Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - druhé kolo 13.11.02

Druhé kolo 1. České ligy přineslo našemu zástupci krutou prohru - v souboji se Slavií Turnov podlehla Synthesia Pardubice vysoko 1,5:6,5. Ostatní zápasy: Plzeň - Litoměřice 6:2, Děčín - Hradec 3,5:4,5 , Bohemians - Vyšehrad B 4:4, Teplice - Lysá 4:4, Klatovy - Pankrác 4:4.


K-2 Z-7  Plzeň I.B- ČSOB (Kobeda)   6.2    
Gross David V 1-0 H Vávra Pavel Česal Jaroslav   1-0   Houser Pavel
Neuman Petr V 1-0 H Doležal Radoslav Folk Petr   1-0   Gdovin Ján
Michálek Jan V 1-0   Vozka Pavel Šimůnek Aleš   1-0   Bartoš Jan
Gross Štefan   0-1 H Tupý Martin Folková Martina   0-1   Kozák Miloš
K-2 Z-8  SK Demas Děčín-Slavia Hradec Kr. (Janda)   3.5-4.5    
Horák Michal   1-0   Nun Jiří Kánský Pavel   1-0   Vacek Martin
Sejkora Vlastimil   0-1   Kulhánek Tomáš Janda Zdeněk   0-1 H Stehno Pavel
Hrbolka Ladislav H %-% H Němec Pavel Valeš Václav   1-0   Trefný Vlastimil
Havránek Miroslav   0-1   Prymula Roman Hrbolka Ladislav H 0-1   Roj Miroslav
K-2 Z-9  TJ Bohemians-Vyšehrad B (Kropík)   4.4    
Rašík Vítězslav H 1-0 V Meduna Eduard Černoušek Lukáš   1-0   Tichý Vladimír
Tričkov Vasil   %-% H Čech Pavel Táborský Rostislav H 0-1   Pilař Miloslav
Zvára Petr   %-%   Chloupek Stanislav Voříšek Jaroslav   0-1   Vodička Vlastimil
Znamenáček Květoslav   1-0   Netušil Miloslav Illetško Jaroslav   0-1   Svatoš Jan
K-2 Z-10 TJ Slávie Turnov-Synthes. Pardubice (Vltavský)   6.5-1.5    
Lechtýnský Jiří H 1-0   Kárník Pavel Maršálek Zdeněk   1-0 H Petr Martin
Špaček Petr H 1-0 H Bernard Borek Kopal Josef   0-1   Šťastný Jan
Vaculík Martin   1-0   Láznička Viktor Beneš Petr   1-0   Kastner Oldřich
Vltavský Vladimír   %-%   Hošek Milan Hácha Aleš   1-0   Šilar Lubomír
K-2 Z-11 TJ Bonex Teplice-JOLY B (Seliger)   4.4    
Trapl Jindřich   %-% H Vološin Leonid Schauer Jiří   1-0 H Řehořek Martin
Kotek Daniel H 0-1 C Priehoda Vítězslav Bujak Michal H 0-1   Munk Petr
Hadraba Vladimír   %-%   Knížek Jan Vaněk Tomáš   0-1   Záhorbenský Jaroslav
Kovář Vojtěch   1-0   Kolář Pavel Zelený Tomáš H 1-0   Postupa Pavel
K-2 Z-12 Klatovy-TJ Pankrác (Sunek)   4.4    
Novák Pavel   1-0   Řezníček Tomáš Eret Jaroslav   %-%   Kroužel Jaroslav
Pinc Miroslav H 0-1 H Hausner Ivan Gschwendtner Stanisl   1-0   Pick Štěpán
Čedíková Kateřina   1-0 H Možný Miloš Buldrová Monika   0-1   Plešek Jiří
Šott Pavel   0-1   Petr Jan Novák Jaromír   %-%   Urbánková Eva
Pořadí po 2. kole
1 Slavia Hradec Kr. 2 2 0 0 11 4
2 Plzeň I.B 2 2 0 0 11 4
3 Slávie Turnov 2 1 1 0 11 3
4 Pankrác 2 1 1 0 9,5 3
5 Demas Děčín 2 1 0 1 8,5 2
6 JOLY B 2 0 2 0 8 2
7 Synthes. Pardubice 2 1 0 1 8 2
8 Klatovy 2 0 1 1 7,5 1
9 Vyšehrad B 2 0 1 1 7 1
10 Bonex Teplice 2 0 1 1 6,5 1
11 Bohemians 2 0 1 1 5,5 1
12 ČSOB 2 0 0 2 3,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.