Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - páté kolo 05.01.03

V prvním kole 1. české ligy v Novém roce přivítala Synthesia Pardubice doma doposud vedoucí Pankrác Praha a po sedmihodinovém boji ho poslala domů s neuvěřitelným debaklem 7,5:0,5 ! Další výsledky: Lysá - Plzeň B 1,5:6,5, Vyšehrad B - Klatovy 6,5:1,5, Hradec - Teplice 6,5:1,5, Litoměřice - Turnov 3,5:4,5, Děčín - Bohemians 2,5:5,5


K:5

K:5

Z:25

JOLY B - Plzeň I.B

(Saeckl)

 

1.5:6.5

 

 

Vokáč Marek

H

%:%

V

Štoček Jiří

Řehořek Martin

H

0:1

 

Česal Jaroslav

Priehoda Vítězslav

C

0:1

V

Gross David

Munk Petr

 

%:%

 

Folk Petr

Knížek Jan

 

0:1

V

Neuman Petr

Záhorbenský Jaroslav

 

%:%

 

Šimůnek Aleš

Kolář Pavel

 

0:1

 

Gross Štefan

Kořenek František

 

0:1

 

Vaindl Jaroslav

K:5

Z:26

Synthes. Pardubice - TJ Pankrác

(Douděra)

 

7.5:0.5

 

 

Konopka Michal

H

1:0

 

Řezníček Tomáš

Láznička Viktor

 

1:0

 

Petr Jan

Kárník Pavel

 

1:0

H

Hausner Ivan

Hošek Milan

 

1:0

 

Pick Štěpán

Pačovský Jiří

H

%:%

H

Možný Miloš

Šťastný Jan

 

1:0

 

Plešek Jiří

Bernard Borek

H

1:0

 

Polášek Jaroslav

Kastner Oldřich

 

1:0

 

Jandovský Viktor

K:5

Z:27

Vyšehrad B - Klatovy

(Paulovič)

 

6.5:1.5

 

 

Meduna Eduard

V

1:0

H

Fiala Robert

Tichý Vladimír

 

1:0

 

Šott Pavel

Čech Pavel

H

0:1

 

Novák Pavel

Pilař Miloslav

 

1:0

 

Gschwendtner Stanisl

Chloupek Stanislav

 

%:%

H

Pinc Miroslav

Vodička Vlastimil

 

1:0

 

Buldrová Monika

Netušil Miloslav

 

1:0

 

Čedíková Kateřina

Svatoš Jan

 

1:0

 

Novák Jaromír

K:5

Z:28

Slavia Hradec Kr. - TJ Bonex Teplice

(Macoun)

 

6.5:1.5

 

 

Nun Jiří

 

1:0

 

Hadraba Vladimír

Vacek Martin

 

1:0

 

Vaněk Tomáš

Kulhánek Tomáš

 

%:%

 

Kovář Vojtěch

Stehno Pavel

H

1:0

H

Zelený Tomáš

Němec Pavel

H

%:%

 

Schauer Jiří

Trefný Vlastimil

 

1:0

 

Kurka František

Pokorný Zdeněk

H

1:0

H

Bujak Michal

Tajovský Martin

 

%:%

H

Chochol Libor

K:5

Z:29

 ČSOB - TJ Slávie Turnov

(Matyska)

 

3.5:4.5

 

 

Vávra Pavel

H

%:%

H

Špaček Petr

Houser Pavel

 

0:1

 

Maršálek Zdeněk

Doležal Radoslav

H

%:%

 

Vaculík Martin

Pletánek Jan

 

0:1

 

Kopal Josef

Vozka Pavel

 

%:%

 

Kučera Petr

Bartoš Jan

 

1:0

 

Beneš Petr

Tupý Martin

H

1:0

 

Vltavský Vladimír

Kozák Miloš

 

0:1

 

Hácha Aleš

K:5

Z:30

SK Demas Děčín - TJ Bohemians

(Pletánek)

 

2.5:5.5

 

 

Horák Michal

 

0:1

 

Jirka Jiří

Janda Zdeněk

 

1:0

 

Choleva Zdeněk

Sejkora Vlastimil

 

0:1

 

Zvára Petr

Valeš Václav

 

%:%

 

Dubanský Bohuslav

Havránek Miroslav

 

%:%

 

Znamenáček Květoslav

Papay Jindřich

 

0:1

H

Táborský Rostislav

Kánský Pavel

 

%:%

 

Černoušek Lukáš

Havránek Tomáš

 

0:1

 

Voříšek Jaroslav

 

 

1.

Plzeň I.B

5

 4

 0

 1

27.5

 8

 7.

Vyšehrad B

5

 2

 1

 2

21.5

 5

2.

Synthes. Pardubice

5

 4

 0

 1

27.0

 8

 8.

JOLY B

5

 1

 2

 2

17.0

 4

3.

Slavia Hradec Kr.

5

 4

 0

 1

27.0

 8

 9.

 ČSOB

5

 1

 1

 3

16.5

 3

4.

TJ Slávie Turnov

5

 3

 1

 1

21.5

 7

10.

SK Demas Děčín

5

 1

 0

 4

14.5

 2

5.

TJ Pankrác

5

 3

 1

 1

19.5

 7

11.

TJ Bonex Teplice

5

 0

 1

 4

15.0

 1

6.

TJ Bohemians

5

 2

 2

 1

19.5

 6

12.

Klatovy

5

 0

 1

 4

13.5

 1

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.