Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velikonoční turnaj mládeže Polička 13.04.17

Ve čtvrtek 13.dubna 2017 se v Poličce uskutečnil 15.ročník Velikonočního tunaje mládeže, kterého se ve dvou kategoriích zúčastnilo 53 hráčů nejen z našeho kraje.
V kategorii LOK zvítězil Matěj Kupsa z Lanškrouna před bratry Vítem a Vojtěchem Holáskovými, z dívek byla nejlepší Veronika Šmajzrová (všichni Ústí n/O.).
V kategorii VT se vítězem stal Vojtěch Horák z Lanškrouna před Václavem Tillem z Rychnova n/Kn. a Bohuslavem Duškem z Kunvaldu, nejlepší z dívek byla Ilona Langrová z Poličky.


15. Velikonoční turnaj v šachu mládeže
Organizátor : TJ Štefanydes Polička
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. David Schaffer
Hlavní rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Rozhodčí : Adam Sodomka
Bedenkzeit : 2x20minut+5s/tah
Místo : školní jídelna ZŠ Na Lukách Polička
Datum : 2017/04/13
Kategorie ELO
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Kupsa Matěj  1719 TJ Lanškroun 6 21,5 30 25,5
2 2 Holásek Vít  1703 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 21,5 30 24
3 4 Holásek Vojtěch  1619 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 20,5 28,5 16,5
4 3 Kolomý Adam  1630 TJ Lanškroun 4,5 22 30,5 16,5
5 6 Píše Jiří  1569 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 20,5 29 15,5
6 9 Simon Jakub  1524 TJ Štefanydes Polička 4 21,5 29,5 12,5
7 5 Ďuriančík Michal  1584 ŠK Svitavy 4 15 21,5 9
8 8 Simon Michal  1540 TJ Štefanydes Polička 3,5 19 25,5 8,25
9 7 Šmajzrová Veronika  1551 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 16 23 9,75
10 15 Leksová Soňa  1361 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 15 20 7,25
11 11 Píše Michal  1456 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 14 19 6,75
12 10 Kalousová Julie  1487 TJ Lanškroun 3 18,5 26,5 8,25
13 13 Bulva František  1412 ŠK Svitavy 3 15,5 22 7,5
14 12 Holásková Veronika  1447 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 15 22 8
15 17 Málková Barbora  1340 TJ Lanškroun 2,5 15 20,5 3,75
16 14 Kobr Matěj  1370 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 13,5 18,5 4,5
17 16 Obermajerová Gabriela  1361 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 15 20,5 0,5
Kategorie VT
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Horák Vojtěch  1290 TJ Lanškroun 6,5 22 30 27
2 6 Till Václav  1220 Region Panda, z.s. 6 22,5 32 26
3 20 Dušek Bohuslav  1095 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5,5 22 32 25
4 13 Kýr Michal  1111 ŠK Svitavy 5 24 31,5 19
5 3 Šafář Václav  1277 TJ Štefanydes Polička 5 20,5 30 18,5
6 9 Kačírek Pavel  1181 Region Panda, z.s. 5 20,5 30 18
7 8 Václavík Patrik  1192 ŠK Svitavy 5 18,5 26 15,5
8 5 Martínek Michal  1225 TJ Štefanydes Polička 4 24,5 35 17,5
9 2 Málek Filip  1287 TJ Lanškroun 4 19,5 28 12,5
10 7 Langrová Ilona  1215 TJ Štefanydes Polička 4 19,5 27,5 13,5
11 10 Tran Tuan Anh  1155 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 19 27 12,5
12 23 Huang Pavel  1054 ŠK Svitavy 4 19 25,5 11,5
13 4 Hrdina Filip  1238 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 18,5 26 12,3
14 15 Nekoranec Jakub  1111 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 16,5 25 11,5
15 17 Kotizová Lucie  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 16,5 21,5 9,5
16 14 Marešová Kristýna  1111 TJ Lanškroun 4 15 21,5 9,5
17 12 Holásková Markéta  1127 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 14,5 20 11,5
18 21 Pelikán Jan  1091 ŠK 1921 Zábřeh 3,5 19 25 8,25
19 18 Suchodol Lukáš  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 15,5 22,5 9,75
20 24 Brázda Zdeněk  1052 ŠK Svitavy 3 18,5 26,5 10,5
21 25 Kopecký Filip  1049 ŠK 1921 Zábřeh 3 18 25 7
22 26 Klodner Filip  1048 ŠK Svitavy 3 18 24 7
23 27 Novotný Samuel  1048 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 17 24 7,75
24 28 Zachař Michal  1045 ŠK Svitavy 3 17 22 6,5
25 19 Zlatník Jiří  1096 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 16,5 25 7,5
26 29 Holásek Tomáš  1001 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 13 18 5,5
27 30 Jílek Pavel  1000 TJ Štefanydes Polička 2,5 16 21,5 6,75
28 33 Kučera Ladislav  1000 TJ Štefanydes Polička 2,5 16 21 5
29 22 Leksa Roman  1074 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2,5 15 20 5,5
30 16 Dolejš Mikuláš  1100 TJ Štefanydes Polička 2,5 13,5 19 5,25
31 36 Vodičková Nikol  1000 ŠK Svitavy 2,5 11 15,5 2,75
32 34 Kössler Michal  1000 TJ Štefanydes Polička 2 17,5 25 6
33 11 Navrátil Jakub  1144 ŠK Mohelnice, z.s. 2 16 25,5 6
34 32 Kulhan Václav  1000 ŠK Svitavy 1,5 12,5 17,5 2,25
35 35 Vavřín Denis  1000 ŠK Svitavy 1 13 18 1,5
36 31 Kalousová Eva  1000 TJ Lanškroun 1 12,5 18,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.