Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - soupisky družstev 02.10.02

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat v 1. české lize. Na soupiskách jsou již uvedeny aktuální hodnoty ELO FIDE u všech hráčů.


1 Sokol Klatovy       2 Pankrác Praha      
1 Fiala Robert 2253F 811103 H 1 Řezníček Tomáš 2328F 750106  
2 Novák Pavel 2308F 800316   2 Hausner Ivan 2406F 520415  
3 Pinc Miroslav 2221F 750206 H 3 Možný Miloš 2391F 541006  
4 Pfeifer Miroslav 2208F 691113   4 Polášek Jaroslav 2288F 570330  
5 Čedíková Kateřina 2184F 816214 ZK 5 Petr Jan 2219F 620908 ZK
6 Šott Pavel 2131F 771026 K 6 Kroužel Václav 2204F 480122 K
7 Orság Miroslav 2161F 740614   7 Vávra Jan 2192F 520313  
8 Eret Jaroslav 2203F 610313   8 Pešout Jan 2277F 450318  
9 Eretová Jana 2183F 736201   9 Pick Štěpán 2206F 491226  
10 Gschwendtner Stanisl 2161F 621106   10 Plešek Jiří 2181F 600426  
11 Buldrová Monika 2151F 815328   11 Jandovský Viktor 2166F 500727  
12 Novák Jaromír 2078F 340512   12 Urbánková Eva 2196F 745418  
13 Cvikl Michal 2100F 710408 H 13 Nováček Josef 2199F 470918  
14 Turner Radek 2075 691017   14 Melich Jindřich 2133F 500902  
15 Nový Václav 2005 831014   15 Lukeš Ladislav 2143F 431007  
16 Mareš Václav 2053F 550917   16  
17 Flaisigová Petra 1978 815901   17  
18 Brousek Jan 1840 620517   18  
19 Lesný Egon 400403   19  
20         20        
3 Polabí Sokol Joly B     4 Synthesia Pardubice    
1 Vokáč Marek 2507F 581206 H 1 Konopka Michal   2449F 660314 H
2 Vološin Leonid 2440F 640510 H 2 Kárník Pavel 2375F 720331  
3 Priehoda Vítězslav 2432F 600111 C 3 Pačovský Jiří 2294F 590701 H
4 Knížek Jan 2231F 730422   4 Bernard Borek 2305F 820416 H
5 Kolář Pavel 2151F 730603 ZK 5 Láznička Viktor 2319F 880109  
6 Řehořek Martin 2258F 640926 H 6 Hošek Milan 2265F 710721  
7 Munk Petr 2162F 630309 K 7 Hostinský Jiří 2221F 550903  
8 Záhorbenský Jaroslav 2156F 630407   8 Petr Martin 2206F 880823 H
9 Urban Jan 2143F 571216   9 Šťastný Jan 2188F 791115  
10 Kožený Pavel 2064F 721218   10 Navrátil František 2205F 430507  
11 Pauch Jan 2108 650415   11 Movsesian Mouseg 2203F 490923  
12 Jirk Aleš 2150F 831013   12 Kastner Oldřich 2188F 610209 ZK
13 Valenta Zdeněk 1947 760206   13 Šilar Lubomír 2128F 540210 K
14 Kořenek František 2142F 571209   14 Trojan Luboš 2104F 421123  
15 Košnář Martin 2215F 750328   15  
16 Jirk Jindřich 1835 500219   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
5 Vyšehrad Praha B     6 Slavie Hradec Králové  
1 Meduna Eduard 2462F 500911 V 1 Nun Jiří 2374F 570727 K
2 Čech Pavel 2331F 740516 H 2 Kulhánek Tomáš 2366F 780301  
3 Chloupek Stanislav 2350F 730513   3 Němec Pavel 2322F 561214 H
4 Netušil Miloslav 2306F 561218   4 Pokorný Zdeněk 2282F 550729 H
5 Tichý Vladimír 2307F 461001   5 Prymula Roman 2262F 640204  
6 Pilař Miloslav 2248F 481215 ZK 6 Vacek Martin 2275F 681203  
7 Vodička Vlastimil 2324F 460508   7 Mach Petr 2272F 840108 H
8 Svatoš Jan 2279F 710120 K 8 Stehno Pavel 2252F 831010  
9 Schula Michal 2249F 710618   9 Hála Bohumil 2234F 740622  
10 Jaček Martin 2159F 770820 H 10 Nun Josef 2323F 330722 ZK
11 Boukal Petr 2263F 470302   11 Trefný Vlastimil 2239F 740916  
12 Jüptner Jan 2211F 800321   12 Tajovský Jaroslav 650409  
13 Laube Milan 2147 671003   13 Roj Miroslav 2173F 650910  
14 Mlčoušek Milan 2103F 360301   14 Němec Zbyněk 2192F 620129  
