Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - osmé kolo 23.02.03

V osmém kole hrála silně prořídlá Synthesia Pardubice doma s Vyšehradem B a po prohře 3:5 se na ni bodově dotáhla družstva Hradce Králové a Bohemians Praha, přičemž Hradec Králové je o půl bodu ve skore v čele tabulky. Další výsledky: Plzeň - Turnov odloženo, Teplice - Bohemians 2,5:5,5, Klatovy - Děčín 4:4, Pankrác - Litoměřice 4:4, Lysá n/L. - Hradec 3:5


K:8

K:8

Z:43

Plzeň I.B -Turnov

(odloženo na 22.3.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K:8

Z:44

Bonex Teplice - Bohemians

(Seliger)

 

2.5:5.5

 

 

Kotek Daniel

H

0:1

H

Rašík Vítězslav

Bujak Michal

H

1:0

 

Voříšek Jaroslav

Hadraba Vladimír

 

0:1

 

Znamenáček Kv.

Vaněk Tomáš

 

0:1

 

Chura Jan

Kovář Vojtěch

 

0:1

 

Choleva Zdeněk

Zelený Tomáš

H

%:%

 

Illetško Jaroslav

Schauer Jiří

 

0:1

 

Dubanský Bohuslav

Šlangal Lukáš

 

1:0

 

Kalous Miroslav

K:8

Z:45

Klatovy - Demas Děčín

(Sunek)

 

4 : 4

 

 

Fiala Robert

H

1:0

 

Horák Michal

Novák Jaromír

 

%:%

 

Kánský Pavel

Novák Pavel

 

1:0

 

Sejkora Vlastimil

Cvikl Michal

H

0:1

 

Janda Zdeněk

Orság Miroslav

 

1:0

H

Hrbolka Ladislav

Turner Radek

 

%:%

 

Valeš Václav

Buldrová Monika

 

0:1

 

Havránek Miroslav

Mareš Václav

 

0:1

H

Hrbolka Ladislav

K:8

Z:46

Pankrác -  ČSOB

(Paulovič)

 

4 : 4

 

 

Řezníček Tomáš

 

%:%

H

Doležal Radoslav

Kroužel Jaroslav

 

%:%

H

Dvořák Jan

Hausner Ivan

H

%:%

 

Bakalář Petr

Pešout Jan

 

%:%

 

Bartoš Jan

Možný Miloš

H

%:%

 

Houser Pavel

Pick Štěpán

 

%:%

 

Šleich Jan

Petr Jan

 

%:%

 

Pokorný Petr

Plešek Jiří

 

%:%

 

Lamser Jan

K:8

Z:47

JOLY B - Slavia Hradec Kr.

(Saeckl)

 

3 : 5

 

 

Vološin Leonid

H

%:%

 

Nun Jiří

Munk Petr

 

0:1

 

Hála Bohumil

Priehoda Vítězslav

C

%:%

H

Němec Pavel

Záhorbenský Jar.

 

%:%

 

Nun Josef

Knížek Jan

 

0:1

H

Pokorný Zdeněk

Kožený Pavel

 

%:%

 

Tajovský Martin

Řehořek Martin

H

0:1

 

Prymula Roman

Pauch Jan

 

1:0

 

Roj Miroslav

K:8

Z:48

Synthes. Pardubice - Vyšehrad B

(Douděra)

 

3 : 5

 

 

Pačovský Jiří

H

0:1

V

Meduna Eduard

Petr Martin

H

%:%

 

Svatoš Jan

Bernard Borek

H

0:1

 

Chloupek Stanislav

Šťastný Jan

 

0:1

H

Jaček Martin

Hošek Milan

 

1:0

 

Tichý Vladimír

Kastner Oldřich

 

0:1

 

Boukal Petr

Hostinský Jiří

 

%:%

 

Pilař Miloslav

Šilar Lubomír

 

1:0

 

Mlčoušek Milan

 

 

1.

Slavia Hradec Kr.

8

 6

 0

 2

41.0

12

 7.

Pankrác

8

 3

 2

 3

29.5

 8

2.

Synthes. Pardubice

8

 6

 0

 2

40.5

12

 8.

Slávie Turnov

7

 3

 2

 2

28.0

 8

3.

Bohemians

8

 5

 2

 1

35.0

12

 9.

JOLY B

8

 1

 2

 5

26.5

 4

4.

Vyšehrad B

8

 5

 1

 2

36.0

11

10.

Demas Děčín

8

 1

 2

 5

26.0

 4

5.

Plzeň I.B

7

 4

 0

 3

33.0

 8

11.

Klatovy

8

 1

 2

 5

25.0

 4

6.

ČSOB

8

 3

 2

 3

30.0

 8

12.

Bonex Teplice

8

 1

 1

 6

25.5

 3

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.