Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - jedenácté kolo 09.04.17

V posledním jedenáctém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny H - Miřetice 0,5:4,5, Hlinsko C - Polabiny F 2,5:2,5, Krouna - Chrudim C 2:3, Rapid F - Železné hory B 3,5:1,5, Chrudim D - Krucemburk 1,5:3,5, Polabiny G - Polička E 4:1
Remiza v souboji Hlinska s Polabinami potvrdila Polabinám F první místo, Hlinsku C zajistila místo druhé a oběma družstvům postup do KP2 !


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 09. 04. 2017
2222 ŠK Polabiny H – NOPO Miřetice ŠO Hlinsko C – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí: Nešpůrek Vojtěch Rozhodčí: Stránský Luboš
1. Nešpůrek P. 1783 1/2 Kůs M. 1484 1. Dvořák S. V 1951 1/2 Škorpík F. 1601
2. Nešpůrek J. 1569 0:1 Janoušek L. 1467 2. Štorek L. V 1632 1:0 Krejčí J. 1578
3. Kantor T. 1372 0:1 Šebek M. 1319 3. Vojanec H. 1624 1:0 Vorel B. 1587
4. Nešpůrek J. H 1117 0:1 Janoušek J. 1000 4. Stránský L. 1568 0:1 Kvapil P. 1464
5. Nešpůrek V. 1122 0:1 Kubelka L. 1410 5. Štěrba B. 1542 0:1 Kvapil J. C 1250
0.5 : 4.5 2.5 : 2.5
TJ Sokol Krouna – TJ ŠO Chrudim C Rapid Pardubice F – ŠS Železné hory B
Rozhodčí: Sokol Pavel Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Šťulík J. H 1810 0:1 Linhart Z. V 1959 1. Veselý E. H 1751 1/2 Jura J. 1485
2. Netolický J. 1455 1/2 Krys J. 1640 2. Kalhous M. 1546 1/2 Roub R. 1411
3. Dědič T. 1075 0:1 Sokol P. 1529 3. Joukl M. 1674 1:0 Kravařík J. 1223
4. Profousová V. 1331 1/2 Bureš Z. 1601 4. Kolomý R. 1434 1:0 Holub M. 1000
5. Holík P. 1000 1:0 Zelený F. 1510 5. Vinš K. 1389 1/2 Roub R. 1255
2 : 3 3.5 : 1.5
TJ ŠO Chrudim D – TJ Sokol Krucemburk 2222 ŠK Polabiny G – TJ Štefanydes Polička E
Rozhodčí: Němec Bohumil Rozhodčí: Pelcl Luděk
1. Česenek V. 1738 0:1 Michal M. H 1702 1. Pelcl L. 1656 1/2 Brokl D. 1310
2. Němec V. 1703 1/2 Kačor P. 1618 2. Stoček P. 1568 1:0 Martínek M. 1461
3. Chvojka J. 1576 1:0 Štorek L. 1435 3. Brázda V. 1491 1/2 Langrová I. 1061
4. Zedník D. 1250 0:1 Chvojka M. 1500 4. Stoček M. 1368 1:0 Šafář V. 1020
5. Jindřišková C. 1100 0:1 Melichar J. H 1342 5. Pilná J. 1303 1:0 Bartoš A. 1027
1.5 : 3.5 4 : 1
TABULKA PO 11. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny F 11 8 2 1 26 33.5 : 21.5 25
2. ŠO Hlinsko C 11 7 1 3 22 32 : 23 28
3. TJ ŠO Chrudim C 11 7 1 3 22 31.5 : 23.5 23
4. TJ ŠO Chrudim D 11 6 2 3 20 31.5 : 23.5 25
5. 2222 ŠK Polabiny G 11 6 0 5 18 30 : 25 21
6. TJ Sokol Krucemburk 11 5 3 3 18 29.5 : 25.5 23
7. Rapid Pardubice F 11 4 4 3 16 30.5 : 24.5 22
8. ŠS Železné hory B 11 3 2 6 11 23.5 : 31.5 16
9. NOPO Miřetice 11 3 1 7 10 25.5 : 29.5 21
10. TJ Štefanydes Polička E 11 2 4 5 10 21.5 : 33.5 16
11. TJ Sokol Krouna 11 2 2 7 8 23.5 : 31.5 19
12. 2222 ŠK Polabiny H 11 2 0 9 6 17.5 : 37.5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.