15 Buš Daniel 2270F 680128   15 Mašková Jana 2194F 645526  
16   16 Seifert Milan 2192F 410504  
17   17 Novák Radomír 2119 620106  
18   18 Tichý Miroslav 2011 590602  
19   19  
20         20        
7 ČSOB Litoměřice     8 ŠK Děčín      
1 Vávra Pavel 2380F 760323 H 1 Horák Michal 2341F 740729  
2 Doležal Radoslav 2424F 770606 H 2 Sejkora Vlastimil 2235F 500316 ZK
3 Vozka Pavel 2296F 680617   3 Hrbolka Ladislav 2225F 811111 H
4 Tupý Martin 2291F 770317 H 4 Havránek Miroslav 2209F 531222  
5 Bakalář Petr 2283F 700127   5 Kánský Pavel 2150F 571117  
6 Houser Pavel 2282F 721110   6 Janda Zdeněk 2223F 511223 K
7 Pokorný Petr 2266F 660611   7 Valeš Václav 2195F 630425  
8 Dvořák Jan 2266F 800205 H 8 Hrbolka Ladislav 2155F 580208 H
9 Pletánek Jan 2232F 590403 ZK 9 Papay Jindřich 2032F 591012  
10 Gdovin Ján 2227F 671218   10 Klátil Karel 2040F 621024  
11 Bartoš Jan 2210F 661227 K 11 Havránek Tomáš 2124F 770616  
12 Kozák Miloš 2204F 591201   12 Purkyt Jaroslav 1770 510218  
13 Šleich Jan 2212F 711206   13  
14 Lamser Jan 2191F 661208   14  
15 Trojáček Otakar 2190F 700913   15  
16 Nováček Jan 2171F 501112   16  
17 Lácha Josef 2080F 470903   17  
18 Večerka Pavel 2110F 640522   18  
19   19  
20         20        
9 Bohemians Praha     10 Slavie Turnov      
1 Rašík Vítězslav 2428F 731107 H 1 Lechtýnský Jiří 2399F 471125 H
2 Jirka Jiří 2378F 830605   2 Špaček Petr 2391F 540226 H
3 Tričkov Vasil 2283F 690317   3 Vaculík Martin 2250F 831002  
4 Zvára Petr 2331F 750317 K 4 Kučera Petr 2316F 641223  
5 Znamenáček Květoslav 2305F 590617 ZK 5 Vltavský Vladimír 2269F 641009 K
6 Černoušek Lukáš 2302F 831209   6 Maršálek Zdeněk 2276F 660221 ZK
7 Choleva Zdeněk 2286F 540804   7 Kopal Josef 2232F 700704  
8 Dubanský Bohuslav 2230F 750610   8 Černý Martin 2227F 650415  
9 Táborský Rostislav 2236F 720708 H 9 Beneš Petr 2175F 600828  
10 Voříšek Jaroslav 2253F 771021   10 Hácha Aleš 2197F 721116  
11 Chura Jan 2188F 720307   11 Sýkora Ondřej 2222F 661209  
12 Hitzgerová Gabriela 2225F 795820   12 Vyhnálek Bohuslav 2164F 500329 H
13 Illetško Jaroslav 2173F 420801   13 Bindrich Falko 2180F 901017 C
14 Kalous Miroslav 2089F 670713   14  
15 Kawaciuková Zuzana 2085F 756209   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
11 Bonex Teplice       12 Sokol Plzeň B      
1 Trapl Jindřich 2381F 420324 ZK 1 Štoček Jiří 2563F 770510 V
2 Kotek Daniel 2270F 710905 H 2 Gross David 2462F 751218 V
3 Hadraba Vladimír 2246F 570615 K 3 Neuman Petr 2437F 780311 V
4 Kovář Vojtěch 2191F 820902   4 Michálek Jan 2400F 690528 V
5 Schauer Jiří 2190F 810410   5 Juřek Josef 2350F 540818  
6 Bujak Michal 2175F 830330 H 6 Gross Štefan 2351F 490828  
7 Vaněk Tomáš 2116F 820322   7 Česal Jaroslav 2278F 500626  
8 Zelený Tomáš 2154F 870325 H 8 Folk Petr 2271F 631023  
9 Kurka František 2164F 470311   9 Šimůnek Aleš 2179F 570216  
10 Chochol Libor 2137F 651005 H 10 Folková Martina 2199F 735504  
11 Chrz Pavel 2141F 670206 H 11 Novák Michal 2150F 750402  
12 Šlangal Lukáš 1959 830817   12 Chmelík David 2138F 710809  
13 Šťastný Petr 2026 580405   13 Váchal Josef 2164F 640331  
14 Seliger Bedřich 2024 200619   14 Vaindl Jaroslav 2124F 501217 K
15 Novák Zbyněk 1955 340325   15 Janoušek Petr 2140F 700410 ZK
16   16 Winkelhöfer Ladislav 2111 550327  
17   17 Savkov František 2094 521026  
18   18  
19   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.