Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR 2017 juniorů, dorostenců a mládeže kategorií H 10-16 a D 10-16 18.03.17

Ve dnech 11.-18.března 2017 se v Koutech n/D. uskutečnilo Mistrovství ČR ve všech kategoriích mládeže od 10 do 20 let, kterého se zúčastnilo celkem 228 hráčů. Mezi nimi bylo i 17 hráčů z Pardubického kraje (+ další v Openech), z nichž dva získali zlaté medaile !!
V uzavřeném turnaji juniorů a dorostenců se dvojici FM Jakub Půlpán a FM Jan Macháň (oba Rapid Pardubice) dařilo se střídavými úspěchy a výsledkem byl jen zisk čtvrtého a pátého místa.
Mezi hochy byli nejúspěšnější Ondřej Švanda z Poličky v kategorii H14 a Karel Brožka z Polabin v kategorii H10, kteří získali zlaté medaile - Blahopřejeme !!! V první polovině tabulky příslušných kategorií skončili ještě Matěj Půlpán z Polabin (4.místo), Vojtěch Říha z Hlinska (11) a Martin Buločkin z Polabin (12) - všichni H16 a Rudolf Jun z Chotěboře (8) v kategorii H12.
V dívkách se našim zástupkyním na medaile dosáhnout nepodařilo - nejlépe se umístila Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře (5.místo v kategorii D12) následovaná Veronikou Šmajzrovou z Ústí n/O. (8 v D16) a Terezou Šulcovou z Polabin (11 v D12).


