Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - desáté kolo 23.03.03

V desátém kole 1. české ligy neudržela Synthesia Pardubice krok s čelem tabulky, když po vlažném výkonu podlehla doma Litoměřicím 3,5:4,5. Další výsledky: Plzeň B - Teplice 6:2, Klatovy - Turnov 4,5:3,5, Pankrác - Bohemians 3,5:4,5, Lysá n/L - Děčín 5:3, Vyšehrad B - Hradec 2,5:5,5


K:10

K:10

Z:55

Plzeň I.B - Teplice

(Kobeda)

 

6 : 2

 

 

Gross David

V

%:%

 

Trapl Jindřich

Folk Petr

 

%:%

H

Bujak Michal

Neuman Petr

V

1:0

H

Kotek Daniel

Folková Martina

 

1:0

 

Vaněk Tomáš

Michálek Jan

V

1:0

 

Hadraba Vladimír

Novák Michal

 

1:0

H

Zelený Tomáš

Česal Jaroslav

 

%:%

 

Kovář Vojtěch

Váchal Josef

 

%:%

 

Šlangal Lukáš

K:10

Z:56

Klatovy - Turnov

(Sunek)

 

4.5:3.5

 

 

Fiala Robert

H

%:%

H

Lechtýnský Jiří

Eretová Jana

 

1:0

 

Maršálek Zdeněk

Novák Pavel

 

%:%

H

Špaček Petr

Novák Jaromír

 

1:0

 

Beneš Petr

Čedíková Kateřina

 

1:0

 

Vaculík Martin

Turner Radek

 

0:1

 

Hácha Aleš

Šott Pavel

 

%:%

 

Vltavský Vladimír

Mareš Václav

 

0:1

H

Vyhnálek Bohuslav

K:10

Z:57

Pankrác - Bohemians

(Doktor)

 

3.5:4.5

 

 

Řezníček Tomáš

 

0:1

H

Rašík Vítězslav

Petr Jan

 

%:%

 

Znamenáček Kv.

Hausner Ivan

H

%:%

 

Jirka Jiří

Pick Štěpán

 

1:0

 

Dubanský Bohuslav

Možný Miloš

H

%:%

 

Tričkov Vasil

Plešek Jiří

 

0:1

H

Táborský Rostislav

Polášek Jaroslav

 

%:%

 

Zvára Petr

Urbánková Eva

 

%:%

 

Chura Jan

K:10

Z:58

JOLY B - Děčín

(Vagenknecht)

 

5 : 3

 

 

Vokáč Marek

H

1:0

 

Sejkora Vlastimil

Kolář Pavel

 

%:%

 

Janda Zdeněk

Vološin Leonid

H

1:0

H

Hrbolka Ladislav

Záhorbenský Jar.

 

0:1

 

Valeš Václav

Priehoda Vítězslav

C

1:0

 

Havránek Miroslav

Kožený Pavel

 

%:%

H

Hrbolka Ladislav

Knížek Jan

 

0:1

 

Kánský Pavel

Jirk Aleš

 

1:0

 

Havránek Tomáš

K:10

Z:59

 Pardubice -  ČSOB

(Yáhorovský)

 

3.5:4.5

 

 

Pačovský Jiří

H

0:1

H

Vávra Pavel

Petr Martin

H

%:%

H

Dvořák Jan

Bernard Borek

H

%:%

H

Doležal Radoslav

Šťastný Jan

 

1:0

 

Gdovin Ján

Láznička Viktor

 

%:%

 

Vozka Pavel

Kastner Oldřich

 

1:0

 

Bartoš Jan

Hošek Milan

 

0:1

 

Pokorný Petr

Šilar Lubomír

 

0:1

 

Kozák Miloš

K:10

Z:60

Vyšehrad B - Hradec Kr.

(Paulovič)

 

2.5:5.5

 

 

Meduna Eduard

V

0:1

 

Nun Jiří

Pilař Miloslav

 

0:1

 

Prymula Roman

Chloupek Stanislav

 

%:%

 

Kulhánek Tomáš

Vodička Vlastimil

 

%:%

H

Stehno Pavel

Netušil Miloslav

 

%:%

H

Němec Pavel

Svatoš Jan

 

0:1

 

Hála Bohumil

Tichý Vladimír

 

%:%

H

Pokorný Zdeněk

Mlčoušek Milan

 

%:%

 

Nun Josef

 

Dohrávka 8. kola:

 

K:8

Z:43

Plzeň I.B - Turnov

(Kobeda)

 

4.5:3.5

 

 

Gross David

V

%:%

H

Lechtýnský Jiří

Folk Petr

 

%:%

 

Maršálek Zdeněk

Neuman Petr

V

%:%

H

Špaček Petr

Novák Michal

 

K:0

 

Černý Martin

Michálek Jan

V

%:%

 

Vaculík Martin

Vaindl Jaroslav

 

%:%

 

Beneš Petr

Gross Štefan

 

%:%

 

Vltavský Vladimír

Janoušek Petr

 

%:%

H

Vyhnálek Bohuslav

 

 

1.

Hradec Kr.

10

 8

 0

 2

51.5

16

 7.

Pankrác

10

 4

 2

 4

38.5

10

2.

Bohemians

10

 7

 2

 1

46.0

16

 8.

Turnov

10

 3

 3

 4

39.0

 9

3.

Vyšehrad B

10

 6

 1

 3

43.0

13

 9.

JOLY B

10

 2

 3

 5

35.5

 7

4.

 Pardubice

10

 6

 0

 4

47.0

12

10.

Klatovy

10

 2

 2

 6

31.0

 6

5.

Plzeň I.B

10

 6

 0

 4

47.0

12

11.

Děčín

10

 1

 2

 7

31.5

 4

6.

ČSOB

10

 4

 3

 3

38.5

11

12.

Teplice

10

 1

 2

 7

31.5

 4

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.