Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Pardubickou kotvu 2017 29.04.17

V sobotu 29.dubna 2017 se v Pardubicích na palubě výletní lodi Arnošt z Pardubic uskutečnil již 14.ročník šachového turnaje v rapidu 'O Pardubickou kotvu', kterého se zúčastnilo 72 hráčů.
Vítězem se stal FM Aleš Jedlička z pořadajících Polabin s bodovým odstupem před dvojicí Michal Horáček a Pavel Mudruňka (oba Bohemia Pardubice), nejlepší ženou byla WFM Hana Modrová z Bohemians Praha.


O Pardubickou kotvu 14. ročník 
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Vladimír Dudek
Hlavní rozhodčí : Pavel Kvapil
Rozhodčí : Milan Hošek, Michal Horáček
Bedenkzeit : 2*12 minut + 3 vteřiny/tah
Místo : Výletní loď Arnošt z Pardubic
Datum : 2017/04/29
Ø ELO turnaje : 1696
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 3 FM Jedlička Aleš  2233 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8 39,5 42,8
2 6   Horáček Michal  2127 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 7 39,5 38,3
3 21   Mudruňka Pavel  1895 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 7 32,5 33
4 11   Říha Vojtěch  2025 ŠO Hlinsko 6,5 43 37
5 1 IM Vyskočil Neklan  2345 ŠK Duras BVK 6,5 41,5 36,5
6 30   Buločkin Martin  1749 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 39,5 33,8
7 4   Hrubeš Pavel  2186 TJ Lanškroun 6,5 38,5 33,8
8 5 FM Mojžíš Jaroslav  2140 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 37,5 33
9 2   Vařejčko Josef  2259 TJ Sokol Zaječice 6 39,5 31,3
10 7   Vrkota Miloš  2072 TJ Sparta Kutná Hora 6 37,5 29,5
11 23   Veselý Emanuel  1881 Sokol Lázně Bohdaneč 6 36,5 28
12 14   Mojžíš Martin  2007 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 34,5 27,8
13 29   Effenberger Adam  1780 ŠK Vinary 6 33 28
14 20   Daněk Pavel  1925 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 41,5 28,5
15 28   Ludvík Tomáš  1818 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 41 29,3
16 15   Šplíchal Petr  1995 Unichess 5,5 38,5 27,3
17 9   Kastner Oldřich  2039 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 36,5 24,8
18 12   Popper Tomáš  2024 Unichess 5,5 34,5 25,3
19 25   Starý Lukáš  1872 Jiskra Heřmanův Městec 5,5 33,5 21,8
20 16   Vodička Pavel  1983 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 32 23,3
21 43   Faja Vilém  1579 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 5,5 32 21,3
22 24   Žváček Antonín  1878 SK Kbely 5,5 26 19,8
23 40   Cach Ondřej  1608 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 38 25,5
24 27   Bartoš Miroslav  1837 TJ SVAH Všebořice 5 35,5 20,5
25 10   Běloušek Michal  2028 ŠK Světlá nad Sázavou 5 35 22,8
26 41   Ježek Jakub  1587 TJ Lanškroun 5 34 23,5
27 13   Šlosar Jan  2021 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 32,5 21,3
28 31   Papáček Miloš  1739 TJ Spartak OEZ Letohrad 5 32 18,8
29 22   Nehyba Martin  1888 TJ Sokol Skalička z.s. 5 30 18,5
30 8   Bauer Jindřich  2056 TJ Český lev Kolešovice 5 29,5 17,5
31 26   Škroch Martin  1856 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 29,5 17
32 49   Nešpůrek Jan  1538 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 39 25,3
33 18   Mašek Jan  1950 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 4,5 35,5 17,3
34 17   Solil Roman  1977 TJ Lanškroun 4,5 34,5 18,5
35 19   Mazura Tomáš  1938 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4,5 34 20
36 35   Jiroušek Jan  1690 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 33 19,5
37 55   Ret Adam Josef  1498 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 32 18
38 33   Dudek Vladimír  1726 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 30 15,5
39 65   Hladký Tadeáš  1312 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 4,5 28,5 15,5
40 59   Šindler Jaromír  1447 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4,5 27 13,3
41 47   Krejčí Jan  1547 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 24 13,5
42 44   Bouchal Lukáš  1577 Sokol Mistrovice 4 38 21
43 60   Kvapil Jan  1434 2222 Šk Polabiny, Z.S. 4 35 18,5
44 32 WFM Modrová Hana  1728 TJ Bohemians Praha 4 31,5 15
45 64   Juchelka Marek  1361 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 30,5 15
46 42   Kvapil Pavel  1587 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 30,5 12,5
47 68   Stránský Luboš  1242 ŠO Hlinsko 4 29 16
48 34   Hon Jiří  1725 Šk Rapid Pardubice, Z.S. 4 29 13,5
49 37   Janko Jan  1645 Šk Rapid Pardubice, Z.S. 4 29 11,5
50 45   Vorel Bohuslav  1574 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 27 10
51 51   Jakuš Lubomír  1530 ŠK Mahrla Praha z.s. 4 25,5 6,5
52 50   Fryš Jiří  1535 ŠK Praha 4 4 24 11
53 38   Novotný Ondřej  1619 ŠO Hlinsko 3,5 32,5 14,3
54 48   Štěrba Bohumír  1542 ŠO Hlinsko 3,5 31,5 12,5
55 46   Indrová Jana  1560 ŠO Hlinsko 3,5 28,5 9,25
56 71   Nešpůrek Vojtěch  1122 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 25,5 9
57 53   Bouchal Tomáš  1507 Sokol Mistrovice 3,5 25 9,25
58 36   Šeráková Taťána  1659 SK Podlužan Prušánky z.s. 3,5 24,5 7,5
59 66   Nešpůrek Jakub  1312 ŠS Železné hory 3,5 24,5 6,75
60 57   Lorencová Jitka  1463 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 23,5 10,3
61 39   Indra Antonín  1613 ŠO Hlinsko 3 33 12
62 56   Vašek Petr  1495 ŠO Hlinsko 3 30,5 12
63 52   Vencl Jiří  1511 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 27 7,25
64 70   Horáčková Isabela  1128 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3 24,5 7
65 58   Hojný Zdeněk  1450 ŠK Červený Kostelec z.s. 3 22,5 5
66 63   Severýn Jaromír  1411 ŠO Hlinsko 2,5 27 8,25
67 61   Stehlík Pavel  1428 Šk Rapid Pardubice, Z.S. 2,5 25,5 3,75
68 62   Fakan Petr  1426 TJ Sokol Plzeň-Letná 2,5 25 5,25
69 54   Voldánová Barbora  1506 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 2,5 22,5 2,75
70 69   Vávrová Jiřina  1134 ŠK Praha 4 2 23 3,5
71 67   Čermák Josef  1250 ŠK Praha-Smíchov 1 24 3
72 72   Profous Patrik  1000 neregistrovaný 0 22 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.