Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga dorostu východ - páté a šesté kolo 07.12.02

Třetí dvoukolo 1. české ligy dorostu (včetně dohrávek odložených zápasů) rozdělilo tabulku na dvě poloviny - v té lepší jsou z našich zástupců Ústí n/O. a Č.Třebová, zatímco Polička a Hlinsko se svorně dělí o poslední místo.


1

1. Ceska liga vychod - ročník 02/03     Zpráva z kol č.  3,4,5,6        7.12.02

 

K:3      Z:10     Loko Ceska Trebova - Stefanydes Policka         (Stodola)        5 : 1

Zeinert Michal            0:1       Cerveny Petr              Petrazova Katerina    1:0 Stodola Jakub

Vondra Lukas            1:0       Stodola Josef             Simek Petr                 1:0 Trkal Tomas

Petraz Martin             1:0       Pavlicek Vilem            Schmid Martin            1:0 Schaffer Ondrej

 

K:3      Z:11     Jiskra Usti/O - Spartak Hlinsko     (Stodola)        3 : 3

Blaško Stepan            1:0       Zamecnik Jan             Macka Martin             1:0 Kejzlarova Dana

Jirsa Lukas                0:1       Hanus Michal              Bartošová Lucie      H 1:0 Vacek Josef

Pokorny Jan               0:1       Hegr Martin                 Kapoum Vit                0:1 Rott Michal

 

K:3      Z:12     Sokol Vysehrad B - Lysa nad Labem        (Saeckl)         1.5:4.5

Jirousek Michal           0:1       Postupa Pavel            Straka Ondrej            0:1 Postupa Martin

Kadlec Adam             0:1       Svondr Michal             Hajek Vit                     1:0 Suchoradska Jan

Samek Jakub          H %:% H Bouzek Tomas           Trokanova Andrea      0:1 Fencl Pavel

 

K:3      Z:13     Biomedica Ricany B - Sokol Hradec Kral            (Saeckl)         4 : 2

Mar Tomas                0:1       Rozkovec Jiri              Simurdova Zdenka     1:0 Kulir Martin

Simek Jan                  0:1       Svagerka Michal         Brezinova Jana          1:0 Dvorak David

Litvin Milan                 1:0   H Skalova Nikola            Vlcek Jan                   1:0 Scehgjuk Sasa

 

K:3      Z:14     Panda Rychnov/K - Jiskra Jaromer          (Daniel)          6 : 0

Zatloukal Vaclav         1:0       Ebrt Vojtech                Chmelar Vitezslav      K:0 kontumace

Hornicek Ondrej         1:0       Srejber Michal            Hornicek Jan              K:0 kontumace

Mareckova Martina     1:0       Daxner Petr                Hornicek Petr             K:0 kontumace

 

 

K:4      Z:15     Spartak Hlinsko - Loko Ceska Trebova   (Stodola)        0.5:5.5

Zamecnik Jan            0:1       Zeinert Michal             Kejzlarova Dana         0:1 Petrazova Katerin

Hanus Michal             0:1       Vondra Lukas             Vacek Josef               0:1 Simek Petr

Hegr Martin                %:%    Petraz Martin              Rott Michal                 0:1 Schmid Martin

 

K:4      Z:16     Stefanydes Policka - Jiskra Usti/O           (Stodola)        1 : 5

Cerveny Petr             1:0       Blaško Stepan            Pavlicek Vaclav          0:1 Macka Martin

Stodola Josef             0:1       Jirsa Lukas                 Stodola Jakub            0:1 H Bartošová Luci

Pavlicek Vilem            0:1       Pokorny Jan               Schaffer Ondrej          0:1 Kapoum Vit

 

K:4      Z:17     Sokol Hradec Kral - Sokol Vysehrad B    (Paukert)       4 : 2

Rozkovec Jiri             1:0       Jirousek Michal           Kulir Martin                 0:1 Straka Ondrej

Svagerka Michal         0:1       Kadlec Adam              Dvorak David             1:0 Hajek Vit

