Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - desáté kolo 26.03.17

V neděli 26.března 2017 se v Krajské soutěži východ hrálo regulérní desáté kolo s těmito výsledky: Němčice - Červená Voda 4:1, Kunvald D - Ústí n/O. E 1,5:3,5, Kunvald C - Ústí n/O. D 1,5:3,5, Kunvald B - Lanškroun C 2:3, Mistrovice B - Lanškroun B 2,5:2,5, Letohrad B - Žamberk B 2,5:2,5, Městečko Trnávka volno
Kolo před koncem se vítězem a prvním postupujícím stává družstvo ŠK Ústí n/O. D - Blahopřejeme !!!, druhého postupujícího určí až poslední kolo ze čtveřice pronásledovatelů Němčice, Ústí n/O. E, Městečko Trnávka a Lanškroun C.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 26. 03. 2017
Volný los – Sokol Městečko Trnávka TJ Sokol Němčice – ŠS Červená Voda
Rozhodčí: Racek Josef
1. Pail M. 1867 1:0 Černohous M. 1667
2. Myška F. 1616 1:0 Matoulek V. 1595
3. Racek J. 1620 1:0 Ludvik F. 1647
4. Jasanský K. H 1701 0:1 Brychta A. 1539
5. Vencl J. H 1526 1:0 Valenta L. 1000
4 : 1
ŠO K a.s. Kunvald D – ŠK Ústí nad Orlicí E ŠO K a.s. Kunvald C – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Řehák Josef
1. Dvořák E. V 1691 0:1 Holásek V. 1706 1. Krčmář S. 1552 1/2 Kylar P. V 1757
2. Bém T. 1538 0:1 Dudla M. 1596 2. Řehák J. 1470 0:1 Píše J. 1682
3. Hejkrlík P. 1380 1/2 Švec J. 1466 3. Michalička V. 1403 0:1 Šmajzrová V. 1557
4. Bém T. 1527 0:1 Holásková V. 1208 4. Mlynář M. 1519 0:1 Kapoun V. V 1798
5. Biedla V. 1137 1:0 Holásková M. 1269 5. Křehký R. 1161 1:0 Píše M. 1259
1.5 : 3.5 1.5 : 3.5
ŠO K a.s. Kunvald B – TJ Lanškroun C Sokol Mistrovice B – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Rusz Gustav Rozhodčí: Dušek Josef
1. Hodek R. V 1678 1/2 Kupsa M. 1789 1. Dušek J. H 1735 0:1 Šebrle J. 1682
2. Rusz G. 1604 0:1 Doleček M. 1642 2. Glöckner J. V 1882 1:0 Boháč L. 1560
3. Vaníček J. H 1735 1:0 Pilný J. 1455 3. Baláš V. 1062 0:1 Palla S. 1666
4. Tobiška J. 1559 1/2 Kalousová J. 1375 4. Bouchal T. 1527 1/2 Křivohlávek J. 1454
5. Kaplan D. 1086 0:1 Brejša A. 1449 5. Pácha D. 1000 1:0 Lapáček L. 1509
2 : 3 2.5 : 2.5
TJ Spartak OEZ Letohrad B – SK + Sokol Žamberk B
Rozhodčí: Sysr Pavel
1. Sysr P. 1579 0:1 Kopal V. 1522
2. Janeček O. 1443 0:1 Šulc J. 1595
3. Lorencová J. 1444 1:0 Janeček M. 1496
4. Hejl P. H 1592 1/2 Charvát V. 1327
5. Lorenc A. 1818 1:0 Zucha J. 1000
2.5 : 2.5
TABULKA PO 12. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí D 11 8 3 0 27 38.5 : 16.5 29
2. TJ Sokol Němčice 11 7 3 1 24 35.5 : 19.5 29
3. ŠK Ústí nad Orlicí E 11 7 1 3 22 34 : 21 29
4. Sokol Městečko Trnávka 11 6 3 2 21 31 : 24 23
5. TJ Lanškroun C 11 7 0 4 21 30.5 : 24.5 19
6. ŠO K a.s. Kunvald B 11 4 4 3 16 29 : 26 21
7. ŠS Červená Voda 11 5 1 5 16 27 : 28 20
8. TJ Spartak OEZ Letohrad B 11 4 2 5 14 27 : 28 22
9. TJ Lanškroun B 11 3 3 5 12 24 : 31 13
10. Sokol Mistrovice B 11 1 6 4 9 24.5 : 30.5 20
11. SK + Sokol Žamberk B 12 1 4 7 7 21 : 39 13
12. ŠO K a.s. Kunvald D 11 1 3 7 6 19.5 : 35.5 15
13. ŠO K a.s. Kunvald C 11 0 3 8 3 18.5 : 36.5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.