Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - čtvrté kolo 08.12.02

Ve čtvrtém kole 1. české ligy hostovala silně prořídlá Synthesia Pardubice v Klatovech, ale přesto nedala soupeři žádnou šanci a zvítězila vysoko 7:1. Další výsledky: Plzeň - Děčín 7:1, Bohemians - Litoměřice 4:4, Turnov - Hradec 2:6, Teplice - Vyšehrad 3,5:4,5, Pankrác - Lysá 5:3


K - 4

K - 4

Z - 19

Plzeň I.B - Demas Děčín

(Kobeda)

 

7  -  1

 

 

Neuman Petr

V

1 - 0

 

Sejkora Vlastimil

Folk Petr

 

1 - 0

 

Janda Zdeněk

Michálek Jan

V

1 - 0

H

Hrbolka Ladislav

Šimůnek Aleš

 

% - %

 

Valeš Václav

Gross Štefan

 

% - %

 

Havránek Miroslav

Folková Martina

 

1 - 0

H

Hrbolka Ladislav

Česal Jaroslav

 

1 - 0

 

Kánský Pavel

Váchal Josef

 

1 - 0

 

Havránek Tomáš

K - 4

Z - 20

Bohemians -  ČSOB

(Matyska)

 

4  -  4

 

 

Rašík Vítězslav

H

% - %

H

Vávra Pavel

Choleva Zdeněk

 

1 - 0

 

Pokorný Petr

Tričkov Vasil

 

0 - 1

H

Doležal Radoslav

Dubanský Bohuslav

 

0 - K

 

Pletánek Jan

Zvára Petr

 

% - %

H

Tupý Martin

Táborský Rostislav

H

% - %

 

Kozák Miloš

Znamenáček Květoslav

 

% - %

 

Houser Pavel

Voříšek Jaroslav

 

1 - 0

 

Trojáček Otakar

K - 4

Z - 21

Slávie Turnov - Slavia HK

(Vltavský)

 

2  -  6

 

 

Špaček Petr

H

% - %

 

Nun Jiří

Maršálek Zdeněk

 

0 - 1

H

Stehno Pavel

Vaculík Martin

 

0 - 1

 

Kulhánek Tomáš

Kopal Josef

 

0 - 1

 

Hála Bohumil

Kučera Petr

 

0 - 1

H

Němec Pavel

Hácha Aleš

 

0 - 1

 

Nun Josef

Vltavský Vladimír

 

% - %

 

Vacek Martin

Vyhnálek Bohuslav

H

1 - 0

 

Tichý Miroslav

K - 4

Z - 22

Bonex Teplice - Vyšehrad B

(Seliger)

 

3.5 - 4.5

 

 

Trapl Jindřich

 

1 - 0

V

Meduna Eduard

Schauer Jiří

 

1 - 0

 

Pilař Miloslav

Kotek Daniel

H

% - %

H

Čech Pavel

Bujak Michal

H

% - %

 

Vodička Vlastimil

Hadraba Vladimír

 

0 - 1

 

Chloupek Stanislav

Vaněk Tomáš

 

% - %

 

Svatoš Jan

Kovář Vojtěch

 

0 - 1

 

Tichý Vladimír

Chochol Libor

H

0 - 1

H

Jaček Martin

K - 4

Z - 23

Klatovy - Synthes. Pardubice

(Sunek)

 

1  -  7

 

 

Fiala Robert

H

% - %

H

Konopka Michal

Šott Pavel

 

0 - 1

 

Šťastný Jan

Pinc Miroslav

H

0 - 1

H

Bernard Borek

Novák Jaromír

 

0 - 1

 

Movsesian Mouseg

Pfeifer Miroslav

 

% - %

 

Hošek Milan

Cvikl Michal

H

0 - 1

 

Kastner Oldřich

Čedíková Kateřina

 

0 - 1

H

Petr Martin

Mareš Václav

 

0 - 1

 

Šilar Lubomír

K - 4

Z - 24

Pankrác - JOLY B

(Fischl)

 

5  -  3

 

 

Řezníček Tomáš

 

0 - 1

H

Vološin Leonid

Kroužel Jaroslav

 

1 - 0

 

Záhorbenský Jaroslav

Hausner Ivan

H

% - %

C

Priehoda Vítězslav

Pick Štěpán

 

% - %

 

Valenta Zdeněk

Možný Miloš

H

% - %

 

Knížek Jan

Plešek Jiří

 

% - %

 

Kořenek František

Petr Jan

 

1 - 0

 

Kolář Pavel

Jandovský Viktor

 

1 - 0

 

Jirk Jindřich

 

 

1.

Pankrác

4

 3

 1

 0

19.0

 7

 7.

Bohemians

4

 1

 2

 1

14.0

 4

2.

Plzeň I.B

4

 3

 0

 1

21.0

 6

 8.

Vyšehrad B

4

 1

 1

 2

15.0

 3

3.

Slavia Hradec Kr.

4

 3

 0

 1

20.5

 6

 9.

ČSOB

4

 1

 1

 2

13.0

 3

4.

Synthes. Pardubice

4

 3

 0

 1

19.5

 6

10.

Demas Děčín

4

 1

 0

 3

12.0

 2

5.

Slávie Turnov

4

 2

 1

 1

17.0

 5

11.

Bonex Teplice

4

 0

 1

 3

13.5

 1

6.

JOLY B

4

 1

 2

 1

15.5

 4

12.

Klatovy

4

 0

 1

 3

12.0

 1

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.