Skalova Nikola        H 1:0   H Samek Jakub             Scehgjuk Sasa           1:0 Trokanova Andre

 

K:4      Z:18     Lysa nad Labem - Biomedica Ricany B    (Paukert)       5 : 1

Postupa Pavel            %:%    Oulovsky Pavel          Postupa Martin           1:0 Litvin Milan

Svondr Michal            1:0       Mar Tomas                 Suchoradska Jana     1:0 Vlcek Jan

Bouzek Tomas       H 1:0       Simek Jan                  Fencl Pavel                %:% Rihova Kamila

 

 

Dohrávka 23.11.2002

 

K:5      Z:22     Jiskra Jaromer - Jiskra Usti/O       (Kameník)      0 : 6 kont.

Družstvo Jaroměře bylo kontumováno protože se k zápasu nedostavilo. Sestava soupeře: Blaško S, Jirsa L, Pokorny J, Macka M, Bartošová L, Kapoum V.

Pozdě zaslaný zápis o utkání.

K:6      Z:27     Loko Ceska Trebova - Jiskra Jaromer     (Kamenik)      5.5:0.5

Zeinert Michal            %:%    Rosko Lubos              Simek Petr                 1:0 Srejber Michal

Petraz Martin             1:0       Ebrt Vojtech                Simek Jan                  1:0 Zoch Vitezslav

Petrazova Katerina    1:0       Stejskal Jakub            Schmid Martin            1:0 Daxner Petr

Pozdě zaslaný zápis o utkání.

 

 

Dohrávka 6.12.2002

 

K:5      Z:23     Lysa nad Labem - Sokol Hradec Kral       (Saeckl)         3.5:2.5

Postupa Pavel            0:1       Rozkovec Jiri              Postupa Martin           1:0 Kulir Martin

Svondr Michal            1:0       Svagerka Michal         Suchoradska Jana     %:% Dvorak David

Bouzek Tomas       H 1:0   H Skalova Nikola            Fencl Pavel                 0:1 Scehgjuk Sasa

 

 

Dvakrát kontumovaní hráči v soutěži: Pesava J (Spartak Hlinsko).

 

 

1.         Lysa nad Labem                    5          5          0         0         22.0     10       

2.         Panda Rychnov/K                  5          4          1         0         24.0     9        

3.         Jiskra Usti/O                          6          3          2         1         23.0     8        

4.         Biomedica Ricany B              5          4          0         1         20.0     8        

5.         Loko Ceska Trebova              6          3          1         2         21.5     7        

6.         Jiskra Jaromer                       5          2          0         3         10.5     4

7.         Sokol Vysehrad B                  5          1          1         3         13.5     3

8.         Sokol Hradec Kral                  5          1          1         3         13.5     3

9.         Stefanydes Policka                6          0          1         5         8.5      1

10.       Spartak Hlinsko                      6          0          1         5         5.5      1

 

 

Doplnění soupisky:

Štefanydes Polička – 3. šachovnice:            Adam Sodomka         10.6.1989        IV. VT

Sokol Lysá/L. – 9. šachovnice:                      Tadeáš Baláček         17.4.1995        III.VT host

Jiskra Ústí/O. – na konec soupisky:              Martin Pečinka            16.9.1990        IV.VT

                                                                       Jakub Stejskal            6.11.1991        -

Výše uvední hráči mohou nastoupit od 1.1.2003.

 

 

Pokuty:

-          Uděluji pokutu 100 Kč oddílu Jiskra Ústí/O. za pozdě nahlášené výsledky 5. a 6. kola.

-          Uděluji pokutu 1000 Kč oddílu Jiskra Jaroměř za nenastoupení k utkání 5. kola v Ústí/O.

Pokuty budou vyrovnány po skončení soutěže.

 

 

Na závěr letošního roku přeji všem klidné prožití vánočních svátků, hodně zdraví a radosti za šachovnicí v novém roce 2003.

 

 

            Martin Paukert v.r.

            vedoucí soutěže

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.