Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

09.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - sedmé kolo 09.02.03

Ani v sedmém kole 1. české ligy Synthesia Pardubice nazaváhala a udělila výrazně oslabenému družstvu Sokola Plzeň B (ale přesto v čele s GM Štočkem !) další slušnou nadílku v poměru 6:2 a i nadále zůstává v čele soutěže. Ostatní výsledky: Vyšehrad B - Lysá n/L. 5:3, Hradec - Pankrác 5,5:2,5, Litoměřice - Klatovy 5:3, Děčín - Teplice 3,5:4,5, Bohemians - Turnov 5,5:2,5


K:7

K:7

Z:37

Pardubice - Plzeň I.B

(Banach)

 

6 : 2

 

 

Kárník Pavel

 

%:%

V

Štoček Jiří

Hošek Milan

 

1:0

 

Šimůnek Aleš

Pačovský Jiří

H

%:%

 

Juřek Josef

Hostinský Jiří

 

%:%

 

Folková Martina

Bernard Borek

H

1:0

 

Česal Jaroslav

Petr Martin

H

1:0

 

Váchal Josef

Láznička Viktor

 

%:%

 

Folk Petr

Šťastný Jan

 

1:0

 

Vaindl Jaroslav

K:7

Z:38

Vyšehrad B - JOLY B

(Kropík)

 

5 : 3

 

 

Meduna Eduard

V

%:%

H

Vokáč Marek

Pilař Miloslav

 

1:0

 

Munk Petr

Chloupek Stanislav

 

0:1

C

Priehoda Vítězslav

Svatoš Jan

 

1:0

 

Záhorbenský Jaroslav

Netušil Miloslav

 

1:0

 

Kolář Pavel

Boukal Petr

 

1:0

 

Postupa Pavel

Tichý Vladimír

 

%:%

H

Řehořek Martin

Mlčoušek Milan

 

0:1

 

Jirk Aleš

K:7

Z:39

Hradec Kr. - Pankrác

(Macoun)

 

5.5:2.5

 

 

Nun Jiří

 

%:%

 

Řezníček Tomáš

Prymula Roman

 

1:0

 

Kroužel Jaroslav

Kulhánek Tomáš

 

%:%

H

Hausner Ivan

Stehno Pavel

H

1:0

 

Pešout Jan

Němec Pavel

H

1:0

H

Možný Miloš

Hála Bohumil

 

%:%

 

Pick Štěpán

Pokorný Zdeněk

H

1:0

 

Petr Jan

Tajovský Martin

 

0:1

 

Plešek Jiří

K:7

Z:40

 ČSOB - Klatovy

(Paulovič)

 

5 : 3

 

 

Doležal Radoslav

H

1:0

H

Fiala Robert

Dvořák Jan

H

0:1

 

Orság Miroslav

Vozka Pavel

 

0:1

 

Pfeifer Miroslav

Pletánek Jan

 

%:%

 

Gschwendtner St.

Bakalář Petr

 

%:%

 

Čedíková Kateřina

Gdovin Ján

 

1:0

 

Buldrová Monika

Pokorný Petr

 

1:0

 

Šott Pavel

Kozák Miloš

 

1:0

 

Novák Jaromír

K:7

Z:41

Děčín - Teplice

(Pletánek)

 

3.5:4.5

 

 

Horák Michal

 

1:0

 

Trapl Jindřich

Kánský Pavel

 

1:0

 

Schauer Jiří

Sejkora Vlastimil

 

%:%

H

Kotek Daniel

Janda Zdeněk

 

1:0

H

Bujak Michal

Hrbolka Ladislav

H

0:1

 

Hadraba Vladimír

Valeš Václav

 

0:1

 

Vaněk Tomáš

Havránek Miroslav

 

0:1

 

Kovář Vojtěch

Hrbolka Ladislav

H

0:1

H

Zelený Tomáš

K:7

Z:42

Bohemians - Turnov

(Kaiser)

 

5.5:2.5

 

 

Rašík Vítězslav

H

1:0

 

Vaculík Martin

Choleva Zdeněk

 

0:1

 

Kopal Josef

Jirka Jiří

 

%:%

 

Kučera Petr

Táborský Rostislav

H

1:0

 

Černý Martin

Tričkov Vasil

 

1:0

 

Vltavský Vladimír

Voříšek Jaroslav

 

1:0

 

Beneš Petr

Znamenáček Kv.

 

1:0

 

Maršálek Zdeněk

Hitzgerová Gabriela

 

0:1

H

Vyhnálek Bohuslav

 

 

1.

Synthes. Pardubice

7

 6

 0

 1

37.5

12

 7.

 ČSOB

7

 3

 1

 3

26.0

 7

2.

Slavia Hradec Kr.

7

 5

 0

 2

36.0

10

 8.

TJ Pankrác

7

 3

 1

 3

25.5

 7

3.

TJ Bohemians

7

 4

 2

 1

29.5

10

 9.

JOLY B

7

 1

 2

 4

23.5

 4

4.

Vyšehrad B

7

 4

 1

 2

31.0

 9

10.

TJ Bonex Teplice

7

 1

 1

 5

23.0

 3

5.

Plzeň I.B

7

 4

 0

 3

33.0

 8

11.

SK Demas Děčín

7

 1

 1

 5

22.0

 3

6.

TJ Slávie Turnov

7

 3

 2

 2

28.0

 8

12.

Klatovy

7

 1

 1

 5

21.0

 3

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.