Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Železnohorská šachová olympiáda 2017 - 1.turnaj 18.03.17

Na novém místě (ve školní jídelně ZŠ Štefanikova v Pardubicích) zahájil v sobotu 18.března 2017 prvním turnajem již pátý ročník Železnohorské (dříve Chvaletické) šachové olympiády mládeže za účasti 110 hráčů nejen z našeho kraje.
V nejmladší kategorii A se o medaile rozdělila trojice hráčů se ziskem 6 bodů v pořadí Rostislav Jun z Chotěboře, Vojtěch Starý z Heřmanova Městce a Lukáš Nejedlý z Chotěboře, nejlepší z dívek byla Yana Hong z Rapidu Pardubice.
V prostřední kategorii B zvítězil přespolní Michal Stejskal z Hořic v P. před Adamem Josefem Retem z Polabin a dalším přespolním Jáchymem Kulhánkem z Hořic v P., nejlepší dívkou se stala Eliška Stárková z Přelouče.
V nejstarší kategorii C byl první Jiří Píše z Ústí n/O., druhý skončil Daniel Zeman z Poličky a třetí byl Vojtěch Holásek z Ústí n/O., mezi dívkami byla nejúspěšnější Gabriela Králová ze Zaječic.


Železnohorská šachová olympiáda 2017 - 1.turnaj
Organizátor : Ing. Lubomír Šilar
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Renata Janecká
Hlavní rozhodčí : Ing. Lubomír Šilar
Rozhodčí : Ing. Lubomír Šilar
Bedenkzeit : 15min + 5s/tah
Místo : Školní jídelna ZŠ Štefánikova Pardubice, Štefánikova 448
Datum : 2017/03/18
Kategorie A
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Jun Rostislav  1217 TJ CHS Chotěboř 6 23 32,5 0
2 36 Starý Vojtěch  1000 Heřmanův Městec 6 21,5 30,5 0
3 6 Nejedlý Lukáš  1069 TJ CHS Chotěboř 6 20 29,5 0
4 33 Půlpán Jan  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 18,5 25 0
5 29 Nováček Jakub  1000 TJ CHS Chotěboř 5 23 33 0
6 8 Holásek Tomáš  1001 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 21,5 30,5 0
7 3 Paďouk Jaroslav  1100 ŠS Železné hory 5 18,5 25,5 0
8 19 Kafka Ondřej  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 5 17 24 0
9 4 Tyč Karel  1100 ŠS Železné hory 4,5 25 33,5 0
10 32 Petrík Jozef  1000 TJ Jiskra Litomyšl 4,5 24,5 30,5 0
11 14 Hong Yana  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4,5 18 25,5 0
12 21 Kočí Lukáš  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4,5 16 23,5 0
13 15 Hrdlička Jan  1000 ŠS Železné hory 4 21 29,5 0
14 31 Pařízková Kristýna  1000 ŠS Železné hory 4 19,5 27,5 0
15 43 Katzer Vít  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 18,5 27,5 0
16 5 Zmek Jaroslav  1100 TJ CHS Chotěboř 4 18 26,5 0
17 24 Mrklovský David  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 4 16,5 23,5 0
18 7 Paar David  1007 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 19 27 1
19 35 Růžička Matyáš  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3,5 19 27 0
20 17 Jindřišek Luboš  1000 TJ ŠO Chrudim 3,5 18,5 25,5 0
21 27 Novotný Pavel  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 3,5 18 26 0
22 23 Mikuš Zdeněk  1000 ZŠ Týnec nad Labem 3,5 17,5 24,5 0
23 9 Burešová Beáta  1000 ZŠ Týnec nad Labem 3,5 17 25,5 0
24 30 Ozank Tobiáš  1000 ZŠ Chvaletice 3,5 17 24 0
25 39 Vytlačil Sebastian  1000 Lázně Bohdaneč 3 19,5 28 0
26 20 Komárek Matyáš  1000 ZŠ Třemošnice 3 15,5 22 0
27 16 Jandl Matyáš  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 15 21,5 0
28 1 Marek Patrik  1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 14 21,5 0
29 18 Kabeláč Jan  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 14 19,5 0
30 13 Hloušek Jan  1000 TJ ŠO Chrudim 3 12,5 18 0
31 25 Nevečeřal Jakub  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2,5 17,5 24,5 0
32 26 Nguyen David  1000 ZŠ Týnec nad Labem 2,5 17 23,5 0
33 34 Rejfek Jakub  1000 ZŠ Týnec nad Labem 2,5 16,5 22,5 0
34 12 Hanousek Jakub  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2,5 15,5 23 0
35 28 Novotný Petr  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 2 15 21 0
36 40 Vítek Daniel  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 14,5 20,5 0
37 37 Törvenyi Šimon  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 2 14 20 0
38 10 Dominová Julie  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 13,5 19 0
39 41 Zmek Michal  1000 TJ CHS Chotěboř 2 13 19 0
40 22 Káninský Daniel  1000 ZŠ Třemošnice 1,5 11 17,5 0
41 42 Černil David  1000 ZŠ Třemošnice 1,5 11 16,5 0
42 38 Urbánek Vít  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 1 11 16 0
43 11 Dymák Jonáš  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 0 12,5 25,5 0
Kategorie B
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Stejskal Michal  1494 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 6,5 24 32 0
