Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Petra Macha 2017 07.08.17

V neděli 6.srpna 2017 uspořádala Palučinská šachová škola při příležitosti konání XXXVII.ročníku šachového tábora v rekreačním středisku 'Ráj' Letohrad 'Memoriál Petra Macha' v bleskové hře, kterého se zúčatnilo celkem 101 hráčů z 31 oddílů a klubů celé republiky.
Nečekaným vítězem se stal Zbyněk Šír z Rapidu Pardubice před FM Josefem Havelkou z Rychnova n/Kn. (odchovanec Lanškrouna) a FM Martinem Holanem z OAZY Praha, mezi ostatními účastníky byla i celá řada našinců a odchovanců.


Memoriál Petra Macha v bleskovém šachu Palučinské šachové školy
Organizátor : Palučinská šachová škola
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Eva Holasová
Hlavní rozhodčí : Martin Štolc
Rozhodčí : Pavel Tóth
Bedenkzeit : 5m
Datum : 2017/08/06
Ø ELO turnaje : 1511
Konečné pořadí po 11 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Šír Zbyněk  2236 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 9,5 79,5 65,5 68
2 5 FM Havelka Josef  2225 Region Panda, z.s. 8,5 81 65,5 59,25
3 4 FM Hollan Martin  2229 SK OAZA Praha 8,5 77 64 57,75
4 11 Krátký Josef  1980 TJ Lanškroun 8,5 77 63,5 55
6 2 FM Novotný Michal  2312 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8 81,5 66 55,75
7 10 Ludvík Tomáš  2006 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8 75 60,5 50,5
8 6 Výprachtický David  2171 SK OAZA Praha 7,5 74 61 50,25
9 8 Šlosar Jan st.  2017 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 71,5 58,5 45,75
10 18 Buločkin Martin  1891 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 69,5 57 43,75
13 34 Ambrožová Lucie  1648 ŠK Staré Město 7,5 65 54 41,25
14 14 Třasák Ondřej  1963 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 7 78,5 65 46
15 26 Kupsa Matěj  1766 TJ Lanškroun 7 75,5 62 44
17 46 Stoček Martin  1525 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 70,5 57,5 42,5
21 17 Grundman Václav  1919 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 81 66,5 45,75
26 16 Mazura Miloš  1948 SK Žamberk 6,5 72 57,5 37
27 27 Brožka Karel st.  1738 TJ Sokol Zaječice 6,5 71,5 58 38,75
30 30 Ježek Jakub  1686 Sokol Mistrovice 6,5 65 52 35,75
38 28 Jiroušek Jan  1718 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 64 52 31,75
39 57 Liška Kryštof  1408 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 63,5 52,5 33
41 53 Půlpán Ondřej  1461 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 63 50,5 30
42 56 Bílek Marek  1421 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 62,5 51 25,5
44 12 Kovaříková Kristýna  1979 TJ Štefanydes Polička 6 61,5 50 30,75
45 33 Pavlíček Lukáš  1672 TJ Štefanydes Polička 6 61,5 50 28
46 21 Bouchal Lukáš  1805 Sokol Mistrovice 6 61 51 30,5
49 54 Třasáková Adéla  1457 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 65,5 53 25,25
50 44 Brožka Karel  1567 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 64 54 28
55 49 Juchelka Marek  1493 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 59 47,5 24,75
65 67 Samková Pavla  1312 TJ Sokol Zaječice 5 53,5 44,5 16
66 82 Balcar Vojtěch  1173 TJ Sokol Horní Čermná 5 53 43,5 20,75
68 38 Mazura Jaroslav  1622 SK Žamberk 5 51,5 42,5 21
79 58 Bulva František  1390 ŠK Svitavy 4,5 51,5 41,5 16,5
95 83 Balcar Michal  1133 TJ Sokol Horní Čermná 3 52,5 44 10,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.