Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Orlická šachovnice + KP kat. H/D 8 25.03.17

V sobotu 25.března 2017 uspořádal ŠK Ústí n/O. ve spolupráci s DDM Duha Ústí n/O. 47.ročník 'Orlické šachovnice', jejíž součastí byl také Krajský přebor mládeže kategorie HD 8, přičemž obou soutěží se zúčastnilo neuvěřitelných 156 hráčů z 20 destinací nejen Pardubického kraje.
Vítězem Krajského přeboru PDŠS mládeže HD8 se stal Vojtěch Starý z Heřmanova Městce před Prokopem Horákem z Polabin a Jozefem Petrikem z Litomyšle, nejlepší dívkou byla Barbora Nešporová z Poličky.
Orlickou šachovnici zcela ovládli hráči a hráčky starší kategorie, když vítězem se stal Tomáš Ludvík z Polabin jen na lepší pomocné hodnocení před Michalem Jarešem ze Železných hor, třetí skončil Adam Josef Ret z Polabin a nejlepší dívkou byla Julie Kalousová z Lanškrouna. V mladší kategorii byl nejúspěšnější Michal Ďuriančík ze Svitav před Markem Juchelkou z Polabin a na třetím místě skončila nejlepší z dívek Šárka Marxová z Jaroměře.


Krajský přebor PDŠS 2017 do 8 let 
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : David Kameník
Rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Bedenkzeit : 2 x 12 min na partii + 3 s / tah
Místo : Kulturní dům, Ústí nad Orlicí
Datum : 2017/03/25
Ø ELO turnaje : 1011
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Jméno Typ RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 23 Starý Vojtěch  KP 1000 Jiskra Heřmanův Městec 8 48 51,5 39
2 8 Horák Prokop  KP 1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 45,5 50,5 31
3 20 Petrik Jozef  KP 1000 TJ Jiskra Litomyšl 7 43,5 47,5 40
4 2 Zmek Jaroslav  KP 1100 TJ CHS Chotěboř 6 46 49,5 37
5 1 Jun Rostislav  KP 1217 TJ CHS Chotěboř 6 44,5 50,5 31
6 9 Jindřišek Luboš  KP 1000 TJ ŠO Chrudim 6 42 47 31
7 15 Moser Hugo    1000 ŠS Železné hory 5,5 36,5 41 24,5
8 5 Cimprich Lukáš    1000 TJ Sokol Horní Čermná 5,5 36,5 40,5 21
9 14 Martiník David  KP 1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 36,5 40 22,5
10 22 Půlpán Jan  KP 1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 42 49,5 29
11 11 Knízner Michal    1000 ZŠ Nekoř 5 40,5 47,5 26
12 19 Nováček Jakub  KP 1000 TJ CHS Chotěboř 5 38,5 43,5 25
13 18 Nguyen David    1000 ŠS Železné hory 5 36 42,5 23
14 28 Zucha Ilja    1000 SK Žamberk 4,5 38,5 45,5 24,5
15 17 Nešporová Barbora  KPD 1000 TJ Štefanydes Polička 4,5 37 42,5 23
16 13 Kulhan Václav  KP 1000 ŠK Svitavy 4,5 33 36,5 21,5
17 21 Pusztai Radim    1000 TJ Sokol Horní Čermná 4,5 30,5 34,5 20,5
18 3 Bouška Jiří  KP 1000 ŠO Hlinsko 4 40,5 46,5 27
19 29 Černý David  KP 1000 ŠO Hlinsko 4 38,5 46 28
20 27 Zmek Michal  KP 1000 TJ CHS Chotěboř 4 34 40,5 19
21 26 Vacek David  KP 1000 TJ CHS Chotěboř 4 30 37 17
22 10 Kalous Kryštof  KP 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 27,5 32,5 16
23 12 Kubíček Ondřej    1000 ZŠ Nekoř 4 27 34,5 17
24 24 Sysr Vojtěch    1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 36,5 41,5 21,5
25 7 Dušková Pavlína    1000 ZŠ Nekoř 3,5 34,5 40,5 18,5
26 4 Burešová Beáta  KPD 1000 ŠS Železné hory 3 28,5 37 13
