Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Železnohorská šachová olympiáda 2017 - 2.turnaj 22.04.17

V sobotu 22.dubna 2017 pokračovala v Pardubicích 'Železnohorská šachová olympiáda' 2.turnajem, kterého se i přes souběh s ligovými soutěžemi mládeže a dalšími turnaji zúčastnilo 76 hráčů.
V nejmladší kategorii A zvítězil Vojtěch Starý z Heřmanova Městce před Jaroslavem Paďoukem ze Železných hor a Jiřím Bouškou z Hlinska, nejlepší z dívek byla Yana Hong z Rapidu Pardubice.
V kategorii B nedal nikomu šanci přespolní Jáchym Kulhánek z Hořic a obsadil první místo s bodovým náskokem před Matějem Kobrem z Ústí n/O. a Radkem Nejedlým z Chotěboře, nejlepší z dívek Charlotte Jindřišková z Chrudimi nechala za sebou nejen všechny zkušenější dívky, ale celkovým čtvrtým místem atakovala i medailové pozice !
Nejstarší kategorii C plně ovládli favorizovaní hráči Ústí n/O. v pořadí Jiří Píše, Veronika Šmajzrová a Vojtěch Holásek, vytáhla se i Gabriela Králová ze Zaječic umístěním na celkovém čtvrtém místě.
Celkové pořadí po dvou odehraných turnajích naleznete zde.


Železnohorská šachová olympiáda 2017 - 2. turnaj
Organizátor : Ing. Lubomír Šilar
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Renata Janecká
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr, FA
Rozhodčí : Ing. Lubomír Šilar, Ing. Jiří Jura, Ing. Ondřej Jareš
Bedenkzeit : 15min + 5s/tah
Místo : Školní jídelna ZŠ Štefánikova Pardubice, Štefánikova 448
Datum : 2017/04/22
Kategorie A
Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Starý Vojtěch  1100 Jiskra Heřmanův Městec 6 23 28 0
2 3 Paďouk Jaroslav  1100 ŠS Železné hory 5 24 34 0
3 7 Bouška Jiří  1000 ŠO Hlinsko 5 22 30 0
4 5 Tyč Karel  1100 ŠS Železné hory 5 19 27 0
5 6 Holásek Tomáš  1001 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 18 26,5 0
6 12 Hong Yana  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 5 17,5 25,5 0
7 27 Vytlačil Sebastian  1000 Lázně Bohdaneč 5 14,5 19,5 0
8 13 Hrdlička Jan  1000 ŠS Železné hory 4 21,5 30,5 0
9 16 Kafka Ondřej  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 21 30 0
10 22 Nevečeřal Jakub  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 20,5 28,5 0
11 2 Katzer Vít  1100 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 19 25,5 0
12 8 Bouška Jonáš  1000 ŠO Hlinsko 4 17,5 25,5 0
13 17 Kočí Lukáš  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 17 25 0
14 23 Nguyen David  1000 ŠS Železné hory 3,5 14 20 0
15 25 Růžička Matyáš  1000 Rapid Pardubice 3,5 13,5 18,5 0
16 19 Machurek Václav  1000 2222 ŠK Polabiny 3 20,5 28,5 0
17 21 Mrklovský David  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 3 19,5 25,5 0
18 24 Pařízková Kristýna  1000 ŠS Železné hory 3 18,5 24,5 0
19 14 Jandl Matyáš  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 17,5 24 0
20 26 Törvenyi Šimon  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 3 17,5 22,5 0
21 1 Jindřišek Luboš  1100 TJ ŠO Chrudim 3 16,5 23,5 0
22 28 Černil David  1000 ZŠ Třemošnice 3 12 16,5 0
23 15 Kabeláč Jan  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 11,5 15 0
24 20 Moser Hugo  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 2,5 17 25 0
25 11 Hloušek Jan  1000 TJ ŠO Chrudim 2 20 28 0
26 9 Burešová Beáta  1000 ŠS Železné hory 1,5 17 23 0
27 10 Daňová Klára  1000 ZŠ Týnec nad Labem 1 12,5 16 0
28 18 Káninský Daniel  1000 ZŠ Třemošnice 0 14,5 24,5 0
Kategorie B
Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Kulhánek Jáchym  1460 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 6,5 22,5 31,5 0
2 3 Kobr Matěj  1370 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 22 31,5 0
3 4 Nejedlý Radek  1312 TJ CHS Chotěboř 5 24 32,5 0
4 13 Jindřišková Charlotte  1087 TJ ŠO Chrudim 5 18 26 0
5 6 Tran Tuan Anh  1155 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 22,5 32 0
6 5 Nešpůrek Jakub  1312 ŠS Železné hory 4,5 20,5 30 0
7 27 Vajsar Martin  1000 TJ Hronov 4,5 20 27,5 0
8 7 Holásková Markéta  1127 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 19 27,5 0
9 12 Tyč Jakub  1100 ŠS Železné hory 4,5 19 26,5 0
10 1 Roub Radek  1464 ŠS Železné hory 4,5 19 26 0
11 14 Šmajzrová Dominika  1022 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 21 28,5 0
12 22 Macan Tomáš  1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 19 25,5 0
13 17 Hong Biyu  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 17,5 27 0
14 8 Bureš Daniel  1100 ŠS Železné hory 4 16 21,5 0
15 9 Hrdlička Jakub  1100 ŠS Železné hory 3,5 15,5 25 0
16 28 Vitvar Adam  1000 ŠS Železné hory 3,5 15,5 20,5 0
17 18 Hudec Matěj  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 21,5 28 0
18 30 Švanda Jan  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 18,5 23,5 0
19 20 Lauryn Jakub  1000 DDM Přelouč 3 17,5 24,5 0
20 11 Píšová Adriana  1100 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 17,5 23 0
21 26 Törvenyi Vojtěch  1000 Šachový spolek Železné hory 3 16,5 23 0
22 10 Nastoupil Adam  1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 16 21,5 0
23 24 Machurek Lukáš  1000 2222 ŠK Polabiny 3 14,5 20,5 0
24 21 Le Hoang Anh Quan  1000 ŠS Železné hory 3 13 17,5 0
25 19 Kučera Vlastislav  1000 Sokol Lázně Bohdaneč 2 18 25 0
26 15 Chabada Jan  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 15 20 0
27 29 Vytlačilová Ema  1000 Lázně Bohdaneč 2 14 18 0
28 16 Friedl Adam  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 12,5 17 0
29 25 Smetana Hynek  1000 ZŠ Týnec nad Labem 1 13 16 0
30 23 Machatý Lukáš  1000 ZŠ Krakovany 0 13,5 18,5 0
Kategorie C
Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Píše Jiří  1569 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 20 29 0
2 3 Šmajzrová Veronika  1551 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 18,5 27,5 0
3 1 Holásek Vojtěch  1619 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 22 31 0
4 10 Králová Gabriela  1254 TJ Sokol Zaječice 4,5 20 28 0
5 9 Pilná Jitka  1333 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 21,5 27,5 0
6 6 Rybáček Lukáš  1381 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 4 17,5 24 0
7 7 Leksová Soňa  1361 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 17 25 0
8 4 Holásková Veronika  1447 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 16 23 0
9 11 Štekl Filip  1251 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3,5 22 28 0
10 12 Nikolinko Tomáš  1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 20 28 0
11 16 Lauryn Josef  1000 DDM Přelouč 3 17,5 23,5 0
12 8 Chvojka Jan  1333 TJ ŠO Chrudim 3 17 25 0
13 15 Maňáková Mira  1089 ŠS Železné hory 3 16 22,5 0
14 5 Rožek Jan  1384 ŠS Železné hory 3 16 22 0
15 14 Koblížek Kamil  1101 Chrudim 3 14 18 0
16 17 Málek Ondřej  1000 ŠS Železné hory 2 16 20,5 0
17 13 Zedník Dominik  1250 TJ ŠO Chrudim 2 14 18 0
18 18 Ryšavý Vojtěch  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 0 14,5 20,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.