Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Putovní pohár 2017 + KPJ v rapidu 10.06.17

V sobotu 10.června 2017 se v Chotěboři uskutečnil již XXXIV.ročník OPEN turnaje v rapid šachu 'O putovní pohár', kterého se zúčastnilo 96 hráčů nejen z našeho kraje a který byl i letos současně 'Krajským přeborem jednotlivců PDŠS v rapidu'. Plný sál Kulturního domu Junior (třetí nejvyšší účast v historii, jeden IM a 10 FM !) byl svědkem lítých bojů, během nichž 'nezůstal kámen na kameni'!
Vítězem se stal FM Tomáš Vojtta z Vlašimi před Lukášem Karáskem z Jihlavy, třetí skončil FM Michal Novotný z Polabin (který se stal Krajským přeborníkem PDŠS v rapidu pro rok 2017, druhým nejlepším z PDŠS byl FM Jakub Půlpán z Rapidu Pardubice /6 celkem/ a třetím z PDŠS byl FM Marian Sabol /10 celkem/), nejlepší ženou byla stejně jako v minulém roce Simona Suchomelová ze Světlé n/S..


O putovní pohár 2017 
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Petr Ďoubal
Hlavní rozhodčí : Tomáš Novotný
Bedenkzeit : 2x 15 minut + 3s na tah
Místo : Chotěboř
Datum : 2017/06/10
Ø ELO turnaje : 1834
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 6 FM Vojta Tomáš  2322 Tj Spartak Vlašim 7,5 40 51,5
2 11   Karásek Lukáš  2192 Šk Gordic Jihlava 7 41 53,5
3 7 FM Novotný Michal  2308 2222 Šk Polabiny, Z.S. 7 40,5 51,5
4 10 FM Karlík Vladimír  2227 Slavia Kroměříž 7 40 51
5 15   Vincze Roman  2121 Tj Jiskra Havlíčkův Brod 7 35 45
6 1 FM Půlpán Jakub  2392 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 6,5 44 56,5
7 9 FM Mudrák Josef  2243 Slavia Kroměříž 6,5 41 52
8 14   Kapusta Petr  2135 Slavia Kroměříž 6,5 38 49,5
9 8 FM Gregor Jiří  2292 Tj Neratovice 6,5 38 48,5
10 3 FM Sabol Marian  2361 Šk Vysoké Mýto 6 43 54,5
11 4 FM Tůma Jiří  2332 Tj Chs Chotěboř 6 42 53,5
12 2 IM Červený Martin  2378 Šk Joly Lysá Nad Labem 6 39,5 49,5
13 19   Solil Roman  2038 Tj Lanškroun 6 39 50
14 29   Hospodka Josef  1979 Tj Chs Chotěboř 6 35,5 46
15 13   Trhal Tomáš  2144 Šk Vysoké Mýto 6 35,5 45
16 21   Petrus Luděk  2030 Tj Chs Chotěboř 6 34,5 45
17 38   Daněk Pavel  1925 Šk Bohemia Pardubice O.S. 6 33 42
18 63   Mládek Richard  1785 TJ Spartak Vlašim 5,5 41,5 52,5
19 16   Vrkota Miloš  2085 Tj Sparta Kutná Hora 5,5 39,5 50
20 33   Ludvík Tomáš  1943 2222 Šk Polabiny, Z.S. 5,5 37 47
21 5 FM Cagašík Tomáš  2323 Slavia Kroměříž 5,5 36 46,5
22 18 FM Švanda Pavel  2062 ŠK Gordic Jihlava 5,5 35,5 44,5
23 24   Třasák Ondřej  1998 Šk Bohemia Pardubice O.S. 5,5 32,5 43
24 22   Buchar Petr  2008 Šk Ad Jičín 5,5 32,5 42
25 28   Linhart Zbyněk  1980 Tj Šo Chrudim 5,5 31 40,5
26 23   Skála Jaromír  1998 Tj Sparta Kutná Hora 5,5 30 39
27 26   Michálek František  1992 Sokol Kolín 5 37 47
28 31   Sukdolák Radek  1952 TJ CHS Chotěboř 5 36,5 46
29 20   Černovský Jiří  2036 Tj Sparta Kutná Hora 5 34,5 45
30 46   Švanda Ondřej  1898 Tj Štefanydes Polička 5 34,5 44,5
31 25   Kastner Oldřich  1997 Šk Bohemia Pardubice O.S. 5 33,5 43
32 62   Novotný Roman  1798 Tj Sparta Kutná Hora 5 33 41,5
33 12   Štolba Miloš  2165 Tj Sparta Kutná Hora 5 33 41
34 35   Picek Miroslav  1935 Tj Neratovice 5 32,5 42,5
35 43   Koper Štefan  1900 Šk Mahrla Praha Z.S. 5 32 42,5
36 39   Svíženský Luboš  1919 Šk Caissa Třebíč Z.S. 5 32 41,5
37 40   Just Pavel  1913 2222 Šk Polabiny, Z.S. 5 31 40
38 61   Ptáček Jan  1801 Tj Jiskra Humpolec 5 31 40
