Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - třetí kolo 24.11.02

První liga pokračovala třetím kolem, v němž Synthesia Pardubice hostila Bonex Teplice a zvítězila sice těsně, ale naprosto zaslouženě 4,5:3,5. Další výsledky: Pankrác - Plzeň 4,5:3,5, Lysá n/L. - Klatovy 4,5:3,5, Vyšehrad B - Turnov 3,5:4,5, Hradec - Bohemians 3,5:4,5, Litoměřice - Děčín 5,5:2,5


K:3

K:3

Z:13

Pankrác - Plzeň I.B

(Paulovič)

 

4.5:3.5

 

 

Řezníček Tomáš

 

0:1

V

Gross David

Petr Jan

 

%:%

 

Folk Petr

Hausner Ivan

H

1:0

V

Neuman Petr

Pešout Jan

 

0:1

 

Šimůnek Aleš

Možný Miloš

H

%:%

 

Gross Štefan

Pick Štěpán

 

1:0

 

Novák Michal

Polášek Jaroslav

 

%:%

 

Česal Jaroslav

Plešek Jiří

 

1:0

 

Vaindl Jaroslav

K:3

Z:14

JOLY B - Klatovy

(Martan)

 

4.5:3.5

 

 

Vokáč Marek

H

%:%

H

Fiala Robert

Řehořek Martin

H

%:%

 

Šott Pavel

Vološin Leonid

H

1:0

 

Novák Pavel

Munk Petr

 

1:0

 

Gschwendtner Stanisl

Knížek Jan

 

%:%

H

Pinc Miroslav

Záhorbenský Jaroslav

 

0:1

 

Buldrová Monika

Kolář Pavel

 

%:%

 

Čedíková Kateřina

Kožený Pavel

 

%:%

H

Cvikl Michal

K:3

Z:15

Pardubice - Teplice

(Douděra)

 

4.5:3.5

 

 

Pačovský Jiří

H

0:1

 

Trapl Jindřich

Petr Martin

H

1:0

H

Bujak Michal

Bernard Borek

H

1:0

 

Hadraba Vladimír

Šťastný Jan

 

1:0

 

Vaněk Tomáš

Hošek Milan

 

%:%

 

Kovář Vojtěch

Kastner Oldřich

 

0:1

H

Chochol Libor

Hostinský Jiří

 

0:1

 

Schauer Jiří

Šilar Lubomír

 

1:0

H

Chrz Pavel

K:3

Z:16

Vyšehrad B Turnov

(Kubát)

 

3.5:4.5

 

 

Čech Pavel

H

%:%

H

Lechtýnský Jiří

Pilař Miloslav

 

0:1

 

Maršálek Zdeněk

Chloupek Stanislav

 

%:%

H

Špaček Petr

Vodička Vlastimil

 

%:%

 

Kopal Josef

Netušil Miloslav

 

%:%

 

Vaculík Martin

Svatoš Jan

 

1:0

 

Beneš Petr

Tichý Vladimír

 

0:1

 

Vltavský Vladimír

Boukal Petr

 

%:%

 

Hácha Aleš

K:3

Z:17

Hradec Kr. - Bohemians

(Svršek)

 

3.5:4.5

 

 

Nun Jiří

 

%:%

H

Rašík Vítězslav

Prymula Roman

 

%:%

 

Znamenáček Květoslav

Kulhánek Tomáš

 

1:0

 

Jirka Jiří

Stehno Pavel

H

%:%

 

Černoušek Lukáš

Němec Pavel

H

%:%

 

Tričkov Vasil

Hála Bohumil

 

0:1

H

Táborský Rostislav

Pokorný Zdeněk

H

%:%

 

Zvára Petr

Tajovský Martin

 

0:1

 

Illetško Jaroslav

K:3

Z:18

 ČSOB -Děčín

(Kaiser)

 

5.5:2.5

 

 

Doležal Radoslav

H

1:0

 

Horák Michal

Dvořák Jan

H

1:0

 

Kánský Pavel

Vozka Pavel

 

1:0

 

Sejkora Vlastimil

Pletánek Jan

 

1:0

 

Janda Zdeněk

Tupý Martin

H

%:%

H

Hrbolka Ladislav

Kozák Miloš

 

1:0

 

Valeš Václav

Bakalář Petr

 

0:1

 

Havránek Miroslav

Šleich Jan

 

0:1

H

Hrbolka Ladislav

 

 

1.

Slávie Turnov

3

 2

 1

 0

15.0

 5

 7.

Bohemians

3

 1

 1

 1

10.0

 3

2.

Pankrác

3

 2

 1

 0

14.0

 5

 8.

Demas Děčín

3

 1

 0

 2

11.0

 2

3.

Slavia Hradec Kr.

3

 2

 0

 1

14.5

 4

 9.

ČSOB

3

 1

 0

 2

 9.0

 2

4.

Plzeň I.B

3

 2

 0

 1

14.0

 4

10.

Klatovy

3

 0

 1

 2

11.0

 1

5.

JOLY B

3

 1

 2

 0

12.5

 4

11.

Vyšehrad B

3

 0

 1

 2

10.5

 1

6.

Synthes. Pardubice

3

 2

 0

 1

12.5

 4

12.

Bonex Teplice

3

 0

 1

 2

10.0

 1

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.