Mistrovství ČR juniorů, dorostenců a mládeže (H a D 10-16) pro rok 2017 
Organizátor : Šachová škola Světlá nad Sázavou
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : IO Fiala Zdeněk
Hlavní rozhodčí : IA Záruba Petr
Rozhodčí : Fiala Zdeněk
Místo : Kouty nad Desnou
Datum od : 2017/03/10 Datum do 2017/03/18
Mistrovství ČR juniorů a dorostenců
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 8 FM Vykouk Jan  2424 ŠK AD Jičín 7,5 37,75 0
2 3 Kožúšek Daniel  2216 Region Panda, z.s. 7,5 37,25 0
3 7 FM Havelka Josef  2282 Region Panda, z.s. 7,5 36,75 0
4 11 FM Půlpán Jakub  2394 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6,5 35 0
5 12 FM Macháň Jan  2294 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6 30,75 0
6 2 FM Hollan Petr  2332 Tatran Litovel 6 26,75 0
7 9 Szotkowski Jakub  2379 Beskydská šachová škola z.s. 5,5 29,75 0
8 10 Húsek Martin  2174 ŠK Staré Město 5 30,75 0
9 6 Liška Jiří  2223 1. Novoborský ŠK 5 21,5 0
10 1 Eret Jonáš  2235 ŠK Sokol Klatovy 4 16,25 0
11 4 Jelínek Michal  2056 SK OAZA Praha 3 15,5 0
12 5 Slovák Kilián  2143 TJ Kobylisy 2,5 13,5 0
MČR mládeže, Kouty 2017 - H16 
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 3 Zeman Matyáš  2113 ŠO Hraničář Horní Stropnice 7 36,5 46,5
2 2 Hurdzan Tomáš  2187 ŠK Sokol Klatovy 6 36,5 47,5
3 4   Mládek Richard  2110 TJ Spartak Vlašim 5,5 36 46,5
4 7 Půlpán Matěj  2051 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 35,5 45,5
11 5 Říha Vojtěch  2071 ŠO Hlinsko 5 31 40
12 9 Buločkin Martin  2041 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 36,5 46
MČR mládeže, Kouty 2017 - H14 
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 2 Švanda Ondřej  2022 TJ Štefanydes Polička 7,5 35,5 45
2 3 Voříšek Jakub  1967 TJ Spartak Vlašim 6 36,5 47,5
3 9   Očko Dominik  1806 Interchess z.s. 6 35,5 45
MČR mládeže, Kouty 2017 - H12 
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 3 Hrbek Štěpán  1830 Unichess 7,5 35,5 47
2 1 CM Stalmach Richard  1896 Beskydská šachová škola z.s. 7 35 46
3 18   Dudek Vojtěch  1595 TJ Jawa Brodce 6 37 48,5
8 10 Jun Rudolf  1755 TJ CHS Chotěboř 5 34,5 43,5
19 17 Jareš Michal  1688 ŠS Železné hory 4 26 32,5
MČR mládeže, Kouty 2017 - H10 
Poř. St.č.   Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 Brožka Karel  1708 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 38 48,5
2 10 Werner Hong Quan Dan  1395 ŠK Spartak Ústí nad Labem 7 34 42
3 9   Paseka Matyáš  1441 Beskydská šachová škola z.s. 6,5 38,5 49,5
23 18 Nejedlý Radek  1217 TJ CHS Chotěboř 2,5 26,5 35
MČR mládeže, Kouty 2017 - D16 
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 Němcová Karin  1984 SK OAZA Praha 7 36 47
2 5 Vilímová Julie  1798 Klub šachistů Říčany 1925 7 35 44,5
3 2   Ambrožová Lucie  1870 ŠK Staré Město 6,5 36 46,5
8 10 Šmajzrová Veronika  1557 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 28,5 38
17 17 Bohuňovská Tereza  0 ŠK Svitavy 1 26,5 34
MČR mládeže, Kouty 2017 - D14 
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 Koubová Anna Marie  1921 Unichess 7 36 43,5
2 2 Laurincová Kristýna  1855 Beskydská šachová škola z.s. 7 35,5 45,5
3 4   Dvořáková Olga  1631 Spartak Adamov 6,5 38 48
10 13 Holásková Veronika  1208 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 28,5 36
12 9 Pilná Jitka  1336 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 29 36,5
MČR mládeže, Kouty 2017 - D12 
Poř. St.č.   Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 Lhotská Anna  1518 SK OAZA Praha 8 38,5 50
2 3 Šťastná Martina  1401 Šachová akademie VŠTE 7 36 47
3 8   Marešová Michaela  1335 ŠK 64 Plzeň 6 38,5 49
5 11 Pejřimovská Viola Ruby  1295 TJ CHS Chotěboř 5,5 38,5 49
11 14 Šulcová Tereza  1228 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 32,5 43
13 6 Třasáková Adéla  1393 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 34,5 45
MČR mládeže, Kouty 2017 - D10 
Poř. St.č.   Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 4 Dobsa Emma  1193 Unichess 7,5 40 51,5
2 11 Martinková Magdalena  1086 SK OAZA Praha 7,5 38,5 48,5
3 15   Veverková Dorota  1048 Sokol Tábor 7 39 50,5
MČR mládeže, Kouty 2017 - FIDE Open 
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 4 Kratochvíl Vít  2218 TJ Náměšť n/Oslavou 7,5 37 47,5
2 23 Bareš Jáchym  1891 Agentura 64 Grygov 6,5 38,5 49,5
3 5   Sikora Jan  2200 TŽ Třinec 6,5 38,5 49
13 15 Tůma Jan  2049 TJ CHS Chotěboř 5 37 48,5
26 42 Jiroušek Jan  1595 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 31 40,5
MČR mládeže, Kouty 2017 - Národní Open 
Poř. St.č.   Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 6 Novotný David  1716 Sokol Praha-Kobylisy 7,5 42 53
2 1 Vraj Ondřej  1875 Šachy Hošťálková z.s. 7,5 40 52
3 7   Hartingerová Martina  1715 Šachy Hošťálková z.s. 7 40 51,5
7 10 Švanda Adam  1678 TJ Štefanydes Polička 6 35,5 46,5
26 48 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1128 TJ CHS Chotěboř 5 30,5 39,5
28 24 Jareš Ondřej  1426 ŠS Železné hory 4,5 37 46
56 51 Jun Robert  1116 TJ CHS Chotěboř 2,5 29,5 37

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.