27 25 Tlapáková Naďa    1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 27 35,5 10
28 6 Davídek Erik    1000 ŠK Svitavy 2 26,5 37,5 10,5
29 16 Nahodil Daniel    1000 ŠK Svitavy 1,5 25,5 37 8
Orlická šachovnice 2017 47. ročník
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Rozhodčí : Veronika Šmajzrová, Vojtěch Holásek
Bedenkzeit : 12 min na partii + 3 s / tah
Místo : Kulturní dům, Ústí nad Orlicí
Datum : 2017/03/25
Ø ELO turnaje : 1131
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Jméno Typ RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Ludvík Tomáš  HS 1941 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8 47 60,5 41
2 8 Jareš Michal  HS 1525 ŠS Železné hory 8 42,5 54,5 40
3 5 Ret Adam Josef  HS 1630 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 44,5 57 41
4 2 Jun Rudolf  HS 1886 TJ CHS Chotěboř 7 46 59 41
5 4 Jiroušek Jan  HS 1655 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 43,5 55,5 39
6 3 Novotný Ondřej  HS 1698 ŠO Hlinsko 7 43 55,5 37
7 10 Píše Michal  HS 1456 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 7 43 54,5 37
8 6 Ďuriančík Michal  HM 1584 ŠK Svitavy 7 42 53,5 37
9 9 Kalousová Julie  DS 1487 TJ Lanškroun 7 39 50,5 35
10 36 Kačírek Pavel  HS 1181 Region Panda, z.s. 7 35,5 46,5 32
11 12 Juchelka Marek  HM 1444 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 39,5 51,5 35,5
12 33 Marxová Šárka  DM 1200 TJ Jiskra Jaroměř 6,5 37,5 47,5 28
13 15 Půlpán Ondřej  HS 1343 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 41,5 53 35
14 13 Liška Kryštof  HS 1421 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 41 52 35
15 19 Horák Vojtěch  HS 1290 TJ Lanškroun 6 40 51,5 33
16 66 Sedlák Jakub  HM 1043 TJ Lanškroun 6 40 51 27
17 7 Klabeneš Petr  HS 1578 TJ CHS Chotěboř 6 39,5 50,5 32,5
18 27 Jun Robert  HM 1245 TJ CHS Chotěboř 6 38 50,5 33
19 17 Nešpůrek Jakub  HM 1312 ŠS Železné hory 6 38 50 32
20 39 Vašata Mirek  HS 1124 TJ Jiskra Jaroměř 6 37,5 48,5 31
21 23 Holda Adam  HS 1266 TJ Jiskra Jaroměř 6 37,5 48 32
22 21 Málek Filip  HM 1287 TJ Lanškroun 6 37,5 46 32
23 20 Nosál Marek  HS 1290 Region Panda, z.s. 6 37 48 32
24 29 Till Václav  HS 1220 Region Panda, z.s. 6 37 47,5 29
25 31 Voborník Jiří  HM 1210 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 37 46 32,5
26 40 Balcar Michal  HS 1120 TJ Sokol Horní Čermná 6 36,5 47,5 29
27 34 Černohous Marek  HS 1187 TJ Lanškroun 6 36 46,5 28
28 121 Zedník Dominik  HS 1000 TJ ŠO Chrudim 6 35 47 31
29 18 Chládek Josef  HS 1302 TJ Lanškroun 6 33,5 43 30,5
30 64 Brázda Zdeněk  HM 1052 ŠK Svitavy 6 31 41 27,5
31 11 Holásková Veronika  DS 1447 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 42 53 33,5
32 22 Šafář Václav  HM 1277 TJ Štefanydes Polička 5,5 39 50 31,5
33 16 Málková Barbora  DS 1340 TJ Lanškroun 5,5 36 47 31,5
34 30 Langrová Ilona  DS 1215 TJ Štefanydes Polička 5,5 35 45 29
35 28 Martínek Michal  HS 1225 TJ Štefanydes Polička 5,5 33 42,5 29,5
36 74 Beil Florian  HM 1000 ŠK Svitavy 5,5 29,5 38,5 23
37 71 Paar David  HM 1007 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 38 50 26
38 14 Leksová Soňa  DS 1361 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 36,5 47 32,5
