Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Putovní věž města Lanškrouna 10.06.17

Šachový oddíl TJ Lanškroun uspořádal v sobotu 10.června 2017 již XXIII.ročník tradičního šachového turnaje mládeže do 19 let 'O Putovní pohár města Lanškrouna', kterého se ve dvou kategoriích zúčastnilo skromných 42 hráčů takřka výhradně z východní části našeho kraje.
V kategorii do 13 let zvítězil Matěj Kobr z Ústí n/O. před Michalem Ďuriančíkem ze Svitav, na třetím místě skončila nejlepší dívka Soňa Leksová z Ústí n/O..
V kategorii do19 let zvítězil favorizovaný Matěj Kupsa z Lanškrouna před Vojtěchem Holáskem z Ústí n/O., na třetím místě opět skončila nejlepší z dívek a sice Julie Kalousová z Lanškrouna.


Lanškrounská věž 2017
Organizátor : TJ Lanškroun
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Krištof Jiří
Hlavní rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Rozhodčí : Pilný Jaroslav 
Bedenkzeit : 20 minut + 5 s.
Místo : Lanškroun
Datum : 2017/06/10
Kategorie 13
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Kobr Matěj  1377 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 21,5 30,5 6
2 1 Ďuriančík Michal  1431 ŠK Svitavy 6 22 32,5 6
3 2 Leksová Soňa  1382 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 22 31,5 5
4 10 Dušek Bohuslav  1173 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 18 24,5 5
5 9 Tran Tuan Anh  1183 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 19 27,5 4
6 7 Brázda Zdeněk  1203 ŠK Svitavy 4,5 18,5 27,5 4
7 16 Fajgl Patrik  1102 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 14,5 20,5 4
8 5 Šafář Václav  1271 TJ Štefanydes Polička 4 22 30,5 3
9 4 Málková Barbora  1328 TJ Lanškroun 4 21 29 4
10 6 Málek Filip  1236 TJ Lanškroun 4 20,5 29 4
11 8 Holásková Markéta  1187 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 19 26 3
12 15 Zlatník Jiří  1110 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 17,5 25,5 4
13 17 Minář Milan  1100 TJ Lanškroun 4 17,5 25,5 3
14 20 Hoferica Jindřich  1077 ŠK Svitavy 4 16,5 24 4
15 12 Sedlák Jakub  1124 TJ Lanškroun 4 14 18 4
16 21 Přibyl Adam  1071 TJ Lanškroun 3,5 19 26 3
17 13 Sadílek Jakub  1114 TJ Lanškroun 3,5 13,5 19 3
18 23 Novotný Samuel  1016 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 19,5 26 2
19 11 Holásek Tomáš  1160 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 19,5 25 3
20 26 Kotrčová Daniela  1000 TJ Lanškroun 3 17,5 24 3
  28 Macan Tomáš  1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 17,5 24 3
22 14 Kotizová Lucie  1110 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 15,5 23,5 3
23 18 Sadílek Filip  1100 TJ Lanškroun 3 15 21,5 3
24 22 Večeř Martin  1071 TJ Lanškroun 2,5 19 25 2
25 19 Suchodol Lukáš  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 18 24 2
26 25 Kalousová Eva  1000 TJ Lanškroun 2 18 23 2
27 30 Táborský  Jan  1000 ŠK Svitavy 2 16 20,5 2
28 29 Nahodilová Ludmila  1000 ŠK Svitavy 1,5 13,5 17,5 1
29 24 Hajzlerová Natálie  1000 TJ Lanškroun 1,5 13 17 1
30 27 Lichtenberková Eliška  1000 TJ Lanškroun 0 11,5 17 0
Kategorie 19
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Kupsa Matěj  1750 TJ Lanškroun 6,5 19,5 28 6
2 2 Holásek Vojtěch  1663 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 19 28,5 5
3 4 Kalousová Julie  1449 TJ Lanškroun 4,5 20,5 30 2
4 6 Holásková Veronika  1375 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 20 26,5 4
5 5 Bulva František  1377 ŠK Svitavy 4 15 21,5 3
6 8 Borýsek Martin  1305 Jevíčko 3,5 21 28,5 3
7 7 Chládek Josef  1322 TJ Lanškroun 3,5 17,5 24 3
8 3 Horák Vojtěch  1503 TJ Lanškroun 3,5 15,5 21 3
9 9 Hrdina Filip  1216 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 16 22,5 3
10 10 Biedla Vojtěch  1151 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 15,5 21 3
11 12 Mráz Václav  1030 ŠK Svitavy 1 16,5 20,5 1
12 11 Gajdoš Jan  1054 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 0 17 22 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.