Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga východ - soupisky družstev 02.10.02

Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat ve 2. české lize, skupina východ


1 TJ+DDM Chrudim     2 Polabí Sokol Joly C    
1 Stehno Pavel 2252F 10.10.83   1 Šuráň Jan 2388F 20.3.77 V
2 Řezníček Jan 2190F 22.1.58   2 Chmiel Pavel 2287F 9.3.65 H
3 Sabol Marian 2327F 18.8.66 H 3 Moravec Michal 2289F 28.3.67 ZK
4 Němec Pavel 2322F 14.12.56 K 4 Jedlička Aleš 2256F 5.2.72  
5 Pokorný Zdeněk 2282F 29.7.55 ZK 5 Efler Lukáš 2279F 30.3.74  
6 Hlaváček Robert 2218F 6.4.75   6 Efler David 2185F 1.5.72  
7 Bujnoch Radek 2154F 15.4.78   7 Lorenc Tomáš 2183F 6.2.67 H
8 Vařejčko Josef 2198F 13.9.64   8 Beneš Petr 2143F 6.3.67 K
9 Onderek David 2117F 26.7.70   9 Marek Miroslav 2169F 23.8.82  
10 Kokeš Bohuslav 2083F 3.7.68   10 Černý Jan 2099F 7.8.57 H
11 Krys Jaromír 2050F 29.1.65   11 Rybák Milan 2232F 28.11.53  
12 Jarábek Vratislav 2060 12.4.80   12 Vávra Radim 2083F 15.7.72 H
13   13 Hála Viktor 2080 3.10.64  
14   14 Vinklárek Ondřej 2087F 9.9.83 H
15   15 Franc Lubor 1901 25.8.53  
16   16 Tomek Bohuslav 1957 28.3.63  
17   17 Vlasák Jiří 1902 19.2.57  
18   18  
19   19  
20         20        
3 Jiskra Hořice       4 Bohemians Praha B    
1 Novotný Jaroslav 2220F 26.1.65 H 1 Choleva Zdeněk 2286F 4.8.54  
2 Dušek Martin 2103F 16.6.73 K 2 Chura Jan 2188F 7.3.72  
3 Kořínek Ondřej 2081F 17.5.85   3 Hájek Ján 2203F 12.10.69 H
4 Roško Luboš 2068 19.4.87 H 4 Hitzgerová Gabriela 2225F 20.8.79  
5 Šedivý Aleš 2098 12.7.55 ZK 5 Vanka Miloslav 2243F 22.10.41  
6 Šmíd Jaroslav 2102F 20.9.73 H 6 Illetško Jaroslav 2173F 1.8.42 ZK
7 Fikr Lukáš 1864 6.12.80   7 Kopička Karel 2156F 5.8.50  
8 Baláž René 1950 20.11.75   8 Kalous Miroslav 2089F 13.7.67 K
9 Luštinec Vladimír 1997 5.5.58   9 Kawaciuková Zuzana 2085F 9.12.75  
10 Matonoha Ctirad 1980 21.10.74   10 Pokorný Milan 2091F 27.11.69  
11 Kašpar Ladislav 1866 23.6.73   11 Korsa Jindřich 1996F 5.9.70  
12 Kos Pavel 1785 20.9.61   12 Šmíd Miroslav 2069 22.5.83  
13 John Jiří 1854 8.5.61   13 Rohan Michal 2003 4.1.76  
14 Bukvic Jiří 1787 8.12.46   14 Lukeš Martin 2091F 17.12.76  
15 Duchoň Vladimír 1873 15.3.60   15 Matějka Petr 2066F 22.1.59  
16 Lubich Václav 14.7.50   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
5 Synthesia Pardubice B   6 Biomedica Říčany    
1 Hošek Milan 2265F 21.7.71 V 1 Černý Martin 2227F 15.4.65 H
2 Hostinský Jiří 2221F 3.9.55 V 2 Kořenová Martina 2216F 26.4.75 H
3 Kourek Josef 2267F 25.3.65 H 3 Voráček Miroslav 2178F 15.2.83  
4 Mojžíš Jaroslav 2243F 14.2.43 H 4 Baran Peter 2179F 20.7.55 C
5 Šťastný Jan 2188F 15.11.79   5 Hrubant Ivan 2173F 12.11.61  
6 Navrátil František 2205F 7.5.43 K 6 Růžička Zdeněk 2131F 7.7.46 H
7 Movsesian Mouseg 2203F 23.9.49   7 Petras Milan 2119F 2.6.59 H
8 Kastner Oldřich 2188F 9.2.61   8 Straka Jaroslav 2168F 2.7.55  
9 Šilar Lubomír 2128F 10.2.54 ZK 9 Vavřinec Tomáš 2128F 28.9.62  
10 Šebesta Petr 2179F 11.4.71   10 Pospíšil Evžen 2104F 12.8.55  
11 Trojan Luboš 2104F 23.11.42   11 Říha Jaroslav 2080F 5.12.60  
12 Hejkrlík Filip 2079F 18.9.79 H 12 Voráček Zdeněk 2058 30.8.59  
13 Just Pavel 2031 13.8.47 H 13 Doležal Radoslav 2012F 3.5.48  
14 Lukášek Jiří 1942 21.10.72   14 Buřil Petr 2004 10.2.63  
15 Letáček Ondřej 1864 11.5.80   15 Adamík František 1876 20.10.47  
16 Picka Michal 1919 6.8.79   16  
17   17  
18   18  
19   19  
20         20        
