Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Železnohorská šachová olympiáda 2017 - 3.turnaj 06.05.17

V sobotu 6.května 2017 se v Pardubicích odehrál závěrečný třetí turnaj 'Železnohorské šachové olympiády', kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo 68 dětí převážně ze západní části našeho kraje.
V nejmladší kategorii A se suverénním vítězem se ziskem 7/7 stal Jan Šlosar z Polabin, s dvoubodovou ztrátou za vítězem následovali druhý Lukáš Nejedlý a třetí Rostislav Jun (oba Chotěboř), stejný bodový zisk měla i nejlepší dívka Stela Archlebová z Hronova na pátém místě.
Kategorie B měla opět suverénního vítěze se ziskem 7/7 v Martinu Štočkovi z Polabin, s odstupem následovaným druhým Radkem Roubem a třetím Jakubem Nešpůrkem (oba Železné hory), nejlepší z dívek se stala Charlotte Jindřišková z Chrudimi na devátém místě.
Vítězkou nejstarší kategorie C se na lepší pomocné hodnocení stala Veronika Šmajzrová z Ústí n/O. před Janem Jirouškem z Polabin a třetí místo obsadil Jan Chvojka z Chrudimi.
Celkové výsledky seriálu všech tří turnajů Železnohorské šachové olympiády 2017 naleznete zde.


Železnohorská šachová olympiáda 2017 - 3. turnaj
Organizátor : Ing. Lubomír Šilar
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Renata Janecká
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr, FA
Rozhodčí : Ing. Lubomír Šilar, PhDr. Miroslav Tyč
Bedenkzeit : 15min + 5s/tah
Místo : Školní jídelna ZŠ Štefánikova Pardubice, Štefánikova 448
Datum : 2017/05/06
Kategorie A
Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Šlosar Jan  1147 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 23 31 0
2 1 Nejedlý Lukáš  1266 TJ CHS Chotěboř 5 23 34 0
3 10 Jun Rostislav  1024 TJ CHS Chotěboř 5 22,5 33,5 0
4 2 Holásek Tomáš  1160 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 20,5 28,5 0
5 8 Archlebová Stela  1050 TJ Hronov 5 19 29 0
6 7 Paďouk Jaroslav  1055 ŠS Železné hory 5 18,5 27,5 0
7 17 Hrdlička Jan  1000 ŠS Železné hory 4,5 21 29 0
8 4 Katzer Vít  1080 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 21 28 0
9 5 Starý Vojtěch  1075 Jiskra Heřmanův Městec 4 22,5 30,5 0
10 19 Kafka Ondřej  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 20,5 29,5 0
11 11 Bouška Jiří  1000 ŠO Hlinsko 4 20,5 26,5 0
12 26 Ozank Tobias  1000 ŠS Železné hory 4 19 27 0
13 25 Nevečeřal Jakub  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 18,5 26,5 0
14 9 Zmek Jaroslav  1035 TJ CHS Chotěboř 4 18,5 24,5 0
15 27 Pařízková Kristýna  1000 ŠS Železné hory 4 17 25 0
16 31 Zmek Michal  1000 TJ CHS Chotěboř 4 17 24 0
17 30 Vytlačil Sebastian  1000 Lázně Bohdaneč 4 16,5 23 0
18 12 Bouška Jonáš  1000 ŠO Hlinsko 3 20 29 0
19 18 Jandl Matyáš  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 17 24 0
20 16 Hong Yana  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 17 21,5 0
21 15 Hloušek Jan  1000 TJ ŠO Chrudim 3 16 22,5 0
22 13 Burešová Beáta  1000 ŠS Železné hory 3 15 21,5 0
23 6 Jindřišek Luboš  1056 TJ ŠO Chrudim 3 15 21 0
24 24 Moser Hugo  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 3 14 20 0
25 22 Lhoták Vojtěch  1000 Lázně Bohdaneč 3 13,5 18,5 0
26 20 Kočí Lukáš  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 18,5 25,5 0
27 23 Mikuš Zdeněk  1000 ŠS Železné hory 2 14 20 0
28 28 Popelková Kateřina  1000 ZŠ Npor. Eliáše Pardubice 2 13 18 0
29 29 Urbánek Vít  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 2 12,5 16,5 0
30 14 Daňová Klára  1000 ZŠ Týnec nad Labem 1,5 9,5 14,5 0
31 21 Káninský Daniel  1000 ZŠ Třemošnice 1 15 19 0
32 32 Šerá Lucie  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 0,5 11,5 15,5 0
Kategorie B
Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Stoček Martin  1550 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 22 30 0
2 3 Roub Radek  1368 ŠS Železné hory 5,5 21,5 32 0
3 5 Nešpůrek Jakub  1316 ŠS Železné hory 5 22 31 0
4 2 Jun Robert  1368 TJ CHS Chotěboř 4,5 23 33 0
5 8 Vajsar Martin  1168 TJ Hronov 4,5 18,5 28 0
6 9 Tyč Jakub  1101 ŠS Železné hory 4,5 18 24,5 0
7 7 Tran Tuan Anh  1183 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 22 31,5 0
8 4 Bednář Miloš  1347 ŠŠPM Lipky HK 4 19,5 29,5 0
9 12 Jindřišková Charlotte  1075 TJ ŠO Chrudim 4 18 24,5 0
10 15 Šmajzrová Dominika  1032 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 17 25 0
11 6 Holásková Markéta  1187 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 17 24,5 0
12 19 Hudec Matěj  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 13 18 0
13 10 Včela Martin  1100 TJ CHS Chotěboř 3,5 13 19,5 0
14 14 Vašíček Martin  1054 ŠS Železné hory 3 20 26,5 0
15 16 Nastoupil Adam  1004 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 17,5 24,5 0
16 11 Hrdlička Jakub  1096 ŠS Železné hory 3 16,5 22,5 0
17 20 Jarkovský Matyáš  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2,5 18 24,5 0
18 21 Lauryn Jakub  1000 DDM Přelouč 2,5 13,5 19 0
19 23 Rosenberger Tomáš  1000 DDM Přelouč 2,5 13,5 18,5 0
20 13 Bureš Daniel  1062 ŠS Železné hory 2,5 12,5 20,5 0
21 18 Hong Biyu  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 17 22,5 0
22 17 Chabada Jan  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 15 21,5 0
23 24 Urbánek Tadeáš  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 1,5 11,5 16,5 0
24 22 Machatý Lukáš  1000   1 15 20,5 0
Kategorie C
Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Šmajzrová Veronika  1610 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 20,5 28,5 0
2 1 Jiroušek Jan  1652 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 19,5 27 0
3 8 Chvojka Jan  1345 TJ ŠO Chrudim 5 19 24,5 0
4 3 Macek Ondřej  1527 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 21 29 0
5 5 Pilná Jitka  1388 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 16,5 22 0
6 9 Králová Gabriela  1292 TJ Sokol Zaječice 4 15,5 22 0
7 4 Klabeneš Petr  1457 TJ CHS Chotěboř 3,5 18,5 27 0
8 7 Holásková Veronika  1375 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 18,5 25 0
9 10 Zedník Dominik  1200 TJ ŠO Chrudim 3 13 15 0
10 6 Leksová Soňa  1382 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 19 27,5 0
11 12 Kukla Štěpán  1000 TJ ŠO Chrudim 2 16 22,5 0
12 11 Nikolinko Tomáš  1137 TJ Lokomotiva Česká Třebová 0 14,5 24 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.