Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. česká liga východ - druhé kolo 13.11.02

I ve druhém kole 2. České ligy východ byli naši zástupci převážně úspěšní - Chrudim zvítězila nad Kolínem 5,5:2,5 a Ave-kontakt Pardubice porazil Hořice 5:3, naprázdno však vyšla Synthesia Pardubice B ve Vlašimi po prohře 3,5:4,5.


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

Jiskra Havlíčkův Brod - Sklípek Spartak Vrchlabí Sokol Praha Kobylisy - Tourist Biomedica Říčany

               Rozhodčí: Petr Šplíchal                                                Rozhodčí: Richard Fischl

   1.     Šenkýř Vladimír              0:1      Jüptner Jan                                          1.     Bělaška Přemysl             0:1      Voráček Miroslav

   2.     Tůma Jiří                            0:1      Hála Bohumil                                    2.     Dvořák Jan                       1:0      Baran Peter

   3.     Černovský Jiří                 0:1      Štursa Jan                                            3.     Paulovič Martin             1:0      Petras Milan

   4.     Běloušek Michal            0:1      Bláha Milan                                       4.     Šimek Petr                        0:1      Straka Jaroslav

   5.     Jelínek Václav                 0:1      Špaček Libor                                     5.     Kopta Pavel                    1:0      Vavřinec Tomáš

   6.     Štolba Miloš                    1:0      Chalupecký Vladimír                      6.     Matras Ondřej                 1/2      Pospíšil Evžen

   7.     Šplíchal Petr                    1:0      Buchar Petr                                        7.     Paulovič Tomáš              1:0      Říha Jaroslav

   8.     Strnad Josef                      0:1      Tejkal Lubomír                                 8.     Janda Jiří                           1/2      Doležal Radoslav

                            2 : 6                                                                              5 : 3

TJ Spartak Vlašim - TJ Synthesia Pardubice B Panda Rychnov nad Kněžnou - TJ Bohemians Praha B

               Rozhodčí: Tomáš Vojta                                                   Rozhodčí: Jiří Daniel

   1.     Volák Michal                   1/2      Hošek Milan                                      1.     Kačírek Petr                    1:0      Hitzgerová Gabriela

   2.     Vojta Tomáš                     1/2      Šťastný Jan                                         2.     Červinka Michal            0:1      Vanka Miloslav

   3.     Mejzlík Ondřej               1/2      Navrátil František                            3.     Novotný Josef                 0:1      Illetško Jaroslav

   4.     Horák Vladimír               1:0      Movsesian Mouseg                         4.     Hudziak Pawel               1:0      Kalous Miroslav

   5.     Daneš Jaroslav                0:1      Šilar Lubomír                                    5.     Rydl František                1/2      Pokorný Milan

   6.     Pecháček Stanislav        1:0      Trojan Luboš                                     6.     Pirklová Hana                1:0      Korsa Jindřich

   7.     Vojta Pavel                      1/2      Hejkrlík Filip                                    7.     Kolovratník Miloš        0:1      Šmíd Miroslav

   8.     Mejzlík Vojtěch              1/2      Just Pavel                                           8.     Pavelka Vladimír           1:0      Matějka Petr

                          4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

AVE-Kontakt Pardubice - TJ Jiskra Hořice            ŠO+DDM Chrudim - Polabí Sokol Kolín C

               Rozhodčí: Jiří Pyskatý                                                 Rozhodčí: Pavel Vobořil

   1.     Pošta Petr                         0:1      Novotný Jaroslav                             1.     Stehno Pavel                   1/2      Moravec Michal

   2.     Šklíba Martin                  1:0      Dušek Martin                                    2.     Řezníček Jan                    0:1      Jedlička Aleš

   3.     Sýkora Josef                     1:0      Kořínek Ondřej                                3.     Sabol Marian                   1:0      Efler Lukáš

   4.     Kaderka Radek                0:1      Šmíd Jaroslav                                     4.     Němec Pavel                    1/2      Efler David

   5.     Petuchov Sergej             1:0      Fikr Lukáš                                          5.     Pokorný Zdeněk            1:0      Marek Miroslav

   6.     Veselý Tomáš                   1:0      Baláž René                                          6.     Hlaváček Robert            1:0      Hála Viktor

   7.     Smutný Jan                       1:0      Kašpar Ladislav                               7.     Bujnoch Radek               1:0      Vinklárek Ondřej

   8.     Třasák Ondřej                  0:1      Kos Pavel                                           8.     Vařejčko Josef                 1/2      Franc Lubor

                            5 : 3                                                                           5.5 : 2.5

 

Tabulka po 2. kole

           1.-3.   AVE-Kontakt Pardubice                           2    2    0    0           4     10.5   :  5.5

           1.-3.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   2    2    0    0           4     10.5   :  5.5

           1.-3.   ŠO+DDM Chrudim                                   2    2    0    0           4     10.5   :  5.5

              4.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí                     2    1    1    0           3        10   :  6

              5.   TJ Spartak Vlašim                                    2    1    1    0           3       8.5   :  7.5

              6.   TJ Sokol Praha - Kobylisy                       2    1    0    1           2       8.5   :  7.5

              7.   TJ Synthesia Pardubice B                         2    1    0    1           2          8   :  8

              8.   TJ Bohemians Praha B                             2    0    1    1           1       7.5   :  8.5

              9.   TJ Tourist Biomedica Říčany                   2    0    1    1           1          7   :  9

        10.-12.   TJ Jiskra Hořice                                       2    0    0    2           0          5   :  11

        10.-12.   Polabí Sokol Kolín C                                2    0    0    2           0          5   :  11

        10.-12.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod                         2    0    0    2           0          5   :  11

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.