Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR seniorů 2017 27.08.17

Ve dnech 19.-27.srpna 2017 se tradičně v Rychnově n/Kn. uskutečnilo Mistrovství ČR seniorů, kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo 138 hráčů. Mezi nimi bylo i 21 hráčů našeho kraje, kteří získali jednu zlatou a dvě bronzové medaile.
V nejstarší kategorii nad 70 a 80 let se představilo hned 12 našinců, z nichž se o bronz postaral Jaroslav Volf z Ústí n/O. - Blahopřejeme !!!, a i ostatní se většinou umístili výše než byli nasazeni.
V kategorii nad 60 let bylo našinců sice jen 6, ale Oldřich Lorenc z Poličky se stal rovněž bronzovým medailistou - Blahopřejeme !!!
V kategorii nad 50 let jsme měli už jen 3 zástupce, ale FM Marian Sabol z Vysokého Mýta s přehledem potvrdil roli největšího favorita a s odstupem získal zlato - Blahopřejeme !!!
Součastí Mistrovství seniorů bylo i několik doprovodných turnajů, které však již naše hráče moc nelákaly.


Mistrovství ČR seniorů 2017
Organizátor : Region Panda Rychnov n. K. 
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Jiří Daniel
Hlavní rozhodčí : FA Kateřina Šmajzrová
Rozhodčí : Jiří Daniel
Čas na rozmyšlenou : 90 min + 30s/tah
Místo : Pelcovo divadlo Rychnov nad Kněžnou, Panská ulice
Datum od : 2017/08/19 Datum do 2017/08/27
Kategorie nad 70 a 80 let
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 16 Chmelík Jiří  CZE 1994 TJ Sokol Litvínov-Lom. 7 37 46,5 34,75
2 20 FM Pojedziniec Wladyslaw  POL 1961 6,5 39,5 50,5 35
3 14   Volf Jaroslav  CZE 2029 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 37 48 33,75
13 18 Trojan Luboš  CZE 1989 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 35 44,5 26
14 17 Just Pavel  CZE 1994 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 34 44,5 26,75
17 33 Glembek Bohumír  CZE 1792 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 35,5 45 21,75
25 35 Zeman Ladislav  CZE 1771 TJ Jiskra Litomyšl 4,5 33 42,5 17,5
26 39 Veselý Emanuel  CZE 1745 Sokol Lázně Bohdaneč 4,5 32,5 41 17,5
32 45 Palla Stanislav  CZE 1666 TJ Lanškroun 4 31 40,5 16,75
34 46 Bodlák Stanislav  CZE 1646 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 30 37 13
49 10 Jedlička Eduard  CZE 1634 ŠK Svitavy 3,5 25,5 34 12,5
52 55 Lapáček Luboš  CZE 1501 TJ Lanškroun 3 28,5 34 5,5
53 50 Tobiška Jaroslav  CZE 1570 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 27,5 33 6,75
56 56 Houška František  CZE 1158 TJ Štefanydes Polička 1 23,5 30,5 0,5
Kategorie nad 60 let
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Mlýnek Petr  CZE 2094 ŠK Duras BVK 7,5 40 51 41,25
2 15 Přibyl Jaroslav  CZE 1944 TJ Baník Sokolov ŠO 6,5 40,5 51 33,75
3 8   Lorenc Oldřich  CZE 2055 TJ Štefanydes Polička 6,5 37,5 48,5 33,75
48 53 Janeček František  CZE 1645 TJ Spartak Choceň 3,5 28,5 36,5 12
57 59 Krejčí Jan  CZE 1539 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 24 30,5 11,25
61 48 Dvořák Eduard  CZE 1690 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 27 35,5 7,75
62 61 Křivohlávek Josef  CZE 1447 TJ Lanškroun 3 26 32,5 8
65 60 Mlynář Miroslav  CZE 1521 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 26 33 4,5
Kategorie nad 50 let (Přípravka)
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Sabol Marian  CZE 2342 ŠK Vysoké Mýto 8 36 46,5 40,25
2 3 CM Urban Zdeněk  CZE 2163 ŠK AD Jičín 6,5 36 46,5 30,5
3 4 FM Kozák Miloš  CZE 2121 ŠK Slavoj Litoměřice, o.s. 6 35 45,5 27,5
12 15 Lorencová Jitka  CZE 1391 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 27,5 36 7,75
14 13 Vorel Bohuslav  CZE 1535 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 25 33 8,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.