Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga dorostu východ - rozlosování 25.09.02

Rozlosována byla 1. česká liga dorostu, skupina východ, ve které náš kraj zastoupují čtyři družstva - Lokomotiva Česká Třebová, Spartak Hlinsko, Štefanides Polička a Jiskra Ústí n/O.


1. kolo -  5.10.02 -  9:00 2. kolo -  5.10.02 -  14:00
V Ústí nad Orlicí:
 1*Lysa nad Labem - Loko Ceska Trebova 6*Jiskra Usti/O - Lysa nad L
 2*Sokol Hradec Kral - Jiskra Usti/O 7*Loko Ceska Trebova - Sokol Hradec Kral
V Hlinsku:
 3*Stefanides Policka - Panda Rychnov/K 8*Jiskra Jaromer - Stefanides Policka
 4*Spartak Hlinsko - Jiskra Jaromer 9*Panda Rychnov/K - Spartak Hlinsko
Na Vyšehradě:
 5*Sokol Vysehrad B - Biomedica Ricany B
 3. kolo -  9.11.02 -  9:00 4. kolo -  9.11.02 -  14:00 -
V Poličce:
10*Loko Ceska Trebova - Stefanides Policka 15*Spartak Hlinsko - Loko Ceska Trebova
11*Jiskra Usti/O - Spartak Hlinsko 16*Stefanides Policka - Jiskra Usti/O
V Lysé/L:
12*Sokol Vysehrad B - Lysa nad Labem 17*Sokol Hradec Kral - Sokol Vysehrad
13*Biomedica Ricany B - Sokol Hradec Kral 18*Lysa nad Labem - Biomedica Ricany B
V Rychnově:
14*Panda Rychnov/K - Jiskra Jaromer
 5. kolo -  7.12.02 -  9:00 6. kolo -  7.12.02 -  14:00 -
V Říčanech:
19*Stefanides Policka - Sokol Vysehrad B 24*Biomedica Ricany B - Stefanides Policka
20*Spartak Hlinsko - Biomedica Ricany B 25*Sokol Vysehrad B - Spartak Hlinsko
V České Třebové:
21*Panda Rychnov/K - Loko Ceska Trebova 26*Jiskra Usti/O - Panda Rychnov/K
22*Jiskra Jaromer - Jiskra Usti/O 27*Loko Ceska Trebova - Jiskra Jaromer
V Lysé/L:
23*Lysa nad Labem - Sokol Hradec Kral
 7. kolo - 25.01.03 -  9:00 8. kolo - 25.01.03 -  14:00 -
V Rychnově/K.:
28*Sokol Vysehrad B - Panda Rychnov/K 33*Jiskra Jaromer - Sokol Vysehrad B
29*Biomedica Ricany B - Jiskra Jaromer 34*Panda Rychnov/K - Biomedica Ricany B
V Hradci Králové:
30*Lysa nad Labem - Stefanides Policka 35*Spartak Hlinsko - Lysa nad Labem
31*Sokol Hradec Kral - Spartak Hlinsko 36*Stefanides Policka - Sokol Hradec Kral
V České Třebové:
32*Loko Ceska Trebova - Jiskra Usti/O
 9. kolo - 12.04.03 -  9:00 10. kolo - 12.04.03 -  14:00 -
V Jaroměři:
37*Panda Rychnov/K - Lysa nad Labem 42*Sokol Hradec Kral - Panda Rychnov/K
38*Jiskra Jaromer - Sokol Hradec Kral 43*Lysa nad Labem - Jiskra Jaromer
Na Vyšehradě:
39*Loko Ceska Trebova - Sokol Vysehrad B 44*Biomedica Ricany B - Loko Ceska Trebova
40*Jiskra Usti/O - Biomedica Ricany B 45*Sokol Vysehrad B - Jiskra Usti/O
V Poličce:
41*Stefanides Policka - Spartak Hlinsko

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.