Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - jedenácté kolo 09.04.17

V posledním jedenáctém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky : Lanškroun B - Letohrad B 3:2, Lanškroun C - Mistrovice B 3,5:1,5, Ústí n/O. D - Kunvald B 2,5:2,5, Ústí n/O. E - Kunvald C 4,5:0,5, Červená Voda - Kunvald D 4:1, Městečko Trnávka - Němčice 2,5:2,5, Žamberk B volno
Poslední kolo vyneslo na druhé místo družstvo Ústí n/O. E, které se tak lepším skorem před Němčicemi stalo druhým postupujícím do Krajského přeboru 2.třídy (vítězem a prvním postupujícím do KP2 se stalo už kolo před koncem družstvo Ústí n/O. D).


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 14 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 09. 04. 2017
SK + Sokol Žamberk B – volný los TJ Lanškroun B – TJ Spartak OEZ Letohrad B
Rozhodčí: Palla Stanislav
1. Šebrle J. 1691 1:0 Sysr P. 1567
2. Boháč L. 1564 1:0 Janeček O. 1435
3. Palla S. 1665 1:0 Lorencová J. 1455
4. Křivohlávek J. 1459 0:1 Lorenc J. 1473
5. Lapáček L. 1509 0:1 Hejl P. H 1579
3 : 2
TJ Lanškroun C – Sokol Mistrovice B ŠK Ústí nad Orlicí D – ŠO K a.s. Kunvald B
Rozhodčí: Vaculík Jakub Rozhodčí: Kylar Pavel
1. Kupsa M. 1762 1/2 Dušek J. H 1711 1. Kylar P. V 1741 1/2 Hodek R. V 1661
2. Vaculík J. 1731 0:1 Glöckner J. V 1885 2. Píše J. 1707 1:0 Rusz G. 1597
3. Kolomý Š. 1692 1:0 Mikmek J. 1436 3. Kapoun V. V 1815 1/2 Vaníček J. H 1730
4. Kolomý A. 1653 1:0 Mikmek J. 1063 4. Píše M. 1256 0:1 Štěpán S. 1618
5. Pilný J. 1449 1:0 Dušek O. 1050 5. Leksová S. 1403 1/2 Tobiška J. 1562
3.5 : 1.5 2.5 : 2.5
ŠK Ústí nad Orlicí E – ŠO K a.s. Kunvald C ŠS Červená Voda – ŠO K a.s. Kunvald D
Rozhodčí: Holásek Vojtěch Rozhodčí: Matoulek Václav
1. Holásek V. 1733 1:0 Krčmář S. 1552 1. Černohous M. 1673 0:1 Dvořák E. V 1678
2. Holásek V. 1761 1:0 Řehák J. 1489 2. Matoulek V. 1580 1:0 Hejkrlík P. 1377
3. Dudla M. 1631 1:0 Michalička V. 1395 3. Ludvik F. 1613 1:0 Bém T. 1471
4. Švec J. 1461 1/2 Mlynář M. 1523 4. Brychta A. 1611 1:0 Obermajerová G. 1187
5. Holásková V. 1346 1:0 Zlatník J. 1108 5. Budař J. 1269 1:0 Biedla V. 1294
4.5 : 0.5 4 : 1
Sokol Městečko Trnávka – TJ Sokol Němčice
Rozhodčí: Racek Josef
1. Burian M. 1759 1:0 Pail M. 1868
2. Šmíd F. 1750 1/2 Myška F. 1626
3. Navrátil M. 1696 1/2 Racek J. 1638
4. Pavlů P. 1503 0:1 Jasanský K. H 1695
5. Novotný J. 1000 1/2 Vencl J. 1511
2.5 : 2.5
TABULKA PO 11. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí D 12 8 4 0 28 41 : 19 30
2. ŠK Ústí nad Orlicí E 12 8 1 3 25 38.5 : 21.5 33
3. TJ Sokol Němčice 12 7 4 1 25 38 : 22 30
4. TJ Lanškroun C 12 8 0 4 24 34 : 26 22
5. Sokol Městečko Trnávka 12 6 4 2 22 33.5 : 26.5 24
6. ŠS Červená Voda 12 6 1 5 19 31 : 29 24
7. ŠO K a.s. Kunvald B 12 4 5 3 17 31.5 : 28.5 22
8. TJ Lanškroun B 12 4 3 5 15 27 : 33 16
9. TJ Spartak OEZ Letohrad B 12 4 2 6 14 29 : 31 24
10. Sokol Mistrovice B 12 1 6 5 9 26 : 34 21
11. SK + Sokol Žamberk B 12 1 4 7 7 21 : 39 13
12. ŠO K a.s. Kunvald D 12 1 3 8 6 20.5 : 39.5 16
13. ŠO K a.s. Kunvald C 12 0 3 9 3 19 : 41 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.