Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga východ - první kolo 14.10.02

V prvním kole 2.české ligy východ si naši zástupci připsali plný bodový zisk - Ave-kontakt Pardubice zvítězil v Kolíně 4,5:2,5 (+ 1 partie protest), Chrudim doma porazila nováčka Havlíčkův Brod těsně 5:3 a v souboji dalších nováčků Synthesia Pardubice B doma se štěstím zvítězila nad Prahou-Kobylisy nejtěsnějším poměrem 4,5:3,5.


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

         ŠO+DDM Chrudim - TJ Jiskra Havlíčkův Brod Polabí Sokol Kolín C - AVE-Kontakt Pardubice

Rozhodčí: František Houška    Rozhodčí: kapitáni

    1.     Stehno Pavel  1:0 Šenkýř Vladimír              1. Chmiel Pavel                1/2 Hlavnička Jiří

    2.     Řezníček Jan   1/2 Tůma Jiří                            2. Moravec Michal           0:1 Pošta Petr

    3.     Sabol Marian  1:0 Černovský Jiří                 3. Jedlička Aleš                1/2 Šklíba Martin

    4.     Němec Pavel   1/2 Běloušek Michal            4. Efler David                    1/2 Sýkora Josef

    5.     Pokorný Zdeněk   1:0     Jelínek Václav   5. Beneš Petr                     0:1 Kaderka Radek

    6.     Bujnoch Radek   0:1     Štolba Miloš      6. Marek Miroslav           0:1 Petuchov Sergej

    7.     Vařejčko Josef 1:0 Šplíchal Petr                    7. Černý Jan                       1:0 Veselý Tomáš

    8.     Krys Jaromír    0:1 Strnad Josef                      8. Vávra Radim                  0:1 Smutný Jan

               5 : 3                  2.5 : 5.5

TJ Jiskra Hořice - Panda Rychnov nad Kněžnou    TJ Bohemians Praha B - TJ Spartak Vlašim

   Rozhodčí: Jiří John     Rozhodčí: Rudolf Vyskočil

    1.     Novotný Jaroslav   0:1     Červinka Michal      1.     Choleva Zdeněk   1/2     Soural Jan

    2.     Dušek Martin 1:0 Novotný Josef                 2. Vanka Miloslav           1/2 Vojta Tomáš

    3.     Kořínek Ondřej   1/2     Hudziak Pawel 3. Illetško Jaroslav          1:0 Mejzlík Ondřej

    4.     Šmíd Jaroslav  0:1 Rydl František                4. Kopička Karel              0:1 Horák Vladimír

    5.     Fikr Lukáš       0:1 Pirklová Hana                 5. Kalous Miroslav         1:0 Daneš Jaroslav

    6.     Baláž René       0:1 Jiruše Josef                        6. Pokorný Milan            0:1 Pecháček Stanislav

    7.     Luštinec Vladimír                         1/2 Daniel Jiří                         7. Korsa Jindřich              1:0 Vojta Pavel

    8.     Matonoha Ctirad   0:1     Rychlik Piotr    8. Matějka Petr                 0:1 Mejzlík Vojtěch

               2 : 6                        4 : 4

        Synthesia Pardubice B - TJ Sokol Praha - Kobylisy    Tourist Biomedica Říčany - Sklípek Spartak Vrchlabí

Rozhodčí: Svatoslav Záhorovský  Rozhodčí: Jaroslav Říha

    1.     Kourek Josef   1/2 Dvořák Jan                       1. Černý Martin                1/2 Fiala Jaroslav

    2.     Šťastný Jan      1/2 Paulovič Martin             2. Voráček Miroslav        1/2 Hála Bohumil

    3.     Navrátil František                        1:0 Šimek Petr                        3. Hrubant Ivan                1/2 Štursa Jan

    4.     Movsesian Mouseg                          0:1 Kopta Pavel                     4. Petras Milan                 1/2 Bláha Milan

    5.     Kastner Oldřich   1:0     Matras Ondřej   5. Straka Jaroslav             1/2 Špaček Libor

    6.     Šilar Lubomír 1:0 Hoffmann Matěj               6. Vavřinec Tomáš            1/2 Chalupecký Vladimír

    7.     Hejkrlík Filip 1/2 Janda Jiří                           7. Říha Jaroslav                1/2 Steiner Petr

    8.     Just Pavel        0:1 Novák Matyáš                 8. Voráček Zdeněk           1/2 Buchar Petr

           4.5 : 3.5                        4 : 4

 

Tabulka po 1. kole

                   1. Panda Rychnov nad Kněžnou      1   1  0                    0   2  6                     :   2

                   2. AVE-Kontakt Pardubice     1   1  0                    0   2                 5.5   : 2.5

                   3. ŠO+DDM Chrudim 1                    1   0  0                    2   5   :                    3

                   4.   TJ Synthesia Pardubice B                  1   1  0                    0   2                 4.5   : 3.5

                   5.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí       1   0  1                    0   1  4                     :   4

                   5.   TJ Spartak Vlašim  1  0                    1   0  1                    4   :   4

                   5.   TJ Tourist Biomedica Říčany         1   0  1                    0   1  4                     :   4

                   5.   TJ Bohemians Praha B                    1   0  1                    0   1  4                     :   4

                   9.   TJ Sokol Praha - Kobylisy      1   0  0                    1   0                 3.5   : 4.5

                 10.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod             1   0  0                    1   0  3                     :   5

                 11. Polabí Sokol Kolín C                  1   0  0                    1   0                 2.5   : 5.5

                 12.   TJ Jiskra Hořice 1   0  0                    1   0  2                     :   6

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.