V. 1595 0:1 Šmíd F. 1752
3. Ludvik F. 1647 1/2 Navrátil M. 1702
4. Brychta A. 1539 1:0 Izák M. 1525
5. Valenta L. 1000 0:1 Pavlů P. 1503
1.5 : 3.5
TABULKA PO 9. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí D 9 7 2 0 23 32.5 : 12.5 24
2. TJ Sokol Němčice 9 5 3 1 18 27.5 : 17.5 21
3. Sokol Městečko Trnávka 10 5 3 2 18 27.5 : 22.5 21
4. ŠK Ústí nad Orlicí E 9 5 1 3 16 27.5 : 17.5 23
5. ŠO K a.s. Kunvald B 9 4 3 2 15 24.5 : 20.5 18
6. TJ Lanškroun C 9 5 0 4 15 24.5 : 20.5 15
7. ŠS Červená Voda 9 5 0 4 15 23.5 : 21.5 17
8. TJ Spartak OEZ Letohrad B 9 4 0 5 12 22 : 23 18
9. TJ Lanškroun B 10 3 2 5 11 21.5 : 28.5 11
10. Sokol Mistrovice B 9 1 5 3 8 20 : 25 16
11. ŠO K a.s. Kunvald D 9 1 3 5 6 17 : 28 13
12. SK + Sokol Žamberk B 10 1 3 6 6 16.5 : 33.5 10
13. ŠO K a.s. Kunvald C 9 0 3 6 3 15.5 : 29.5 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.