Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - desáté kolo 26.03.17

V desátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Miřetice - Polabiny G 4:1, Polička E - Chrudim D 1,5:3,5, Krucemburk - Rapid F 2,5:2,5, Železné hory B - Krouna 3:2, Chrudim C - Hlinsko C 0:5, Polabiny F - Polabiny H 3:2
Předposlední kolo již rozhodlo o vítězi a prvním postupujícím, kterým se stalo družstvo 2222 ŠK Polabiny F - Blahopřejeme !!!, přičemž druhý postupující vzejde až v posledním kole z trojice Hlinsko C, Chrudim D a Chrudim C.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 26. 03. 2017
NOPO Miřetice – 2222 ŠK Polabiny G TJ Štefanydes Polička E – TJ ŠO Chrudim D
Rozhodčí: Janoušek Ladislav Rozhodčí: Houška František
1. Janoušek P. 1551 1:0 Pelcl L. 1673 1. Buchta M. V 1643 0:1 Němec B. V 1862
2. Kůs M. 1516 0:1 Ret A. 1605 2. Brokl D. 1300 0:1 Česenek V. 1727
3. Janoušek L. 1471 1:0 Liška K. 1296 3. Pavlíček L. 1438 1/2 Němec V. 1705
4. Šebek M. 1305 1:0 Pelcl R. 1204 4. Stodola J. 1277 0:1 Chvojka J. 1556
5. Samková P. H 1254 1:0 Voborník J. 1037 5. Martínek M. 1486 1:0 Králová G. H 1279
4 : 1 1.5 : 3.5
TJ Sokol Krucemburk – Rapid Pardubice F ŠS Železné hory B – TJ Sokol Krouna
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Tyč Miroslav
1. Michal M. H 1706 1/2 Provazník J. V 1853 1. Polách J. H 1629 1/2 Šťulík J. H 1773
2. Kačor P. 1608 1/2 Kalhous M. 1563 2. Jura J. 1478 1/2 Netolický J. 1475
3. Kafka R. 1622 0:1 Mikulenka T. V 1605 3. Tyč M. V 1703 1:0 Jirmásek V. 1499
4. Hrančík J. 1121 1/2 Stehlík P. 1441 4. Kravařík J. 1215 1:0 Dědič T. 1091
5. Melichar J. H 1342 1:0 Kafka O. 1000 5. Tyč J. 1102 0:1 Holík P. 1000
2.5 : 2.5 3 : 2
TJ ŠO Chrudim C – ŠO Hlinsko C 2222 ŠK Polabiny F – 2222 ŠK Polabiny H
Rozhodčí: Sokol Pavel Rozhodčí: Vorel Bohuslav
1. Linhart Z. V 1966 0:1 Dvořák S. V 1938 1. Škorpík F. 1593 1/2 Nešpůrek P. 1808
2. Krys J. 1653 0:1 Štorek L. V 1602 2. Krejčí J. 1565 1:0 Nešpůrek J. 1595
3. Sokol P. 1541 0:1 Vojanec H. 1609 3. Vorel B. 1576 1/2 Bureš M. 1594
4. Bureš Z. 1617 0:1 Stránský L. 1535 4. Frgalová H. 1593 1:0 Bílek J. 1397
5. Zelený F. 1521 0:1 Štěrba B. 1493 5. Pištora L. H 1509 0:1 Bílek M. 1326
0 : 5 3 : 2
TABULKA PO 10. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny F 10 8 1 1 25 31 : 19 23
2. ŠO Hlinsko C 10 7 0 3 21 29.5 : 20.5 26
3. TJ ŠO Chrudim D 10 6 2 2 20 30 : 20 24
4. TJ ŠO Chrudim C 10 6 1 3 19 28.5 : 21.5 21
5. TJ Sokol Krucemburk 10 4 3 3 15 26 : 24 20
6. 2222 ŠK Polabiny G 10 5 0 5 15 26 : 24 18
7. Rapid Pardubice F 10 3 4 3 13 27 : 23 20
8. ŠS Železné hory B 10 3 2 5 11 22 : 28 16
9. TJ Štefanydes Polička E 10 2 4 4 10 20.5 : 29.5 16
10. TJ Sokol Krouna 10 2 2 6 8 21.5 : 28.5 18
11. NOPO Miřetice 10 2 1 7 7 21 : 29 17
12. 2222 ŠK Polabiny H 10 2 0 8 6 17 : 33 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.