Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - šesté kolo 19.01.03

Šesté kolo 1. české ligy se vyznačovalo nejtěsnějšími, zato však překvapivými výsledky, díky nimž se Synthesia Pardubice po výhře 4,5:3,5 v Lysé n/L. dostala samostatně do čela tabulky s dvoubodovým náskokem před celou čtveřicí pronásledovatelů ! Další výsledky: Plzeň B - Bohemians 3,5:4,5, Turnov - Děčín 4:4, Teplice - Litoměřice 3,5:4,5, Klatovy - Hradec 4,5:3,5, Pankrác - Vyšehrad B 3,5:4,5


K:6

K:6

Z:31

Plzeň I.B - Bohemians

(Kobeda)

 

3.5:4.5

 

 

Štoček Jiří

V

%:%

H

Rašík Vítězslav

Gross Štefan

 

1:0

 

Znamenáček Kv.

Gross David

V

0:1

 

Jirka Jiří

Česal Jaroslav

 

0:1

 

Černoušek Lukáš

Neuman Petr

V

1:0

 

Tričkov Vasil

Folk Petr

 

1:0

 

Choleva Zdeněk

Juřek Josef

 

0:1

 

Zvára Petr

Šimůnek Aleš

 

0:1

H

Táborský Rostislav

K:6

Z:32

Slávie Turnov - SK Demas Děčín

(Vltavský)

 

4 : 4

 

 

Lechtýnský Jiří

H

1:0

 

Sejkora Vlastimil

Maršálek Zdeněk

 

%:%

 

Janda Zdeněk

Špaček Petr

H

%:%

H

Hrbolka Ladislav

Kopal Josef

 

0:1

 

Valeš Václav

Vaculík Martin

 

%:%

 

Havránek Miroslav

Hácha Aleš

 

0:1

H

Hrbolka Ladislav

Vltavský Vladimír

 

%:%

 

Kánský Pavel

Bindrich Falko

C

1:0

 

Havránek Tomáš

K:6

Z:33

Bonex Teplice -  ČSOB

(Pletánek)

 

3.5:4.5

 

 

Trapl Jindřich

 

1:0

H

Doležal Radoslav

Schauer Jiří

 

%:%

 

Pletánek Jan

Kotek Daniel

H

%:%

 

Vozka Pavel

Bujak Michal

H

0:1

 

Gdovin Ján

Hadraba Vladimír

 

0:1

H

Tupý Martin

Vaněk Tomáš

 

1:0

 

Kozák Miloš

Kovář Vojtěch

 

0:1

H

Dvořák Jan

Zelený Tomáš

H

%:%

 

Trojáček Otakar

K:6

Z:34

Klatovy - Slavia Hradec Kr.

(Sunek)

 

4.5:3.5

 

 

Fiala Robert

H

1:0

 

Nun Jiří

Novák Jaromír

 

0:1

 

Prymula Roman

Novák Pavel

 

0:1

 

Kulhánek Tomáš

Cvikl Michal

H

0:1

H

Stehno Pavel

Šott Pavel

 

1:0

H

Němec Pavel

Turner Radek

 

%:%

 

Trefný Vlastimil

Gschwendtner St.

 

1:0

H

Pokorný Zdeněk

Mareš Václav

 

1:0

 

Roj Miroslav

K:6

Z:35

Pankrác - Vyšehrad B

(Doktor)

 

3.5:4.5

 

 

Řezníček Tomáš

 

%:%

V

Meduna Eduard

Petr Jan

 

0:1

 

Tichý Vladimír

Hausner Ivan

H

%:%

H

Čech Pavel

Kroužel Jaroslav

 

0:1

 

Pilař Miloslav

Možný Miloš

H

%:%

 

Chloupek Stanislav

Pick Štěpán

 

%:%

 

Vodička Vlastimil

Polášek Jaroslav

 

1:0

 

Netušil Miloslav

Plešek Jiří

 

%:%

 

Svatoš Jan

K:6

Z:36

JOLY B - Synthes. Pardubice

(Martan)

 

3.5:4.5

 

 

Vokáč Marek

H

1:0

 

Kárník Pavel

Záhorbenský Jaroslav

 

0:1

 

Hostinský Jiří

Vološin Leonid

H

%:%

H

Pačovský Jiří

Kožený Pavel

 

%:%

H

Petr Martin

Priehoda Vítězslav

C

0:1

 

Láznička Viktor

Pauch Jan

 

0:1

 

Šťastný Jan

Kolář Pavel

 

1:0

 

Hošek Milan

Jirk Aleš

 

%:%

 

Kastner Oldřich

 

 

1.

Synthes. Pardubice

6

 5

 0

 1

31.5

10

 7.

Pankrác

6

 3

 1

 2

23.0

 7

2.

Plzeň I.B

6

 4

 0

 2

31.0

 8

 8.

 ČSOB

6

 2

 1

 3

21.0

 5

3.

Slavia Hradec Kr.

6

 4

 0

 2

30.5

 8

 9.

JOLY B

6

 1

 2

 3

20.5

 4

4.

Slávie Turnov

6

 3

 2

 1

25.5

 8

10.

SK Demas Děčín

6

 1

 1

 4

18.5

 3

5.

Bohemians

6

 3

 2

 1

24.0

 8

11.

Klatovy

6

 1

 1

 4

18.0

 3

6.

Vyšehrad B

6

 3

 1

 2

26.0

 7

12.

Bonex Teplice

6

 0

 1

 5

18.5

 1

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.