2 1 Ret Adam Josef  1630 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 25 35 0
3 6 Kulhánek Jáchym  1460 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 5,5 22 31,5 0
4 9 Půlpán Ondřej  1343 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 23,5 33,5 0
5 7 Juchelka Marek  1444 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 22,5 31,5 0
6 8 Moravec Jakub  1350 ŠK Svitavy 5 21,5 30,5 0
7 4 Stoček Martin  1467 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 21,5 29,5 0
8 10 Nešpůrek Jakub  1312 ŠS Železné hory 5 21 30 0
9 5 Roub Radek  1464 ŠS Železné hory 5 20 27 0
10 37 Vajsar Martin  1000 TJ Hronov 5 19,5 27 0
11 2 Ďuriančík Michal  1584 ŠK Svitavy 4,5 19,5 28 0
12 11 Váňa Jakub  1223 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 19 26 0
13 34 Stárková Eliška  1000 DDM Přelouč 4,5 17,5 24,5 0
14 40 Václavík Patrik  1000 ŠK Svitavy 4 21,5 30 0
15 19 Jindřišková Charlotte  1087 TJ ŠO Chrudim 4 21 27,5 0
16 20 Dejmek Tomáš  1062 DDM Kolín 4 19,5 28,5 0
17 21 Vašíček Martin  1036 ŠS Železné hory 4 19 27 0
18 30 Nastoupil Adam  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 18,5 26,5 0
19 12 Tran Tuan Anh  1155 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 16,5 25 0
20 41 Šlingr Michal  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 14,5 21 0
21 42 Štolovský Vojtěch  1000 ŠS Železné hory 4 14 21,5 0
22 22 Efler Lukáš  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3,5 19 27 0
23 13 Holásková Markéta  1127 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 17,5 25 0
24 28 Macan Tomáš  1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 19 27 0
25 27 Le Hoang Anh Quan  1000 ŠS Železné hory 3 18,5 27 0
26 26 Lauryn Jakub  1000 DDM Přelouč 3 18,5 26,5 0
27 14 Bureš Daniel  1100 ŠS Železné hory 3 17 24,5 0
28 15 Hrdlička Jakub  1100 ŠS Železné hory 3 17 23 0
29 18 Tyč Jakub  1100 ŠS Železné hory 3 16 23 0
30 17 Píšová Adriana  1100 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 15,5 21,5 0
31 38 Valenta Adam  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3 14 20 0
32 35 Törvenyi Vojtěch  1000 Šachový spolek Železné hory 3 12,5 19,5 0
33 39 Vitvar Adam  1000 ŠS Železné hory 3 12,5 19 0
34 31 Pokorný Matyáš  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 2,5 16,5 23 0
35 24 Hong Biyu  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 18,5 27,5 0
36 16 Mrkvička Jakub  1100 ŠS Železné hory 2 15 21 0
37 25 Hudec Matěj  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 14,5 21,5 0
38 29 Machatý Lukáš  1000 ZŠ Krakovany 2 13 22 0
39 43 Řeháček Filip  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 12,5 18,5 0
40 23 Friedl Adam  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2 11,5 19,5 0
41 33 Ryšavý Vojtěch  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 2 11,5 17 0
42 32 Rožek Tomáš  1000 ŠS Železné hory 1 14,5 21 0
43 36 Urbánek Tadeáš  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 1 8,5 16,5 0
Kategorie C
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 6 Píše Jiří  1569 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 22,5 29,5 0
2 2 Zeman Daniel  1684 TJ Štefanydes Polička 5,5 22,5 31 0
3 3 Holásek Vojtěch  1619 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 21,5 31 0
4 4 Nešpůrek Jan  1592 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 22,5 32 0
5 5 Klabeneš Petr  1578 TJ CHS Chotěboř 4,5 20 29 0
6 7 Píše Michal  1456 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 18 26 0
7 1 Cach Ondřej  1697 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 20,5 29 0
8 13 Váňa Vojtěch  1213 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 20 29 0
9 14 Kýr Michal  1111 ŠK Svitavy 4 15 22 0
10 10 Králová Gabriela  1254 TJ Sokol Zaječice 4 14,5 23 0
11 11 Štekl Filip  1251 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3,5 19,5 28 0
12 8 Rožek Jan  1384 ŠS Železné hory 3,5 19,5 27,5 0
13 9 Leksová Soňa  1361 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 15,5 23 0
14 21 Černil Michal  1000 ŠS Železné hory 3 16,5 24 0
15 15 Maňáková Mira  1089 ŠS Železné hory 3 16 23 0
16 20 Zedník Dominik  1000 TJ ŠO Chrudim 3 13 22 0
17 18 Málek Ondřej  1000 ŠS Železné hory 2,5 16 23,5 0
18 19 Neckář Václav  1000 ŠS Železné hory 2,5 14 21,5 0
19 12 Nikolinko Tomáš  1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2,5 12,5 23 0
20 17 Kukla Štěpán  1000 TJ ŠO Chrudim 2 14,5 24 0
21 16 Fürych Štěpán  1000 ŠS Železné hory 1,5 15 25,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.