Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - deváté kolo 05.03.17

V devátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny F - Miřetice 3:2, Polabiny H - Chrudim C 1:4, Hlinsko C - Železné hory B 3,5:1,5, Krouna - Krucemburk 2,5:2,5, Rapid F - Polička E 2,5:2,5, Chrudim D - Polabiny G 4:1


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 05. 03. 2017
2222 ŠK Polabiny F – NOPO Miřetice 2222 ŠK Polabiny H – TJ ŠO Chrudim C
Rozhodčí: Vorel Bohuslav Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch
1. Škorpík F. 1593 1/2 Janoušek P. 1551 1. Nešpůrek J. 1595 0:1 Linhart Z. V 1966
2. Krejčí J. 1565 1:0 Kůs M. 1516 2. Bureš M. 1594 1/2 Krys J. 1653
3. Vorel B. 1576 1:0 Janoušek L. 1471 3. Bílek J. 1397 1/2 Sokol P. 1541
4. Kvapil P. 1451 1/2 Žídek J. H 1528 4. Fišnar K. 1399 0:1 Bureš Z. 1617
5. Kvapil J. C 1250 0:1 Šebek M. 1305 5. Nešpůrek J. H 1117 0:1 Zelený F. 1521
3 : 2 1 : 4
ŠO Hlinsko C – ŠS Železné hory B TJ Sokol Krouna – TJ Sokol Krucemburk
Rozhodčí: Stránský Luboš Rozhodčí: Krejčík Tomáš
1. Štorek L. V 1602 1/2 Jura J. 1478 1. Šťulík J. H 1773 1:0 Michal M. H 1706
2. Vojanec H. 1609 1:0 Roub R. 1421 2. Netolický J. 1475 0:1 Kačor P. 1608
3. Stránský L. 1535 1:0 Kravařík J. 1215 3. Jirmásek V. 1499 1:0 Štorek L. 1453
4. Neumann M. 1271 1:0 Roub R. 1255 4. Profousová V. 1355 1/2 Chvojka M. 1000
5. Bouška J. 1000 0:1 Tyč J. 1102 5. Holík P. 1000 0:1 Mottl J. H 1420
3.5 : 1.5 2.5 : 2.5
Rapid Pardubice F – TJ Štefanydes Polička E TJ ŠO Chrudim D – 2222 ŠK Polabiny G
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Joukl J. 1683 0:1 Buchta M. V 1643 1. Němec B. V 1862 1/2 Pelcl L. 1673
2. Kalhous M. 1563 0:1 Stodola J. 1277 2. Česenek V. 1727 1:0 Stoček P. 1580
3. Joukl M. 1637 1:0 Martínek M. 1486 3. Chvojka J. 1556 1:0 Stoček M. 1379
4. Mikulenka T. V 1605 1:0 Langrová I. 1061 4. Králová G. H 1279 1/2 Pilná J. 1336
5. Štekl F. 1208 1/2 Šafář V. 1020 5. Jindřišková C. 1000 1:0 Voborník J. 1037
2.5 : 2.5 4 : 1
TABULKA PO 9. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny F 9 7 1 1 22 28 : 17 21
2. TJ ŠO Chrudim C 9 6 1 2 19 28.5 : 16.5 21
3. ŠO Hlinsko C 9 6 0 3 18 24.5 : 20.5 21
4. 2222 ŠK Polabiny G 9 5 0 4 15 25 : 20 17
5. TJ ŠO Chrudim D 8 4 2 2 14 22.5 : 17.5 17
6. TJ Sokol Krucemburk 9 4 2 3 14 23.5 : 21.5 19
7. Rapid Pardubice F 9 3 3 3 12 24.5 : 20.5 19
8. TJ Štefanydes Polička E 9 2 4 3 10 19 : 26 15
9. TJ Sokol Krouna 8 2 2 4 8 18.5 : 21.5 16
10. ŠS Železné hory B 9 2 2 5 8 19 : 26 14
11. 2222 ŠK Polabiny H 9 2 0 7 6 15 : 30 9
12. NOPO Miřetice 9 1 1 7 4 17 : 28 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.