Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga - rozlosování 23.09.02

Obsazení 1. České ligy na sezonu 2002/03 bylo poznamenáno vyloučením družstva Holdia Praha ze soutěže pro nezaplacení poplatků za účast v poháru družstev a pokuty vypsané ŠSČR


Domácí Hosté Domácí Hosté
1.kolo 20.10.2002 7.kolo 9.2.2003
Sokol Klatovy Sokol Plzeň B Synthesia Pardubice Sokol Plzeň B
Pankrác Praha Bonex Teplice Vyšehrad Praha B Polabí Sokol Joly B
Polabí Sokol Joly B Slavie Turnov Slavie Hradec Králové Pankrác Praha
Synthesia Pardubice Bohemians Praha ČSOB Litoměřice Sokol Klatovy
Vyšehrad Praha B ŠK Děčín ŠK Děčín Bonex Teplice
Slavie Hradec Králové ČSOB Litoměřice Bohemians Praha Slavie Turnov
2.kolo 10.11.2002 8.kolo 23.2.2003
Sokol Plzeň B ČSOB Litoměřice Sokol Plzeň B Slavie Turnov
ŠK Děčín Slavie Hradec Králové Bonex Teplice Bohemians Praha
Bohemians Praha Vyšehrad Praha B Sokol Klatovy ŠK Děčín
Slavie Turnov Synthesia Pardubice Pankrác Praha ČSOB Litoměřice
Bonex Teplice Polabí Sokol Joly B Polabí Sokol Joly B Slavie Hradec Králové
Sokol Klatovy Pankrác Praha Synthesia Pardubice Vyšehrad Praha B
3.kolo 24.11.2002 9.kolo 9.3.2003
Pankrác Praha Sokol Plzeň B Vyšehrad Praha B Sokol Plzeň B
Polabí Sokol Joly B Sokol Klatovy Slavie Hradec Králové Synthesia Pardubice
Synthesia Pardubice Bonex Teplice ČSOB Litoměřice Polabí Sokol Joly B
Vyšehrad Praha B Slavie Turnov ŠK Děčín Pankrác Praha
Slavie Hradec Králové Bohemians Praha Bohemians Praha Sokol Klatovy
ČSOB Litoměřice ŠK Děčín Slavie Turnov Bonex Teplice
4.kolo 8.12.2002 10.kolo 23.3.2003
Sokol Plzeň B ŠK Děčín Sokol Plzeň B Bonex Teplice
Bohemians Praha ČSOB Litoměřice Sokol Klatovy Slavie Turnov
Slavie Turnov Slavie Hradec Králové Pankrác Praha Bohemians Praha
Bonex Teplice Vyšehrad Praha B Polabí Sokol Joly B ŠK Děčín
Sokol Klatovy Synthesia Pardubice Synthesia Pardubice ČSOB Litoměřice
Pankrác Praha Polabí Sokol Joly B Vyšehrad Praha B Slavie Hradec Králové
5.kolo 5.1.2003 11.kolo 6.4.2003
Polabí Sokol Joly B Sokol Plzeň B Slavie Hradec Králové Sokol Plzeň B
Synthesia Pardubice Pankrác Praha ČSOB Litoměřice Vyšehrad Praha B
Vyšehrad Praha B Sokol Klatovy ŠK Děčín Synthesia Pardubice
Slavie Hradec Králové Bonex Teplice Bohemians Praha Polabí Sokol Joly B
ČSOB Litoměřice Slavie Turnov Slavie Turnov Pankrác Praha
ŠK Děčín Bohemians Praha Bonex Teplice Sokol Klatovy
6.kolo 19.1.2003 Začátky všech utkání jsou v 10,00 hod
Sokol Plzeň B Bohemians Praha
Slavie Turnov ŠK Děčín
Bonex Teplice ČSOB Litoměřice
Sokol Klatovy Slavie Hradec Králové
Pankrác Praha Vyšehrad Praha B
Polabí Sokol Joly B Synthesia Pardubice

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.