Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - třinácté kolo 12.03.17

V neděli 12.března 2017 se v Krajské soutěži východ předehrávalo třinácté kolo s těmito výsledky: Lanškroun C - Žamberk B 3:2, Ústí n/O. D - Letohrad B 2,5:2,5, Ústí n/O. E - Mistrovice B 3:2, Červená Voda - Kunvald B 2,5:2,5, Městečko Trnávka - Kunvald C 3,5:1,5, Němčice - Kunvald D 4:1, Lanškroun B volno


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 13. KOLA HRANÉHO 12. 03. 2017
TJ Lanškroun B – volný los TJ Lanškroun C – SK + Sokol Žamberk B
Rozhodčí: Krištof Jiří
1. Kupsa M. 1789 1/2 Kacálek K. 1779
2. Doleček M. 1642 0:1 Šulc J. 1595
3. Kolomý A. 1637 1:0 Mazura J. 1562
4. Kalousová J. 1375 1/2 Charvát V. 1327
5. Brejša A. 1449 1:0 Hurdes E. 1429
3 : 2
ŠK Ústí nad Orlicí D – TJ Spartak OEZ Letohrad B ŠK Ústí nad Orlicí E – Sokol Mistrovice B
Rozhodčí: Kylar Pavel Rozhodčí: Holásek Vít
1. Kylar P. V 1757 0:1 Papáček M. V 1775 1. Holásek V. 1682 1:0 Dušek J. H 1735
2. Píše J. 1682 1/2 Maceška B. 1749 2. Holásek V. 1706 0:1 Glöckner J. V 1882
3. Kapoun V. V 1798 1:0 Janeček O. 1443 3. Mastný T. 1683 1:0 Baláš V. 1062
4. Driemer J. 1541 1:0 Lorencová J. 1444 4. Dudla M. 1596 1:0 Bouchal T. 1527
5. Píše M. 1259 0:1 Lorenc A. V 1818 5. Švec J. 1466 0:1 Hanák V. 1000
2.5 : 2.5 3 : 2
ŠS Červená Voda – ŠO K a.s. Kunvald B Sokol Městečko Trnávka – ŠO K a.s. Kunvald C
Rozhodčí: Vaníček Jan Rozhodčí: Řehák Josef
1. Černohous M. 1667 1:0 Hodek R. V 1678 1. Burian M. 1732 1:0 Krčmář S. 1552
2. Matoulek V. 1595 1/2 Rusz G. 1604 2. Šmíd F. 1752 1/2 Řehák J. 1470
3. Ludvik F. 1647 0:1 Vaníček J. H 1735 3. Navrátil M. 1702 1/2 Mlynář M. 1519
4. Brychta A. 1539 1:0 Štěpán S. 1629 4. Pavlů P. 1503 1:0 Zlatník J. 1108
5. Bednarz R. 1590 0:1 Tobiška J. 1559 5. Balajka R. 1000 1/2 Šejnoha L. 1367
2.5 : 2.5 3.5 : 1.5
TJ Sokol Němčice – ŠO K a.s. Kunvald D
Rozhodčí: Racek Josef
1. Pail M. 1867 1:0 Dvořák E. V 1691
2. Borek P. H 1859 0:1 Bém T. 1538
3. Myška F. 1616 1:0 Hejkrlík P. 1380
4. Racek J. 1620 1:0 Bém T. 1527
5. Vencl J. 1526 1:0 Obermajerová G. 1192
4 : 1
TABULKA PO 13. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí D 10 7 3 0 24 35 : 15 26
2. TJ Sokol Němčice 10 6 3 1 21 31.5 : 18.5 25
3. Sokol Městečko Trnávka 11 6 3 2 21 31 : 24 23
4. ŠK Ústí nad Orlicí E 10 6 1 3 19 30.5 : 19.5 26
5. TJ Lanškroun C 10 6 0 4 18 27.5 : 22.5 17
6. ŠO K a.s. Kunvald B 10 4 4 2 16 27 : 23 20
7. ŠS Červená Voda 10 5 1 4 16 26 : 24 19
8. TJ Spartak OEZ Letohrad B 10 4 1 5 13 24.5 : 25.5 20
9. TJ Lanškroun B 10 3 2 5 11 21.5 : 28.5 11
10. Sokol Mistrovice B 10 1 5 4 8 22 : 28 18
11. ŠO K a.s. Kunvald D 10 1 3 6 6 18 : 32 14
12. SK + Sokol Žamberk B 11 1 3 7 6 18.5 : 36.5 11
13. ŠO K a.s. Kunvald C 10 0 3 7 3 17 : 33 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.