Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga východ - rozlosování 23.09.02

Ani obsazení 2.ČL východ pro sezónu 2002/03 se neobešlo bez překvapení - v soutěži setrvává Sokol Kolín B (pod názvem Polabí Sokol Joly C).


Domácí Hosté Domácí Hosté
1.kolo 13.10.2002 7.kolo 26.1.2003
TJ+DDM Chrudim Jiskra Havlíčkův Brod Bohemians Praha B Jiskra Havlíčkův Brod
Polabí Sokol Joly C Ave-kontakt Pardubice Synthesia Pardubice B Jiskra Hořice
Jiskra Hořice Panda Rychnov n/Kn. Biomedica Říčany Polabí Sokol Joly C
Bohemians Praha B Spartak Vlašim Spartak Vrchlabí TJ+DDM Chrudim
Synthesia Pardubice B Sokol Praha Kobylisy Sokol Praha Kobylisy Ave-kontakt Pardubice
Biomedica Říčany Spartak Vrchlabí Spartak Vlašim Panda Rychnov n/Kn.
2.kolo 3.11.2002 8.kolo 16.2.2003
Jiskra Havlíčkův Brod Spartak Vrchlabí Jiskra Havlíčkův Brod Panda Rychnov n/Kn.
Sokol Praha Kobylisy Biomedica Říčany Ave-kontakt Pardubice Spartak Vlašim
Spartak Vlašim Synthesia Pardubice B TJ+DDM Chrudim Sokol Praha Kobylisy
Panda Rychnov n/Kn. Bohemians Praha B Polabí Sokol Joly C Spartak Vrchlabí
Ave-kontakt Pardubice Jiskra Hořice Jiskra Hořice Biomedica Říčany
TJ+DDM Chrudim Polabí Sokol Joly C Bohemians Praha B Synthesia Pardubice B
3.kolo 17.11.2002 9.kolo 2.3.2003
Polabí Sokol Joly C Jiskra Havlíčkův Brod Synthesia Pardubice B Jiskra Havlíčkův Brod
Jiskra Hořice TJ+DDM Chrudim Biomedica Říčany Bohemians Praha B
Bohemians Praha B Ave-kontakt Pardubice Spartak Vrchlabí Jiskra Hořice
Synthesia Pardubice B Panda Rychnov n/Kn. Sokol Praha Kobylisy Polabí Sokol Joly C
Biomedica Říčany Spartak Vlašim Spartak Vlašim TJ+DDM Chrudim
Spartak Vrchlabí Sokol Praha Kobylisy Panda Rychnov n/Kn. Ave-kontakt Pardubice
4.kolo 1.12.2002 10.kolo 16.3.2003
Jiskra Havlíčkův Brod Sokol Praha Kobylisy Jiskra Havlíčkův Brod Ave-kontakt Pardubice
Spartak Vlašim Spartak Vrchlabí TJ+DDM Chrudim Panda Rychnov n/Kn.
Panda Rychnov n/Kn. Biomedica Říčany Polabí Sokol Joly C Spartak Vlašim
Ave-kontakt Pardubice Synthesia Pardubice B Jiskra Hořice Sokol Praha Kobylisy
TJ+DDM Chrudim Bohemians Praha B Bohemians Praha B Spartak Vrchlabí
Polabí Sokol Joly C Jiskra Hořice Synthesia Pardubice B Biomedica Říčany
5.kolo 15.12.2002 11.kolo 30.3.2003
Jiskra Hořice Jiskra Havlíčkův Brod Biomedica Říčany Jiskra Havlíčkův Brod
Bohemians Praha B Polabí Sokol Joly C Spartak Vrchlabí Synthesia Pardubice B
Synthesia Pardubice B TJ+DDM Chrudim Sokol Praha Kobylisy Bohemians Praha B
Biomedica Říčany Ave-kontakt Pardubice Spartak Vlašim Jiskra Hořice
Spartak Vrchlabí Panda Rychnov n/Kn. Panda Rychnov n/Kn. Polabí Sokol Joly C
Sokol Praha Kobylisy Spartak Vlašim Ave-kontakt Pardubice TJ+DDM Chrudim
6.kolo 12.1.2003 Začátky všech utkání jsou v 10,00 hod
Jiskra Havlíčkův Brod Spartak Vlašim
Panda Rychnov n/Kn. Sokol Praha Kobylisy
Ave-kontakt Pardubice Spartak Vrchlabí
TJ+DDM Chrudim Biomedica Říčany
Polabí Sokol Joly C Synthesia Pardubice B
Jiskra Hořice Bohemians Praha B

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.