Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Palučinský Pohár 2017 13.08.17

Ve dnech 30.7.-13.8.2017 pořádala Palučinská šachová škola již 37.ročník Letního šachového tábora, který se po 22 ročnících konaných v Palučinách a 14 ročnících na Seči tentokrát premierově uskutečnil v rekreačním středisku 'Ráj' Letohrad.
Nedílnou součastí tábora byla standardní soutěž o Palučinský Pohár, sestávající z turnajů jednotlivců hraných vždy v dopoledních hodinách vážným tempem v několika skupinách (uzavřených i švýcarských). Mezi 115 účastníky tábora bylo plných 24 z oddílů našeho kraji a dávali o sobě náležitě vědet.


O Palučinský pohár 2017
Organizátor : Palučinská šachová škola z. s.
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Veronika Taborská
Hlavní rozhodčí : Martin Štolc
Bedenkzeit : 90 min + 30 s / move
Místo : Dolní Dobrouč, 561 51 Letohrad
Datum : od 2017/08/01 do 2017/08/11
Turnaj A
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Buločkin Martin  2101 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 26,75 0 5
2 5 Ludvík Tomáš  2046 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 24,25 0 5
3 2 Kunc Jan  2015 ŠK Praha-Smíchov 6 26,5 0 3
4 8 Hrbek Štěpán  2038 Unichess 5,5 23 0 2
5 1 Němcová Karin  2007 SK OAZA Praha 4,5 18 0 1
6 10 Ambrožová Lucie  1875 ŠK Staré Město 4 14 0 2
7 6 Lajbl Jan  1785 ŠK AD Jičín 3,5 13 0 1
8 4 Mach Petr  1720 Unichess 3,5 12 0 1
9 7 Kupsa Matěj  1718 TJ Lanškroun 2,5 10,75 0 0
10 9 Koubová Anna Marie  1881 Unichess 2 8,25 0 1
Turnaj B
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 8 Pavlíček Lukáš  1723 TJ Štefanydes Polička 6,5 28,75 0 5
2 3 Bouchal Lukáš  1669 Sokol Mistrovice 6,5 25 0 5
3 10 Brožka Karel  1573 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 24 0 5
4 5 Bierská Adéla  1785 Zbrojovka Vsetín 5,5 18,75 0 5
5 9 Brož Petr  1737 ŠK Světlá nad Sázavou 5 16,75 0 4
6 1 Lhotská Anna  1722 SK OAZA Praha 5 16,25 0 4
7 2 Jiroušek Jan  1694 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 15,75 0 2
8 6 Svačina Tobiáš  1457 SK OAZA Praha 3 12,5 0 2
9 7 Zdechovský Tobiáš  1657 ŠK Lípa, z.s. 2,5 9,5 0 1
10 4 Juchelka Marek  1507 2222 ŠK Polabiny, z.s. 0,5 1,25 0 0
Turnaj C
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Rousek Jan  1639 Unichess 8 37,5 48,5 44
2 2 Borýsek Martin  1630 Jevíčko 7 38,5 50,5 37
3 4 Stoček Martin  1528 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 37,5 49,5 33
4 8 Půlpán Ondřej  1419 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 37 47 31,75
10 9 Bílek Marek  1411 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 31 40 26,5
15 27 Třasáková Adéla  1225 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 39,5 49,5 24
18 31 Liška Kryštof  1211 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 34,5 44,5 22,75
19 12 Bulva František  1374 ŠK Svitavy 5 34,5 44 22
25 44 Balcar Michal  1099 TJ Sokol Horní Čermná 5 28 37,5 18,5
32 21 Šulcová Tereza  1292 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 31,5 41 15,25
36 13 Leksová Soňa  1373 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 28 35 13,5
47 48 Šlosar Jan  1082 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 25,5 31,5 9
49 43 Tran Tuan Anh  1100 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 29 37,5 6,25
55 53 Prokopec Filip  1000 Sokol Mistrovice 1 18,5 24,5 2,25
Turnaj D1b
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 6 Balcar Vojtěch  1216 TJ Sokol Horní Čermná 7 28,75 0 6
2 1 Vlachynská Lilian  1100 SK OAZA Praha 6,5 24 0 6
3 4 Majer Jakub  0   6 23,5 0 6
4 5 Holub Adam  1207 Unichess 5 21,5 0 4
5 2 Decker Paulina  0   5 19,25 0 3
6 7 Hoang Mính Khán Jan  1252 SK OAZA Praha 5 16,5 0 5
7 10 Katzer Vít  1078 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 15 0 4
8 8 Hammeršmíd Vojtěch  1000 TJ Kobylisy 2,5 8,5 0 1
9 9 Jiránek David  1050 ŠK Vinary 2,5 7,75 0 2
10 3 Reschel Matouš  1105 ŠK DDM Třebechovice p/O 1,5 7,25 0 0
Turnaj D2b
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Dušek Ondřej  1098 Sokol Mistrovice 7 31,25 0 6
2 2 Brož Matyáš  0   6,5 23,25 0 6
3 10 Bohuňovská Tereza  1008 ŠK Svitavy 6 25,75 0 5
4 8 Procházka Viktor  1230 Sokol Nebušice 5,5 22,5 0 3
5 7 Vaněk Kryštof  0   5 19 0 2
6 1 Houser Martin  1028 SK OAZA Praha 4,5 18,5 0 1
7 9 Dědečková Anna  1000 SK OAZA Praha 3,5 12 0 1
8 3 Souralová Jana  1000 TJ Praha-Pankrác 3 8,5 0 2
9 4 Ojrzynska Klara  1000 SK OAZA Praha 2 10,25 0 1
10 6 Skřenek Matyáš  0   2 6,5 0 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.