39 32   Trojan Luboš  1945 2222 Šk Polabiny, Z.S. 5 30,5 39,5
40 49   Vojta Jakub  1864 Tj Spartak Vlašim 5 30 40
41 41   Starý Lukáš  1908 Jiskra Heřmanův Městec 5 29,5 38,5
42 59   Štolfa Jaroslav  1823 Jiskra Heřmanův Městec 5 28,5 37,5
43 53   Šindelář Pavel  1838 Šs Kostelec Nad Černými Lesy 5 28 36,5
44 48   Říha Vojtěch  1876 Šo Hlinsko 4,5 34,5 43
45 30   Kohout Jan  1959 Šk Ad Jičín 4,5 34,5 43
46 54   Přibyl Jiří  1836 Jiskra Heřmanův Městec 4,5 33 43
47 64   Vocilka Jiří  1782 Tj Sparta Kutná Hora 4,5 33 41,5
48 60   Jun Rudolf  1811 Tj Chs Chotěboř 4,5 33 41
49 42   Fiala Milan  1906 Tj Chs Chotěboř 4,5 31,5 40,5
50 51   Krejčík Tomáš  1844 Tj Chs Chotěboř 4,5 31,5 39,5
51 75   Jiroušek Jan  1652 2222 Šk Polabiny, Z.S. 4,5 31 40
52 44   Štukheil Martin  1900 Šk Světlá Nad Sázavou 4,5 30 37
53 52   Šaňák František  1842 SK Boršice 4,5 29,5 39,5
54 45   Pertl Jaroslav  1899 Šk Světlá Nad Sázavou 4,5 28,5 37
55 57   Glöckner Jaromír  1829 Sokol Mistrovice 4,5 28,5 36
56 36   Jelínek Václav  1933 Šk Bohemia Pardubice O.S. 4,5 28 36
57 68   Lajbl Jan  1713 Šk Ad Jičín 4,5 26,5 34
58 27   Mareš Vladimír  1983 Šk Příbram-Baník 4 35,5 45
59 65   Kříž Milan  1757 Šk Ad Jičín 4 35 43
60 17   Hradecký Ivo  2069 Tj Spartak Vlašim 4 34,5 44
61 72   Klubal Jiří  1673 Tj Jiskra Humpolec 4 32,5 41,5
62 56   Brož Pavel  1829 Šk Světlá Nad Sázavou 4 32,5 41,5
63 70   Švanda Adam  1685 TJ Štefanydes Polička 4 32,5 41
64 37   Suchomelová Simona  1928 Šk Světlá Nad Sázavou 4 31,5 41,5
65 58   Krása Marek  1823 Šk Ddm Třebechovice Pod Orebem 4 27,5 37
66 89   Čipl Jan  1362 Šk Světlá Nad Sázavou 4 27 34
67 55   Tomek Karel  1833 Tj Chs Chotěboř 4 20 28
68 76   Molík Zdeněk  1634 Tj Znojmo 3,5 34,5 42,5
69 34   Tůma Jan  1939 Tj Chs Chotěboř 3,5 33 43,5
70 80   Dejmal Ondřej  1589 Šk Světlá Nad Sázavou 3,5 32,5 40,5
71 82   Bouchal Lukáš  1538 Sokol Mistrovice 3,5 31,5 39,5
72 73   Palla Stanislav  1665 Tj Lanškroun 3,5 30 36,5
73 71   Ježek Jakub  1675 Tj Lanškroun 3,5 29,5 39
74 47   Zvěřina Jan  1882 Tj Chs Chotěboř 3,5 29,5 38
75 79   Halbrštat Petr  1604 Tj Znojmo 3,5 29 37
76 85   Šindler Jaromír  1493 Šk Bohemia Pardubice O.S. 3,5 28 36
77 67   Eisner Oldřich  1715 Sokol Pečky 3,5 28 35
78 69   Trčka Bohdan  1686 Šk Praha-Smíchov 3,5 27 35
79 77   Boháč Luboš  1619 TJ Lanškroun 3,5 25,5 33,5
80 91   Stránský Luboš  1284 Šo Hlinsko 3,5 25 32
81 94   Ptáček Vladimír  1142 Tj Jiskra Humpolec 3,5 20,5 26,5
82 66   Hon Jiří  1746 Šk Rapid Pardubice, Z.S. 3 30 37,5
83 74   Buchta Martin  1663 TJ Štefanydes Polička 3 27,5 35
84 50   Bobek Michal  1855 Optika Medek Tj Hodonice 3 24 32
85 87   Halbrštát Karel  1458 Sokol Mistrovice 3 23 29
86 90   Hykš Jan  1304 Šk Ad Jičín 3 23 29
87 95   Lechovský Vojtěch  1115 Šk Ad Jičín 3 22 27,5
88 83   Skybová Kateřina  1536 Tj Slavia Hradec Králové 2,5 31 39,5
89 86   Bouchal Tomáš  1475 Sokol Mistrovice 2,5 26 34
90 81   Zákoucký Otto  1571 Šk Ad Jičín 2,5 24,5 32
91 96   Sidler Vaclav  1000 Neregistrovaný 2,5 20,5 26
92 78   Glacner Karel  1615 Šk Bystrc Oilers 2 26,5 33
93 88   Křivohlávek Josef  1404 Tj Lanškroun 2 24,5 30,5
94 93   Čížek Jan  1151 Šk Světlá Nad Sázavou 2 22,5 28,5
95 84   Rýdl Jan  1519 Šk Ad Jičín 1 24 29,5
96 92   Zedník Dominik  1200 Tj Šo Chrudim 1 21,5 27

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.