Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga dorostu východ - soupisky 03.10.02

Přehled soupisek družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat ve východní skupině 1. české ligy dorostu (jak je zveřejnil vedoucí soutěže).


1 Sokol Vyšehrad B     2 Biomedica Říčany B  
1 Jirousek Michal III 900515/   1 Gergelitz Vaclav 1783 870403/ H
2 Cihak Adam    1502 870814/   2 Oulovsky Pavel 1666 871230/  
3 Kadlec Adam   1431 890121/   3 Fojtu Jan     1776 900401/  
4 Samek Jakub   1516 881003/ H 4 Gergelitz Tomas 1379 890702/ H
5 Straka Ondrej 1323 890710/   5 Mar Tomas     1305 880204/  
6 Hajek Vit     III 880723/   6 Simek Jan     1303 870210/  
7 Ruzicka Ondrej IV 880523/   7 Litvin Milan  III 870429/  
8 Trokanova Andrea IV 905322/   8 Kracik Martin IV 870311/  
9 Straka Vojtech III 931104/   9 Simurdova Zdenka 1300 935727/  
10 Solil Lukas   IV 910618/   10 Brezinova Jana III 905815/  
11 Inquort Vit   IV 930617/   11 Vlcek Jan     III 930616/  
12   12 Rihova Kamila III 915408/  
13   13 Smahel Michal IV 940129/  
14   14 Bezarov Vitalij IV 900513/  
15   15 Kapinus Daniel III 900609/  
16   16 Pilny Tomas   IV 870503/  
17   17 Schejbal Jaroslav IV 931007/  
18   18 Mala Anna     IV 925706/  
19   19 Simcik Cyril  IV 910428/  
20         20   IV 910815/  
3 Lysá n/L     4 Sokol Hradec Králové  
1 Postupa Pavel 1682 880627/   1 Petr Martin   2183 880823/  
2 Svondr Michal 1641 871001/   2 Rozkovec Jiri 1597 880624/  
3 Bouzek Tomas 1599 880202/ H 3 Svagerka Michal III 870428/  
4 Postupa Martin 1487 890801/   4 Skalova Nikola 1328 885203/ H
5 Suchoradska Jana 1307 875312/   5 Kulir Martin  IV 880514/  
6 Fencl Pavel   III 920201/   6 Erbrt Jan     III 900224/ H
7 Onoprienko Antonin III 881118/   7 Glos Jakub    IV 900605/  
8 Kubanek Jan   III 870315/   8 Dvorak David  III 920605/  
9   9 Macejovsky Petr IV 880708/  
10   10 Dvorak Tomas  IV 910310/  
11   11 Oplistil Roman IV 910125/  
12   12 Scehgjuk Sasa IV 870515/  
13   13 Uhlir Jan     IV 941215/  
14   14 Uhlir Jakub   IV 910811/  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
5 Štefanides Polička     6 Spartak Hlinsko  
1 Cerveny Petr  1684 870418/   1 Zamecnik Jan  1506 900124/  
2 Stodola Zdenek 1326 880316/   2 Hanus Michal  III 890130/  
3 Stodola Josef III 890905/   3 Hegr Martin   IV 890406/  
4 Pavlicek Vilem IV 870113/   4 Pesava Jan    V 890725/  
5 Pavlicek Vaclav IV 900108/   5 Kejzlarova Dana IV 875930/  
6 Stodola Jakub III 910507/   6 Vacek Josef   V 920225/  
7 Trkal Tomas   IV 901205/   7 Rott Michal   V 950711/  
8 Laznicka Stanislav IV 900523/   8  
9 Lapacek Milan IV 910814/   9  
10 Gutveis Tadeas IV 921231/   10  
11 Schaffer Ondrej IV 931007/   11  
12 Stodola Marek V 950617/   12  
13   13  
14   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
7 Panda Rychnov n/Kn     8 Jiskra Jaroměř  
1 Zatloukal Vaclav 1863 870331/   1 Rosko Lubos   2068 870419/  
2 Hornicek Ondrej 1563 880105/   2 Back Tomas    1383 870711/  
3 Mareckova Martina 1434 905115/   3 Ebrt Vojtech  III 930907/  
4 Chmelar Vitezslav 1397 870618/   4 Stejskal Jakub III 931026/  
5 Cervinka Rudolf 1434 870129/   5 Schovankova Jana III 885114/ H
6 Hornicek Jan  1303 890128/   6 Lacina Stepan IV 870227/  
7 Hornicek Petr V 920212/   7 Jelinek Petr  III 900708/  
8 Hornicek Pavel V 960118/   8 Srejber Michal IV 930601/  
9 Zahradnik Tomas V 930912/   9 Zoch Vitezslav IV 951024/  
10 Nosek Jakub   V 940409/   10 Daxner Petr   IV 940121/  
11 Svec Jan      V 940329/   11 Jelinek Jiri  IV 880416/  
12   12 Lacina Jan    IV 890602/  
13   13 Vlk Tomas     IV 901012/  
14   14 Vlk Michal    IV 930119/  
15   15 Stovicek Marek IV 910708/  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
9 Lokomotiva Česká Třebová     10 Jiskra Ústí n/O  
1 Zeinert Michal 1587 890915/   1 Blaško Stepan 1617 870622/  
2 Halbrstat David 1401 891104/   2 Jirsa Lukas   1686 870429/  
3 Vondra Lukas  1318 901209/   3 Pokorny Jan   1632 870127/  
4 Petraz Martin V 910128/   4 Macka Martin  1445 870324/  
5 Petrazova Katerina V 880304/   5 Bartošová Lucie III 896021/ H
6 Simek Petr    V 871222/   6 Kapoun Vit    V 950105/  
7 Simek Jan     V 890704/   7 Buben Ondrej  III 890108/  
8 Simek Zdenek  1397 880214/   8 Sabolova Gabriela III 825221/  
9 Schmid Martin V 890410/   9 Rozlilek Jofef V 901016/ H
10 Pavek Petr    V 890520/   10  
11 Horsky Jakub  V 100819/   11  
12 Hlavac Lukas  V 920422/   12  
13 Vencl Jiri    V 930218/   13  
14 Pakosta Jan   V 910802/   14  
15   15  
16   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.