Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Turnaj šachových nadějí Frýdek-Místek 17.04.17

Ve dnech 13.-17.dubna 2017 proběhl ve Frýdku-Místku 38.ročník mezinárodního 'Turnaje šachových nadějí', kterého se ve třech mládežnických turnajích a přidruženém 'Openu Pobeskydí' zúčastnilo celkem 302 hráčů, mezi nimiž bylo i 17 našich zástupců převážně z Polabin a Poličky.
V kategorii U9 zvítězil první nasazený Karel Brožka z Polabin, kterého na první příčku vyneslo až druhé pomocné hodnocení - Blahopřejeme !!! Zbývající tři naši zástupci nezazářili, ale ani nezklamali.
Také v kategorii U12 se vítězem stal první nasazený hráč CM Richard Stalmach z Frýdku-Místku, z našich zástupců skončil v první desítce Michal Jareš ze Železných hor a další tři hráči se umístili v druhé desítce (Martin Stoček, Adam Švanda a Marek Juchelka), obě dívky skončily víceméně podle očekávání.
V kategorii U15 zvítězil 'až' čtvrtý nasazený Martin Nehyba ze Skaličky, našemu jedinému zástupci se příliš nedařilo.
Openu Pobeskydí suverénně kraloval vysoce favorizovaný mistr ČR IM Vojtěch Plát z Lysé n/L., který ani nemusel nastoupit do posledního kola. Všichni naši zástupci sice skončili v první polovině tabulky, ale alespoň do dvacítky se nedostal nikdo.


38. Turnaj sachovych nadeji 
Organizátor : Beskydska sachova skola z. s.
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Zaruba Petr
Hlavní rozhodčí : IA Zaruba Petr (351725)
Rozhodčí : Miculka Ivo (361151), Rabchonok Gennady (13501500)
Bedenkzeit : 2 x 90 min + 30 s / move
Místo : ND Frydek-Mistek, Czech Republic
Datum od : 2017/04/13 Datum do 2017/04/17
Kategorie U9
Poř. St.č. Jméno FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Brožka Karel  CZE 1355 1708 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 32,5 44,5 34,5
2 3 Hladký Tadeáš  CZE 1312 1371 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 7,5 32,5 44 34,5
3 20 Němec Jáchym  CZE   1249 Klub šachistů Říčany 1925 6 31 39,5 27
32 31 Šlosar Jan  CZE 1100 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 21,5 30 19
33 25 Katzer Vít  CZE 1100 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 21,5 28 18
37 27 Paar David  CZE 1100 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 23,5 31 20,5
Kategorie U12
Poř. St.č. Jméno FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Stalmach Richard  CZE 1925 1856 Beskydská šachová škola z.s. 6,5 31,5 42 31
2 16 Tombolis Christopher  ENG 1623 0 Egland 6,5 31,5 40,5 29
3 7 Neumann Filip  CZE 1762 1718 SK Slavia Orlová 6 32,5 42 27,5
7 14 Jareš Michal  CZE 1692 1635 ŠS Železné hory 6 29 39 28
16 33 Stoček Martin  CZE 1368 1297 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 26 34 23
20 11 Švanda Adam  CZE 1731 1678 TJ Štefanydes Polička 5 29,5 38,5 26,5
22 31 Juchelka Marek  CZE 1395 1373 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 28 36,5 23,5
32 22 Pilař Vít  CZE 1494 1510 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 29 37,5 24
35 37 Půlpán Ondřej  CZE 1338 1381 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 27 35 19,5
67 55 Šulcová Tereza  CZE 1161 1228 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 20,5 28,5 14,5
72 63 Třasáková Adéla  CZE 1095 1393 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 24,5 33 16
Kategorie U15
Poř. St.č. Jméno FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Nehyba Martin  CZE 1942 1941 TJ Sokol Skalička z.s. 7,5 28,5 39 33
2 3 Rocco Federico  ENG 1946 0 England 7 31 42,5 31
3 5 Voříšek Jakub  CZE 1941 1928 TJ Spartak Vlašim 6 31,5 42,5 28
32 22 Jiroušek Jan  CZE 1690 1546 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 25 33,5 19
Open Pobeskydí
Poř. St.č. Jméno FED RtgFIDE RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Plát Vojtěch  CZE 2510 ŠK JOLY Lysá nad Labem 7,5 40 53 41
2 7 Matras Ondřej  CZE 2249 GROP Praha 7 38 48,5 33,5
3 8 Kubík Michael  CZE 2240   Beskydská šachová škola z.s. 6,5 39,5 52 31,5
23 27 Ludvík Tomáš  CZE 2052 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 35,5 45,5 30,5
31 33 Třasák Ondřej  CZE 1998 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5 32 41,5 26
34 45 Horák Jan  CZE 1793 TJ Štefanydes Polička 5 31 40 24
39 29 Švanda Ondřej  CZE 2042 TJ Štefanydes Polička 4,5 33 43 26,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.