39 60 Zlatník Jiří  HS 1096 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 36 43,5 28
40 37 Tran Tuan Anh  HM 1155 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 35,5 46 27
41 46 Bohuňovská Tereza  DS 1102 ŠK Svitavy 5 35,5 44,5 29
42 122 Zucha Jonáš  HM 1000 SK Žamberk 5 33,5 43 27
43 51 Katzer Vít  HM 1100 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 33,5 41,5 25
44 38 Holásková Markéta  DS 1127 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 33 43 26
45 52 Kotizová Lucie  DS 1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 32,5 42 26
46 98 Martiník Daniel  HM 1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 32,5 42 23
47 85 Hegrová Jana  DS 1000 TJ Slovan Moravská Třebová 5 32,5 41,5 23
48 58 Večeř Martin  HM 1100 TJ Lanškroun 5 32 41 24
49 65 Novotný Samuel  HS 1048 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 32 41 22
50 44 Nekoranec Jakub  HM 1111 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 32 40,5 27
51 62 Haas Matouš  HS 1055 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 32 40,5 25
52 35 Kumpošt Pavel  HM 1185 Region Panda, z.s. 5 31,5 41 21
53 42 Bílek Jaroslav  HM 1115 Region Panda, z.s. 5 31,5 40 25
54 61 Jindřišková Charlotte  DS 1087 TJ ŠO Chrudim 5 30,5 38,5 26
55 73 Lesák David  HM 1001 TJ Jiskra Jaroměř 5 30 40 22
56 32 Svatoš Martin  HS 1206 TJ Lanškroun 5 30 38,5 23
57 56 Sadílek Filip  HM 1100 TJ Lanškroun 5 28 37 23
58 48 Bártová Leona  DM 1100 TJ Slovan Moravská Třebová 5 27,5 36 22
59 80 Dítě Adam  HM 1000 TJ Jiskra Jaroměř 5 25 33 18
60 43 Kýr Michal  HS 1111 ŠK Svitavy 4,5 35 45,5 27,5
61 68 Schmidt Jakub  HM 1036 ŠO Hlinsko 4,5 32 42,5 23
62 24 Dostálek Patrik  HM 1250 Region Panda, z.s. 4,5 32 41,5 22,5
63 54 Otman Jan  HM 1100 TJ Jiskra Jaroměř 4,5 31,5 39,5 24,5
64 103 Nguyen David  HM 1000 TJ Jiskra Jaroměř 4,5 30,5 37 18
65 63 Huang Pavel  HS 1054 ŠK Svitavy 4,5 27,5 35,5 20,5
66 110 Srovnal Vojtěch  HS 1000 TJ Lanškroun 4,5 27 33,5 21,5
67 90 Koblic Jan  HS 1000 Region Panda, z.s. 4,5 26 34 16,5
68 113 Sysr Vít  HS 1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 35,5 46,5 26
69 69 Sadílek Jakub  HS 1025 TJ Lanškroun 4 35 45 22
70 26 Nikolinko Tomáš  HS 1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 35 44,5 28
71 75 Bouška Jonáš  HM 1000 ŠO Hlinsko 4 35 43,5 22
72 70 Poláček Luděk  HM 1014 Region Panda, z.s. 4 34,5 43,5 23
73 67 Minář Milan  HS 1037 TJ Lanškroun 4 33 43 20
74 125 Štaud Jakub  HM 1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 32,5 41,5 21
75 50 Hoferica Jindřich  HM 1100 ŠK Svitavy 4 32,5 41 24
76 94 Loder Petr  HS 1000 ŠK Svitavy 4 32 41 24
77 97 Macan Tomáš  HM 1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 30,5 38,5 19
78 111 Straka Michal  HS 1000 TJ Slovan Moravská Třebová 4 30,5 38 18
79 45 Krátký Adam  HS 1109 ŠK Svitavy 4 30 39 21
80 55 Přibyl Adam  HM 1100 TJ Lanškroun 4 29,5 39,5 23
81 102 Nastoupil Adam  HM 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 29,5 37,5 18
82 41 Dostálová Hana  DS 1120 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 29 40 22
83 100 Mráz Václav  HS 1000 ŠK Svitavy 4 29 36,5 17
