Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Bronz z Mistrovství EU mládeže 2017 27.08.17

V neděli 27.srpna 2007 skončilo v Koutech n/D. devítidenní Mistrovství Evropské unie mládeže pro rok 2017, kterého se ve čtyřech kategoriích zúčastnilo celkem 119 hráčů ze 14 zemí. Mezi nimi bylo 16 hráčů z ČR a pouze jeden z našeho kraje - ten však vybojoval pro ČR jedinou medaili !!
V kategorii U8 hrálo 22 hráčů, z nichž byl nejúspěšnější Kamil Warchol z Polska, z českých zástupců byli nejlepší Zdeněk Tauš na šestém a Viktorie Buchtová na 16.místě.
Kategorie U10 měla na startu 23 účastníků a jejím vítězem se stal Bartosz Fiszer z Polaska, z českých hráčů se nejlépe umístili Bartoloměj Buchta na osmém a Adéla Janoušková na 14.místě.
V kategorii U12 byl mezi 36 hráči nejúspěšnější Daniel Dardha z Belgie, pro ČR však Michal Jareš ze Železných hor získal bronz - Blahopřejeme !!!, z dívek byla nejlepší Martina Šťastná na 19.místě.
V kategorii U14, v níž startovalo 38 účastníků, se stala vítězkou Liwia Jarocka z Polska, jediný český zástupce Dominik Očko skončil na 18.místě.


European Union Youth Championship 2017
Organizátor : Chess Federation of the Czech Republic, SK Svetla nad Sazavou
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : IO Ing. Zdenek Fiala
Hlavní rozhodčí : IA Ing. Petr Zaruba
Rozhodčí : IA Karol Pekar, Martin Pogadl, Simona Suchomelova
Čas na rozmyšlenou : 90 min + 30 sec/move
Místo : Kouty nad Desnou, hotel DS
Datum od : 2017/08/19 Datum do 2017/08/27
Kategorie U8
Poř. St.č.   Jméno pohlaví FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 6 Warchol Kamil  POL 1207 8,5 0 43 46,5
2 7 Butolo Alexandru-Mircea  ROU 1200 8 0 41 44
3 2   Grabs Peter    GER 1317 5,5 0 39,5 42,5
6 9 Taus Zdenek  CZE 1162 5 0 45 45,5
8 10 Tichy Tomas  CZE 1125 5 0 40 43,5
16 14 Buchtova Viktorie  w CZE 0 4 0 34,5 37,5
17 17 Melnikov Ivan  CZE 0 4 0 33,5 34
Kategorie U10
Poř. St.č.   Jméno pohlaví FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 CM Fiszer Bartosz  POL 1901 9 0 45 49,5
2 4 Prieb Robert  GER 1638 6,5 1 44 44,5
3 6   Kanov Nikola    BUL 1536 6,5 0 45,5 49
8 7 Buchta Bartolomej  CZE 1375 5 0 43,5 46
10 11 Paseka Matyas  CZE 1305 4,5 0 39,5 42
14 16 Janouskova Adela  w CZE 1131 4,5 0 33,5 34
16 9 Lang Simon  CZE 1329 4 0 39 41,5
21 21 Filipova Vanesa  w CZE 0 3 1 31 31,5
Kategorie U12
Poř. St.č.   Jméno pohlaví FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 CM Dardha Daniel  BEL 2218 8 0 47 51
2 12 Ochedzan Tymon  POL 1680 7,5 0 46,5 50,5
3 3   Jares Michal    CZE 1940 6,5 0 47 51,5
5 6 CM Stalmach Richard  CZE 1889 5,5 0 49 53
19 23 Stastna Martina  w CZE 1482 4,5 0 37,5 41
20 34 Nespora Tatana  w CZE 1154 4,5 0 36 39
26 24 Vokoun Tomas  CZE 1482 4 0 32,5 33,5
29 31 Dudova Pavlina  w CZE 1318 3,5 0 30,5 31,5
Kategorie U14
Poř. St.č.   Jméno pohlaví FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 20 Jarocka Liwia  w POL 1789 7 0,5 48 52
2 3 Szczurek Krzysztof  POL 2078 7 0,5 46 49,5
3 5   Leszko Bence    HUN 2042 6,5 0,5 47,5 51,5
18 10 Ocko Dominik  CZE 1917 5 0 36 39,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.