7 Spartak Vrchlabí       8 Sokol Praha Kobylisy  
1 Jüptner Jan 2211F 21.3.80 H 1 Bělaška Přemysl 2297F 21.2.74 H
2 Fiala Jaroslav 2267F 8.7.56   2 Dvořák Jan 2266F 5.2.80  
3 Hála Bohumil 2234F 22.6.74 H 3 Paulovič Martin 2220F 27.6.77  
4 Štursa Jan 2220F 1.10.59 ZK 4 Šimek Petr 2138F 17.11.86  
5 Bláha Milan 2216F 13.9.59 H 5 Kopta Pavel 2237F 7.3.68  
6 Špaček Libor 2171F 25.11.78   6 Matras Ondřej 2246F 20.7.78 H
7 Chalupecký Vladimír 2147F 29.10.53   7 Hoffmann Matěj 2124F 29.12.81  
8 Steiner Petr 2021 20.5.45 H 8 Paulovič Tomáš 2175F 7.2.79 H
9 Buchar Petr 2055F 30.10.60   9 Janda Jiří 2115 2.2.69  
10 Tejkal Lubomír 2020 28.2.52 K 10 Adámek Petr 2122F 26.3.79 H
11 Hásek Pavel 1931 1.7.46 H 11 Pištík Petr 2176F 1.6.68  
12 Flégl Vlastimil 1817 19.12.53   12 Novák Matyáš 2057 27.1.82  
13   13 Baborovský Zdeněk 1984 2.4.51  
14   14 Stejskal Pavel 1958 28.10.70  
15   15 Turek Karel 1941 13.11.42 K
16   16 Grus Jan 1936 30.1.78  
17   17 Rozsypal Filip 1925 9.3.83  
18   18 Kovář Petr 1867 25.1.71 ZK
19   19  
20         20        
9 Spartak Vlašim       10 Panda Rychnov n/Kn.  
1 Soural Jan 2152F 4.7.76   1 Kačírek Petr 2305F 5.2.76 H, ZK
2 Volák Michal 2151F 23.9.74 H 2 Červinka Michal 2215F 8.10.84  
3 Vojta Tomáš 2244F 10.4.76 K 3 Novotný Josef 2187F 3.1.51  
4 Mejzlík Ondřej 2114 21.6.87   4 Hudziak Pawel 2194F 20.1.82 C
5 Horák Vladimír 2126F 11.2.52   5 Rydl František 2144F 14.2.80  
6 Daneš Jaroslav 2107 15.5.78 H 6 Pirklová Hana 2155F 15.7.82  
7 Pecháček Stanislav 2163F 21.3.63   7 Jiruše Josef 2118F 26.2.72 H
8 Vojta Pavel 2179F 24.8.77   8 Kolovratník Miloš 2111F 20.12.64  
9 Mejzlík Vojtěch 2035 4.7.85   9 Daniel Jiří 2090F 30.11.53 K
10 Matějovský Ondřej 1923 9.12.75 ZK 10 Rychlik Piotr 2109F 12.1.85 C
11 Innemann František 1836 29.12.47   11 Machlowski Slawomir 2069F 13.9.71 C
12 Prokop Jiří 1822 21.9.71   12 Klíma Miloš 2015 19.8.46  
13 Houdek Daniel 1785 18.12.70   13 Krejcar Pavel 1895 22.3.45  
14   14 Šípek Vítězslav 1868 11.10.85  
15   15 Zatloukal Václav 1863 31.3.87  
16   16 Pavelka Vladimír 1835 24.3.80  
17   17 Papáček Tomáš 1843 27.11.70  
18   18  
19   19  
20         20        
11 Ave-kontakt Pardubice     12 Jiskra Havlíčkův Brod  
1 Bernášek Jan 2422F 31.5.86 V 1 Šenkýř Vladimír 2236F 6.7.58  
2 Prandstetter Eduard 2365F 15.12.48   2 Tůma Jiří 2172F 6.11.86  
3 Krupková Petra 2296F 23.4.76   3 Černovský Jiří 2156F 11.3.74 H
4 Hlavnička Jiří 2256F 17.10.70 ZK 4 Běloušek Michal 2110F 30.12.66  
5 Pošta Petr 2194F 23.9.83   5 Jelínek Václav 2120F 29.10.51  
6 Šklíba Martin 2114F 22.11.81   6 Štolba Miloš 2106 29.11.74 H
7 Sýkora Josef 2155F 16.3.46   7 Šplíchal Petr 2075F 24.1.74 ZK
8 Kaderka Radek 2210F 20.4.82   8 Strnad Josef 2088F 22.2.58 K
9 Petuchov Sergej 2270F 21.8.54   9 Keller Daniel 2119F 29.9.70 H
10 Šír Zbyněk 2143F 7.9.71   10 Fiala Zdeněk 1948 14.4.65 H
11 Veselý Tomáš 2094F 5.1.71 K 11 Rosecký Jan 1946 4.11.82  
12 Smutný Jan 2117F 29.12.66   12 Pertl Jaroslav 1869 2.2.51  
13 Šlosar Jan 2080F 20.12.70   13 Holata Miroslav 1779 3.4.60  
14 Korol Jiří 2088F 19.3.61   14 Berger Tomáš 1860 3.2.87  
15 Vobořil Pavel 2109F 27.11.41   15 Brož Pavel 1794 14.6.75  
16 Nadrchal Tomáš 2028F 30.5.79   16 Netušil Jakub 1719 1.5.86  
17 Novák Aleš 2063F 28.9.78   17  
18 Prokůpek Marek 1878 4.4.81   18  
19 Třasák Ondřej 1981 29.9.75   19  
20         20        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.