84 49 Exnerová Radka  DM 1100 TJ Jiskra Jaroměř 4 26,5 34,5 18
85 76 Brandejs Ondřej  HS 1000 ŠK Svitavy 4 25,5 34 18,5
86 93 Kučera Ladislav  HM 1000 TJ Štefanydes Polička 4 25,5 33 14
87 106 Rezek Wali  HS 1000 TJ Jiskra Jaroměř 4 25,5 32,5 15
88 88 Jílek Pavel  HM 1000 TJ Štefanydes Polička 4 24 32 17
89 59 Zolman Ondřej  HM 1100 TJ Jiskra Jaroměř 4 22,5 30 13
90 82 Fajgl Patrik  HM 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 22 30 15
91 115 Valenta Jakub  HM 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 32,5 42 20,5
92 78 Bělohlávek Petr  HM 1000 TJ CHS Chotěboř 3,5 32 40 21
93 86 Holík Josef  HM 1000 TJ Slovan Moravská Třebová 3,5 30,5 39 19,5
94 57 Suchodol Lukáš  HM 1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 27,5 35 18,5
95 72 Holásek Tomáš  HM 1001 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 27 36,5 17
96 53 Neumann Jiří  HS 1100 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 27 35,5 16,5
97 99 Mičík Dan  HS 1000 DDM Moravská Třebová 3,5 26,5 35 14,5
98 92 Kovanda David  HM 1000 TJ CHS Chotěboř 3,5 25,5 34 15
99 83 Faltus Marek  HM 1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 25,5 33,5 16
100 120 Včela Martin  HM 1000 TJ CHS Chotěboř 3,5 24 31 14
101 87 Jakubec Jan  HM 1000 TJ Spartak Letohrad 3,5 23 29,5 11,5
102 119 Vízdal Jan  HS 1000 ŠK Svitavy 3 31,5 40,5 19
103 47 Bureš Daniel  HM 1100 ŠS Železné hory 3 30 38,5 18,5
104 112 Strassmeierová Vendula  DM 1000 ZŠ Nekoř 3 28,5 36 16
105 104 Resl Matěj  HS 1000 Region Panda, z.s. 3 28 35,5 15
106 91 Kopecký Jan  HM 1000 ŠK Svitavy 3 27,5 36 14
107 117 Vystavěl Benjamín  HM 1000 TJ Slovan Moravská Třebová 3 27 32,5 14
108 118 Vágnerová Eliška  DM 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 26,5 34 14
109 109 Spančok Aleš  HM 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 26 34 12
110 101 Nahodilová Ludmila  DM 1000 ŠK Svitavy 3 24,5 30 11
111 77 Brandejs Patrik  HS 1000 ŠK Svitavy 3 24 30,5 15
112 79 Dušek Marek  HM 1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 21,5 27,5 7
113 89 Kalousová Eva  DM 1000 TJ Lanškroun 2,5 26,5 33,5 13,5
114 105 Reslová Monika  DM 1000 Region Panda, z.s. 2,5 26,5 32,5 9,5
115 126 Štrup František  HM 1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 26 33 12
116 107 Soják Vítek  HM 1000 TJ Sokol Horní Čermná 2,5 25,5 32,5 11
117 95 Lána Vincent  HM 1000 TJ Lanškroun 2,5 25 33 11
118 116 Vaščík Matěj  HM 1000 ŠK Svitavy 2,5 24 31,5 12
119 108 Sojáková Šárka  DM 1000 TJ Sokol Horní Čermná 2,5 24 30,5 9
120 81 Eliáš Vojtěch  HM 1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 21 29 10
121 127 Švarc Radek  HM 1000 ZŠ Krakovany 2 30 39,5 14
122 25 Marek Patrik  HM 1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 27 35,5 13
123 124 Čonka Pavel  HM 1000 ZŠ Nekoř 2 25 30,5 8
124 114 Uhlířová Mariana  DM 1000 TJ Jiskra Jaroměř 2 24,5 31,5 10
125 96 Lánová Apolena  DM 1000 TJ Lanškroun 2 22,5 29,5 5
126 123 Zuchová Rahel  DM 1000 SK Žamberk 1,5 24 29,5 8,5
127 84 Hajzlerová Natálie  DM 1000 TJ Lanškroun 0,5 20 27,5 1,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.