Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga dorostu východ - první a druhé kolo 20.10.02

Dohrávkami odložených utkání bylo ukončeno první dvoukolo 1. české ligy dorostu východ s výsledky: Lysá n/L. - Č.Třebová 5:1, Hradec - Ústí n/O. 2:4, Polička - Rychnov n/Kn. 1:5, Hlinsko - Jaroměř 1:5, Vyšehrad B - Říčany B 1:5, Ústí n/O. - Lysá n/L. 2:4, Č.Třebová - Hradec 3:3, Jaroměř - Polička 5:1, Rychnov n/Kn. - Hlinsko 5,5:0,5.


1

1. Ceska liga vychod - ročník 02/03  Zpráva z kol č. 1 a 2        20.10.02

 

K:1      Z:1       Lysa nad Labem - Loko Ceska Trebova              5 : 1 (14.10.)

Postupa Pavel            1:0       Zeinert Michal             Postupa Martin           1:0       Petraz Martin

Svondr Michal            1:0       Halbrstat David           Suchoradska Jana     0:1       Petrazova Katerin

Bouzek Tomas        H1:0       Vondra Lukas             Fencl Pavel                1:0       Simek Petr

 

K:1      Z:2       Sokol Hradec Kral - Jiskra Usti/O             2 : 4 (14.10.)

Rozkovec Jiri             0:1       Blaško Stepan            Kulir Martin                 %:%    Macka Martin

Svagerka Michal         0:1       Jirsa Lukas                 Glos Jakub                 0:1   H Bartošová Lucie

Skalova Nikola        H %:%    Pokorny Jan               Scehgjuk Sasa           1:0       Kapoum Vit

 

K:1      Z:3       Stefanydes Policka - Panda Rychnov/K              1 : 5 (5.10.)

Cerveny Petr             1:0       Hornicek Ondrej         Stodola Jakub            0:1       Cervinka Rudolf

Stodola Josef             0:1       Mareckova Martina     Trkal Tomas              0:1       Hornicek Jan

Pavlicek ???               0:1       Chmelar Vitezslav      Gutveis Tadeas          0:1       Hornicek Petr

Dosud nezaslaný zápis o utkání, bez záruky podle informace pana Daniela.

 

K:1      Z:4       Spartak Hlinsko - Jiskra Jaromer              1 : 5 (5.10.)

Zamecnik Jan            0:1       Rosko Lubos              Pesava Jan                0:K      Stejskal Jakub

Hanus Michal             0:1       Back Tomas               Kejzlarova Dana         0:1   H Schovankova Jan

Hegr Martin                1:0       Ebrt Vojtech                kontumace                 0:K      Jelinek Petr

 

K:1      Z:5       Sokol Vysehrad B - Biomedica Ricany B             1 : 5 (5.10.)

Jirousek Michal           0:1       Mar Tomas                 Samek Jakub  H         0:1       Simurdova Zdenk

Cihak Adam               %:%    Simek Jan                  Ruzicka Ondrej          0:1       Brezinova Jana

Kadlec Adam             %:%    Litvin Milan                  Trokanova Andrea      0:1       Rihova Kamila

 

K:2      Z:6       Jiskra Usti/O - Lysa nad Labem                 2 : 4

Blaško Stepan            0:1       Postupa Pavel            Macka Martin             0:1       Postupa Martin

Jirsa Lukas                1:0       Svondr Michal             Bartošová Lucie      H %:%    Suchoradska Jan

Pokorny Jan               %:% H Bouzek Tomas           Kapoum Vit                0:1       Fencl Pavel

 

K:2      Z:7       Loko Ceska Trebova - Sokol Hradec Kral                      3 : 3

Zeinert Michal            0:1       Rozkovec Jiri              Petraz Martin             1:0       Kulir Martin

Halbrstat David           0:1       Svagerka Michal         Petrazova Katerina    1:0       Glos Jakub

Vondra Lukas            0:1   H Skalova Nikola            Simek Petr                 1:0       Scehgjuk Sasa

 

K:2      Z:8       Jiskra Jaromer - Stefanydes Policka                    5 : 1

Rosko Lubos             1:0       Cerveny Petr              Stejskal Jakub            0:1       Stodola Jakub

Back Tomas              1:0       Stodola Josef             Schovankova Jana H 1:0       Trkal Tomas

Ebrt Vojtech               1:0       Pavlicek ???               Jelinek Petr                1:0       Gutveis Tadeas

 

K:2      Z:9       Panda Rychnov/K - Spartak Hlinsko                    5.5:0.5

Hornicek Ondrej         %:%    Zamecnik Jan             Cervinka Rudolf          K:0      Pesava Jan

Mareckova Martina     1:0       Hanus Michal              Hornicek Jan              1:0       Kejzlarova Dana

Chmelar Vitezslav      1:0       Hegr Martin                 Hornicek Petr             K:0      kontumace

 

Tabulka po 2. kole:

 

1.         Panda Rychnov/K      2          2         0         0         10.5     4

2.         Jiskra Jaromer           2          2         0         0         10.0     4

3.         Lysa nad Labem        2          2         0         0         9.0      4

4.         Jiskra Usti/O               2          1         0         1         6.0      2

5.         Biomedica Ricany B  1          1         0         0         5.0      2

6.         Sokol Hradec Kral      2          0         1         1         5.0      1

7.         Loko Ceska Trebova  2          0         1         1         4.0      1

8.         Stefanydes Policka    2          0         0         2         2.0      0

9.         Spartak Hlinsko          2          0         0         2         1.5      0

10.       Sokol Vysehrad B       1          0         0         1         1.0      0


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.