Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - jedenácté kolo 07.04.03

V posledním jedenáctém kole 1. české ligy už počtvrté za sebou nedokázala Synthesia Pardubice bodovat a podlehla v Děčíně 3:5. V dramatickém závěru soutěže zvítězila Slavie Hradec Králové nad Plzní 5:3 a po 10 letech se vrací do Extraligy - Blahopřejeme !! Další výsledky: Bohemians - Lysá n/L 3,5:4,5, Litoměřice - Vyšehrad B 4:4, Turnov - Pankrác 5:3, Teplice - Klatovy 4,5:3,5


K:11

K:11

Z:61

Hradec Kr. - Plzeň I.B

(Svršek)

 

5 : 3

 

 

Nun Jiří

 

0:1

V

Gross David

Prymula Roman

 

1:0

 

Šimůnek Aleš

Kulhánek Tomáš

 

1:0

V

Neuman Petr

Vacek Martin

 

1:0

 

Folková Martina

Němec Pavel

H

0:1

V

Michálek Jan

Stehno Pavel

H

1:0

 

Novák Michal

Pokorný Zdeněk

H

%:%

 

Folk Petr

Hála Bohumil

 

%:%

 

Janoušek Petr

K:11

Z:62

ČSOB - Vyšehrad B

(Fischl)

 

4 : 4

 

 

Vávra Pavel

H

0:1

V

Meduna Eduard

Pokorný Petr

 

%:%

 

Tichý Vladimír

Doležal Radoslav

H

%:%

H

Čech Pavel

Pletánek Jan

 

%:%

 

Vodička Vlastimil

Vozka Pavel

 

0:1

 

Chloupek Stanislav

Bartoš Jan

 

%:%

 

Svatoš Jan

Tupý Martin

H

1:0

 

Netušil Miloslav

Kozák Miloš

 

1:0

 

Mlčoušek Milan

K:11

Z:63

Děčín - Synthesia. Pce

(Papay)

 

5 : 3

 

 

Sejkora Vlastimil

 

%:%

H

Konopka Michal

Janda Zdeněk

 

1:0

 

Movsesian Mouseg

Hrbolka Ladislav

H

%:%

 

Láznička Viktor

Valeš Václav

 

1:0

 

Kastner Oldřich

Havránek Miroslav

 

%:%

H

Petr Martin

Hrbolka Ladislav

H

1:0

 

Šilar Lubomír

Kánský Pavel

 

0:1

 

Navrátil František

Klátil Karel

 

%:%

 

Trojan Luboš

K:11

Z:64

Bohemians - JOLY B

(Koreček)

 

3.5:4.5

 

 

Rašík Vítězslav

H

0:1

H

Vološin Leonid

Znamenáček Květoslav

 

1:0

 

Munk Petr

Jirka Jiří

 

0:1

C

Priehoda Vítězslav

Choleva Zdeněk

 

%:%

 

Záhorbenský Jaroslav

Tričkov Vasil

 

0:1

 

Kolář Pavel

Dubanský Bohuslav

 

%:%

 

Kožený Pavel

Zvára Petr

 

%:%

H

Řehořek Martin

Táborský Rostislav

H

1:0

 

Kořenek František

K:11

Z:65

Turnov - Pankrác

(Vagenknecht)

 

5 : 3

 

 

Lechtýnský Jiří

H

%:%

 

Řezníček Tomáš

Černý Martin

 

1:0

 

Pick Štěpán

Vaculík Martin

 

0:1

H

Hausner Ivan

Beneš Petr

 

0:1

 

Plešek Jiří

Kučera Petr

 

1:0

 

Petr Jan

Vyhnálek Bohuslav

H

%:%

 

Jandovský Viktor

Kopal Josef

 

1:0

 

Kroužel Jaroslav

Bindrich Falko

C

1:0

 

Melich Jindřich

K:11

Z:66

Bonex Teplice - Klatovy

(Seliger)

 

4.5:3.5

 

 

Trapl Jindřich

 

1:0

H

Fiala Robert

Vaněk Tomáš

 

0:1

 

Šott Pavel

Hadraba Vladimír

 

0:1

 

Novák Pavel

Kurka František

 

1:0

 

Orság Miroslav

Kovář Vojtěch

 

0:1

 

Pfeifer Miroslav

Chochol Libor

H

1:0

 

Gschwendtner Stanisl

Bujak Michal

H

1:0

 

Čedíková Kateřina

Chrz Pavel

H

%:%

 

Turner Radek

 

 

1.

Hradec Králové.

11

 9

 0

 2

56.5

18

 7.

Turnov

11

 4

 3

 4

44.0

11

2.

Bohemians

11

 7

 2

 2

49.5

16

 8.

Pankrác

11

 4

 2

 5

41.5

10

3.

Vyšehrad B

11

 6

 2

 3

47.0

14

 9.

JOLY B

11

 3

 3

 5

40.0

 9

4.

Synthes. Pardubice

11

 6

 0

 5

50.0

12

10.

Děčín

11

 2

 2

 7

36.5

 6

5.

Plzeň I.B

11

 6

 0

 5

50.0

12

11.

Bonex Teplice

11

 2

 2

 7

36.0

 6

6.

ČSOB

11

 4

 4

 3

42.5

12

12.

Klatovy

11

 2

 2

 7

34.5

 6

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.